Muži sobci,manipulátoři, narcisové

Anonymní
13.5.18 21:01

Muzi sobci,manipulatori,narcisove

Zeny, jak s temito typy muzu vyjit? Oni skutecne nevidi sve chyby? Maji jine hranice pro sebe a jine pro sve partnerky. Kdyz jim nahodou ci cilene nekdo oplati jejich ciny stejnou minci rozpouta se peklo.Jak muzou sobe cokoliv povolit a zaroven kazit radost tim, co by rada delala/mela jejich polovicka.Co delat kdyz pokusy o domluvu nikam nevedou.Je s nimi hezky zivot, ale musi se jet prevazne v jejich lajne. Existuje neco pro vyrovnany a ferovy vztah? Krom rozvodu, totalni submisivity??Nebo oni na to nemaji v mozku bunky a nemuzou za to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
518
13.5.18 21:05

Zivot hezky s nimi neni a nikdy nebude! Je to hezky, ale jen na oko. Hezky jen kvuli lzim. Hezky jen kvuli manipulacim. Takze toxicky vztah a zadna laska.Byla jsem s manipulatorem 9 let. Vetsi lidsky odpad jsem nepoznala. Bohuzel ja na vse prisla az po rozchodu.Do te doby jsem netusila, s kym mam tu cest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13865
13.5.18 21:09

S toxíkama je špatný život. Nejlepší je zbavit se jich co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
13.5.18 21:13

Určitá dávka sobectví by v každém být měla. Manipulací se také občas dopouštíme všichni… teď určit, kde je ta hranice, kdy je to patologické. :lol: A můj názor je, že pokud je někdo vyšinutý, hezký život s ním být nemůže. Ten, kdo žije tím, že ostatními orá a zneužívá je, nebude spokojený nikdy. A pochybuji, že se takový člověk někdy změní, změnit může jen momentální taktiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
13.5.18 21:14

Mohu se připojit, mám taky osobní zkušenost. Je to boj s větrnými mlýny. Rozum velí uteč z toho vztahu, srdce pláče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.18 21:21

Tady si počteš,
https://www.emimino.cz/…rcis-256000/
ale moc pěkný čtení to není…

• Citovat
  • Nahlásit
Myssicka
13.5.18 21:22

Uhodila jsi hřebík na hlavičku, mají ty hranice posunuté. Pochopitelne se za život setkávají s kritikou, že jsou sobci, vyděrači, ale osobně si to nepřipustí. Jednak kritický vývoj u chlapců do čtyř let věku vyžaduje výrazně větší citlivost matky než u děvčat a jednak další výchova udělá také svoje a současná generace „mužů“ je k smíchu. Chybějící otcovské vzory a matky služky, co synům posluhují a dokola jejich chování omlouvají. No a pak to máme doma a můžeme poděkovat. To jsem trochu odbočila. Zkrátka dnes to vidím tak, že je 90 % vadných kusů a než dalšího pošahance, radši budu sama. Než abych vymýšlela, jak na něj. To mám čerstvě za sebou, mám to doma, ale už na to s.eru!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.18 21:26

Já k životu narcise potřebuji :nevim:. Šíleně mi to imponuje :oops: když jsem měla hodného chlapa, celkově super blablabla, nudila jsem se :nevim:. Můj současný přítel je tak trochu narcis, je rád, když funguju podle něj (ale jsem poslušná, takže se mám jako v bavlnce ;) ). Nedává skoro vůbec najevo emoce, je to takový po všech stránkách Chlap. A já se po dvou letech cítím jako na třetím rande. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
20807
13.5.18 22:08

Podle mě si to neuvědomují, prostě to takhle mají no… Proto se s nimi žít prostě nedá, pokud nejsi totálně submisivní typ. Nic nepomůže, žádná domluva, vysvětlování, sliby, jen útěk…
Ale myslím, že ženské jsou horší manipulátorky, stačí si tu přečíst pár diskuzí, je mi někdy zle z toho, jaké chování vůči chlapům tu bývá často většinově schvalováno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
14.5.18 11:03
@Anonymní píše:
Já k životu narcise potřebuji :nevim:. Šíleně mi to imponuje :oops: když jsem měla hodného chlapa, celkově super blablabla, nudila jsem se :nevim:. Můj současný přítel je tak trochu narcis, je rád, když funguju podle něj (ale jsem poslušná, takže se mám jako v bavlnce ;) ). Nedává skoro vůbec najevo emoce, je to takový po všech stránkách Chlap. A já se po dvou letech cítím jako na třetím rande. :srdce:

nic ve zlém, ale je rozdíl mezi psychopatem, a dominantním chlapem. Jsem submisivní, imponuje mi chlap co má „kalhoty“ a má navrch (pokud na to má), ale psychopat a narcis je zlý člověk, co se mě pokusil odstřihnout od jakéhokoliv okolí, od všeho co jsem měla ráda nebo na čem mi záleželo. Postupně by mě zničil (už jsem psala do jiných diskuzí na toto téma). Psychicky ubližuje, ponižuje, šikanuje a manipuluje. Krátký zážitek, a nedoporučuji. Slabší povahy se z něčeho takového jen těžko hrabou ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
518
14.5.18 11:11
@Anonymní píše:
Já k životu narcise potřebuji :nevim:. Šíleně mi to imponuje :oops: když jsem měla hodného chlapa, celkově super blablabla, nudila jsem se :nevim:. Můj současný přítel je tak trochu narcis, je rád, když funguju podle něj (ale jsem poslušná, takže se mám jako v bavlnce ;) ). Nedává skoro vůbec najevo emoce, je to takový po všech stránkách Chlap. A já se po dvou letech cítím jako na třetím rande. :srdce:

To si asi pletes pojmy. Kdyby to byl opravdu narcis a manipulator tak tohle nepises.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.18 11:12

Buď své chyby nevidí, nebo je pro ně příliš složité si je připustit, přiznat okolí. Já už bych takového muže vedle sebe mít nemohla. Nedá se s takovým konstruktivně vyřešit jakýkoliv problém, stále nějaké hry-manipulace, trápení. Nejsem vyloženě submisivní typ, takže jsem měla doma věčně peklo. :roll: Člověka to připraví o energii, cítí se sám…
Dovedu si ale představit, že jsou ženy, které budou v takovém vztahu spokojené - ale na to si musí člověk přijít. No, hlavně nesedět a nedoufat, že se druhý změní. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.18 11:20

Btw; pokud bysme se bavili hlavně o sobcích, tak záleží, kam až jejich sobeckost dosahuje. Zda se to týká konkrétních rovin či opravdu není ani schopen se jakkoliv vžít do kůže druhých. Jinak si myslím, že máme každý sobeckou rovinu, kde nepřipustíme jiný postoj, názor, jinou variantu.
To pro mě vlastně tehdy byl poslední důvod k rozchodu. Kdy partner celý vztah věděl, že nemám ráda wellness pobyty, že jsem spíše turistický typ, který chce stále někde ťapat a vzal nás k mým narozeninám na týden do lázní, kde nikde nic kolem k procházení nebylo. A v bazénu když jsem skromně podotkla, že bych raději někde chodila, než se stále válela na zadku mi povídá; No to nechápu, mě tohle někdo dát k narozeninám, tak jsem rád. :P Tím chci naznačit, že záleží v jakém rozsahu partner nedokáže respektovat druhého. Když dokáže od začátku vše poměřovat akorát svou osobou, tak je to průser a to se nezmění. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
14.5.18 11:20

No ono to s tou submisivitou u narcisovy partnerky také není úplně ideální, on zase narcis potřebuje to vzrůšo a konflikt, když má vedle sebe někoho kdo jen kýve, tak ho to taky nebaví a nastává úplně stejné peklo jako s partnerkou odbojnou. Jinak pokud je to opravdu člověk s narcistickou poruchou osobnosti, tak prakticky jediná rada všech odborníků zní: uteč!.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
14.5.18 11:22
@Anonymní píše:
Zeny, jak s temito typy muzu vyjit? Oni skutecne nevidi sve chyby? Maji jine hranice pro sebe a jine pro sve partnerky. Kdyz jim nahodou ci cilene nekdo oplati jejich ciny stejnou minci rozpouta se peklo.Jak muzou sobe cokoliv povolit a zaroven kazit radost tim, co by rada delala/mela jejich polovicka.Co delat kdyz pokusy o domluvu nikam nevedou.Je s nimi hezky zivot, ale musi se jet prevazne v jejich lajne. Existuje neco pro vyrovnany a ferovy vztah? Krom rozvodu, totalni submisivity??Nebo oni na to nemaji v mozku bunky a nemuzou za to?

Ale takové jsou i ženy…tak proč to házet jen na muže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama