Může se změnit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 20:09
Může se změnit

Dobrý večer přeji.. mám dlouhodobé trápení chlapem. Možná mi poradite co dál.. Budu se snažit to zestrucnit. S partnerem, se kterým mám dítě jsem měla po narození našeho syna opravdu velikou krizi. Sáhla jsem si téměř na dno, mozna i nad o..urazky, výslechy.. naprosto jsem si nechala šlapat po sebevědomí.. no nechala..nevedela jsem co dělat nepřestal a pořád se snažila.. večery probrecela. Kamarádka mi říkala.. proč s ním jsi..si mladá.. krásná.. zvedni si to sebevědomí.. netrap se pro něj.. no a stalo se mi že se objevil někdo kdo byl jiný.. kdo si mě vazil..necekala bych že se to stane..ale zamilovala jsem se.. a asi se měnila.. díky němu jsem zacala zase žít a citit se opet ženou.. vim ze to takle ne ideální ale stalo se. Po velke hadce a facce, která nebyla prvni, o Vanocich jsem se synem odesla. Jsem pryc ctvrt roku..otec mého dítěte je totálně zlomený.. že si vše uvědomil hrozně náš chce zpátky.. nevím co dělat.. asi se ve mně už něco zlomilo a je í ho lito.mam ho svým způsobem rada..ale asi nemiluji. Vim ze miluji někoho jiného..ale uvědomuji si že se známekratce a není to otec. Absolutně nevím jak se rozhodnout. Dva vztahy fakt nechci.. Díky za názor nebo radu :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Venetia
Hvězda diskuse 36686 příspěvků 15.04.18 20:11
@Anonymní píše:
Dobrý večer přeji.. mám dlouhodobé trápení chlapem. Možná mi poradite co dál.. Budu se snažit to zestrucnit. S partnerem, se kterým mám dítě jsem měla po narození našeho syna opravdu velikou krizi. Sáhla jsem si téměř na dno, mozna i nad o..urazky, výslechy.. naprosto jsem si nechala šlapat po sebevědomí.. no nechala..nevedela jsem co dělat nepřestal a pořád se snažila.. večery probrecela. Kamarádka mi říkala.. proč s ním jsi..si mladá.. krásná.. zvedni si to sebevědomí.. netrap se pro něj.. no a stalo se mi že se objevil někdo kdo byl jiný.. kdo si mě vazil..necekala bych že se to stane..ale zamilovala jsem se.. a asi se měnila.. díky němu jsem zacala zase žít a citit se opet ženou.. vim ze to takle ne ideální ale stalo se. Po velke hadce a facce, která nebyla prvni, o Vanocich jsem se synem odesla. Jsem pryc ctvrt roku..otec mého dítěte je totálně zlomený.. že si vše uvědomil hrozně náš chce zpátky.. nevím co dělat.. asi se ve mně už něco zlomilo a je í ho lito.mam ho svým způsobem rada..ale asi nemiluji. Vim ze miluji někoho jiného..ale uvědomuji si že se známekratce a není to otec. Absolutně nevím jak se rozhodnout. Dva vztahy fakt nechci.. Díky za názor nebo radu :kytka:

Já bych se k někomu, kdo je schopen se takto chovat nevracela

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 15.04.18 20:11

Určitě se nevracej.

Klopotkova
Echt Kelišová 7908 příspěvků 15.04.18 20:14
@Anonymní píše:
Dobrý večer přeji.. mám dlouhodobé trápení chlapem. Možná mi poradite co dál.. Budu se snažit to zestrucnit. S partnerem, se kterým mám dítě jsem měla po narození našeho syna opravdu velikou krizi. Sáhla jsem si téměř na dno, mozna i nad o..urazky, výslechy.. naprosto jsem si nechala šlapat po sebevědomí.. no nechala..nevedela jsem co dělat nepřestal a pořád se snažila.. večery probrecela. Kamarádka mi říkala.. proč s ním jsi..si mladá.. krásná.. zvedni si to sebevědomí.. netrap se pro něj.. no a stalo se mi že se objevil někdo kdo byl jiný.. kdo si mě vazil..necekala bych že se to stane..ale zamilovala jsem se.. a asi se měnila.. díky němu jsem zacala zase žít a citit se opet ženou.. vim ze to takle ne ideální ale stalo se. Po velke hadce a facce, která nebyla prvni, o Vanocich jsem se synem odesla. Jsem pryc ctvrt roku..otec mého dítěte je totálně zlomený.. že si vše uvědomil hrozně náš chce zpátky.. nevím co dělat.. asi se ve mně už něco zlomilo a je í ho lito.mam ho svým způsobem rada..ale asi nemiluji. Vim ze miluji někoho jiného..ale uvědomuji si že se známekratce a není to otec. Absolutně nevím jak se rozhodnout. Dva vztahy fakt nechci.. Díky za názor nebo radu :kytka:

Ne, nezmění se. Tedy z dlouhodobého hlediska se nezmění. Lidi se mění, ale jen k horšímu, chvíli to bude dobré, pak se zase vrátí tam, kde byl.
Snad kdyby navštěvoval terapii bych možná věřila, jinak ne.
Mění se jen nevěrníci, ale až na staří, kdy dochází testosteron a pouze někteří.

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 15.04.18 20:14
@Anonymní píše:

k nasilnikovi bych se NIKDY nevracela, i kdyby to byl otec mych deseti deti :mrgreen: ne vazne, jen se utvrdi v tom, ze i ty ho potrebujes, a bude sve chovani stupnovat. Doprej mu kontakt se synem, ale pokud zvladnes zit (financne) bez nej, nevracej se.

nostress
Extra třída :D 13402 příspěvků 15.04.18 20:14
@Anonymní píše:

To je typické chování všech násilníků a manipulátorů. Pokud se k tomu agresorovi vrátíš, tak za čas to bude ještě horší. Přečti si něco o syndromu vařené žáby a o manipulátorech. Otcem může být i nadále, v tom mu snad nikdo nebrání. Hlavně se nenech opít rohlíkem. Jeho krokodýlí slzy bych měla leda tak u zadku.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 15.04.18 20:15
@Anonymní píše:

nevracela bych se

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 20:16

Omlouvám se za překlepy.. zlobí mě tablet. Měli tam být výslechy.. i když vlastně výslechy taky probíhaly.. ačkoliv nikdy před tím neměl důvod… ale teď vážně snaží.. a je hodně v háji. Je to otec. A lituje. Nicméně láska je asi z měe strany pryc.. ????…ale třeba mám jen poblaznenou hlavu

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 15.04.18 20:16

Já bych se také nevracela když ti ublížil jednou udělá to znova.

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 131 příspěvků 15.04.18 20:17

Už kvůli fackám bych se nevracela.

nostress
Extra třída :D 13402 příspěvků 15.04.18 20:19
@Anonymní píše:
Omlouvám se za překlepy.. zlobí mě tablet. Měli tam být výslechy.. i když vlastně výslechy taky probíhaly.. ačkoliv nikdy před tím neměl důvod… ale teď vážně snaží.. a je hodně v háji. Je to otec. A lituje. Nicméně láska je asi z měe strany pryc.. ????…ale třeba mám jen poblaznenou hlavu

Neblbni, nebo na to doplatíš ty, i dítě, které se bude muset dívat na to, jak táta na mámu křičí, a mlátí ji. A nakonec od něj přebere pokřivené vzorce chování, a jednou se tak bude k tobě chovat taky, a ke své ženě rovněž. 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 20:19

Výsměchy.. ale to je asi jen detail

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 20:19

Zakladatelko, nevracej se!!! Vím, že je to otec tvého dítěte, ale jakmile mu odpustíš, bude vědět, že tě má jistou. Bude se to neustále opakovat a zhoršovat. Mysli hlavně na svého prcka, chceš aby v tom vyrůstal. Tvůj bývalý mu nemusí být špatným otcem, ale pokud se jednou k tobě takto choval bude vždycky. Věř mi, vím o čem mluvím, žila jsem takhle pět let. Vždycky odpustila a jen se to zhoršovalo. Pak jsem se po loňských Vánocích taky sebrala a odešla za novou láskou. Jsem šťastná, že jsem to udělala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 20:20

Díky holky za názory. Jdem se natáhnout. Zítra se ještě sem mrknu.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 15.04.18 20:21

Tyjo holka bud rada, ze ses „odmilovala“ a mas myslenky zabrane novym chlapem. Nenech se zvyklat, on se urcite nezmeni.Je ted v haji, protoze necekal ze ho nechas, ale az se vratis, bude to jeste horsi, protoze uvidi zes mu odpustila a bude si dovolovat vic a vic.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >