Jaké kaše na večerní příkrmy?

264
1.11.19 15:58

Jaké kaše na večerní příkrmy?

Ahoj holky, mam 7 mesicni mimco, kojene, dopoledne ovocna svacinka, na obed masozeleninovy prikrm. Prijde mi, ze k veceru uz mam vzdycky min mleka a chtela bych zacit davat veceri (pred spanim potom jeste normalne mleko z kojeni). Ale zajima me, s jakou kasi jste spokojeni. Mlecna nebo nemlecna? S prichuti nebo bez? Jaka znacka? A jeste me zajima, jestli muzu ty kase stridat. Jakoze dam jeden den treba ryzovou, dalsi den ovesnou, potom nejakou s prichuti? Jde to tak meni i znackove? A davali jste u tak maleho mimca i neco jineho nez kasi? Dekuji moc za rady :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13461
1.11.19 16:02

Já ted dávám ovesnou od Hipp, je od 4 měsíců. Akorát je nemlecna, takže se musí rozdělat v um nebo mateřském mléku, jinak je to o ničem. Když ji chci trochu ochutit tak do ní dám 2-3 lžičky ovocné presnidavky. Takové ty ochucené třeba jahodové, malinove apod mi přijdou jako hrozná chemická srajda, to už od pohledu vypadá strašně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
1.11.19 16:06

Malému chutnají kaše od Sunárku a z DM :) Nikdy neměl žádné bolení bříška nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2412
1.11.19 16:23

My jsme dávali nemléčné Nomina, udělané normálně ve vodě a s banánem nebo trochou přesnídávky. A nebo husté zeleninové polévky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 16:26

Je lepší dát kaši k snídani, nebo k večeři? Už bych taky dala, mám doma Kendamil. Ale nevim, kdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
1.11.19 16:36

@Čičorečka co jsem četla, tak se doporučuje spíše k snídani. Jinak záleží od dítěte, starší mi po kaši nespala vůbec, mladší je jedno co má k večeři, hlavně, že je toho hodně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 16:39

@Sue2008 já si to myslela. Zkusím zítra k snídani banánovou. Dík :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11861
1.11.19 16:58

Kaši jsem nedávala na noc. Spíš dopoledne. A nekupuju žádné ochucené a instantní. Vločky, rýže atd.se dá koupit normálně a ochutit čím potřebuješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11861
1.11.19 16:58
@Čičorečka píše:
@Sue2008 já si to myslela. Zkusím zítra k snídani banánovou. Dík :palec:

A četla jsi složení??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 18:43
@P4ja píše:
A četla jsi složení??

Nečetla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
1.11.19 19:46

Dceři kaše na noc také nedělá dobře i když byla jen rýžová (banánová ), tak má na večeři většinou bílý jogurt a pak treba kůrku chleba na zaplácnutí a před spaním kojení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11143
1.11.19 22:25

@Moncaq kase na noc neni vubec vhodna, je hodne těžká a obsahuje spoustu sacharidu, je vhodna spise do dopolednich hodin.Ja ji davala a nekdy jeste davam na snidani ;)
Hodne delam domácí kaše a nebo mam v zaloze kase od Nominy, bez pridaneho cukru atd..
Na veceri jsem delavala huste zeleninove polevky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11861
2.11.19 00:21
@Čičorečka píše:
Nečetla.

Třeba u té instantní banánové od Hami tam po banánu není ani stopa a spousta cukru aj. dobrot. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11143
2.11.19 08:00

@P4ja přesně. Proto ja tohle nekupovala, nejlepsi jsou domaci s čerstvým ovocem, nebo s domaci marmeladou, kompotem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.11.19 12:12

Pokud chcete dávat kaši na noc, tak doporučuji Kozí kaše od Goldim. Jsou z plnotučného kozího mléka, které je velmi dobře stravitelné, takže z něj nebolí bříško. Jen doporučuji na noc dělat vždycky kaši řidší. Příchutě můžeš bez problémů střídat. Kozích kaší je 5 druhů a všechny jsou výborný. Dcera je jí od pátého měsíce a už jí budou dva a pořád se jí nepřejedli. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama