Může to být averze po porodu?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Starší dva roky, mladší dva měsíce
S babičkama je to potíž.. je to jejich první vnouče? U nás jo, tak byli všichni natěšení a postupně si to sedalo, museli jsme se všichni naučit dělat kompromisy. Pokud víš, že v budoucnu budeš hlídání potřebovat, asi by bylo lepší to co říkala @Lojzísek - jedním uchem tam druhým ven.. já si vždycky říkala, že je hrozně důležitej vztah prarodiče-vnoučata, že to vadí mě a ne dceři a postupně jsem se s tím naučila pracovat. Opravdovej zlom nastal, když jsem byla v porodnici a dceru hlídali - přežila a ani si na mě “nevzpomněla” a nějak ten věčnej strach ze mě opadl 😊
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@SaveLove
U nás z obou stran první vnouče. Další děti neplánujeme, aby mi možná pomohlo vyřešit tuhle situaci. ![]()
Ale já tuhle “averzi” už s nikým jiným nemám, protože nedělali přesně to, co rozepisuji výše. Na hlídání, jak kolovrat se mě taky nikdo jiný neptá, tak tam pak nemám problém “pookřát”. ![]()
- Citovat
- Upravit
No tak rozvinou se tam konflikty, které by nenastaly, pokud bys dítě neměla. Takže logicky ano, neřekla bych vyloženě averzi, ale můj vztah k hodně lidem to změnilo…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ja treba nikdy nemela problem s manzelem nebo kamaradkama. Klidne jsem dala pochovat týdenní mimino učitelce ve školce když měla zájem, ale u babiček jsem byla vycukana az na pudu
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@hospodki
Tak to máme stejné, ale dost si právě myslím, že to je i tím, že manžel, ani kamarádka neměli tendence mi dítě tahat z ruk už od narození a neříkali řeči typu, dej mi ho hlídat, dej mi ho hlídat.
- Citovat
- Upravit