Muzikal Carmen - videl jste nekdo?

Anonymni
9.9.09 17:12

Muzikal Carmen - videl jste nekdo?

Ahoj. Videl jste nekdo muzikal Carmen v Karlinskem divadle? Pokud ano - libilo se? Chtela bych koupit vstupenky jako darek, tak aby nebylo zklamani. Nebo snad mate tip na jiny - lepsi muzikal, ktery se ted nekde hraje? Dekuji, Novakova.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35401
10.9.09 08:01

Nevidela, jen se celou dobu provozovani muzikalu divim, ze bylo treba predelavat ho na muzikal-opera Carmen totiz je cela jak muzikal, dost se lisi od klasickych oper. Prepis na muzikal musela byt fakt snadna prace, asi jen prepsali nastrojove obsazeni na elektricke kytary. A vrestici popovi zpevaci tomu taky jiste nepridali (byla jsem na Musketyrech s nejakym zpevakem Berounem a to bylo fakt neco, ten clovek jen rval a nezpival)
Je to pro lidi, co se asi opery boji jak cert krize.

Pokud chces jistotu, vem je na Carmen do Narodniho, je to fakt krasne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
11.9.09 08:23

Ahoj.Viděla jsem CARMEN-muzikál a bylo to super!!!!!Každopádně doporučuji.Šla bych hned znovu!!!!
Nemyslím si,že by se lidi báli opery jak čert kříže,ale každý žánr má svého diváka.Byla jsem na několika operách ve Státní opeře a byly krásné a dojemné.A taky jsem byla na několika muzikálech a byly taky krásné!!!A vždy to byl silný zážitek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama