Může miminko hrášek v prvních příkrmech?

5.11.19 18:58

Může nebo ne

Ahoj maminky, chci se optat, někdo říká že hrášek pro mimčo jako příkrm až kolem 7.mesice, a někdo zase že to může být mezi prvním prikrmem, tak se vás chci optat, kdy si myslíte že je to vhodné ☺️ moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6463
5.11.19 19:01

@_mmiskaa já dala až kolem roka, ale to proto, že strašně trpěl na nadýmání a bála jsem se, co mu to udělá. Kapky jsem mu večer dávala několikrát týdně skoro do roka a půl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13575
5.11.19 19:01

Dávala sme asi jako třetí druh, koupila sem skleničku hrášku přímo pro děti od 4 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 19:04

@Kriss Tina
A když bych ho chtěla vařit doma tak raději počkat, co myslíte..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2398
5.11.19 19:18

Dej mu do toho kousek cukety a v pohode. Zeleny hrasek jsem davala u prvniho kolem 5. Mesice. U druheho to nejak neresim. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
5.11.19 19:28

Vubec bych to neresila. Kupovany prikrm s hraskem je opravdu od ctyr mesicu, tak nevidim duvod, proc by doma vareny mel dostat dele. Tolik to neres a rid se instinktem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11199
6.11.19 09:06

@_mmiskaa ja jsem davala hrášek normalne (par kulicek) v prvnich druzích. Ale az tedy nekdy v 7mesici.
Moje deti netrpely nadymanim, takze jsem davala i kvetak, ci brokolici ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1481
6.11.19 12:11

@_mmiskaa já jsme zkusila zařadit cca 0,5 měsíce po začátku příkrmů. A syn ho miluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
23.11.19 21:19

Trošku se vetru a zeptám se na červenou řepu. Odkdy je vhodné dávat??
Hrášek klidně od 5 mesice ale asi bych doporučovala pouze síťku co nemá velké potíže s nadýmáním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama