Reklama

Můžou po mně chtít náhradu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 10:40
Můžou po mě chtít náhradu?

Dobré ráno potřebuji rychlou radu. Pracovala jsem u jedné velké energetické společnosti v callcentru kde jsme nyní zpracovávali požadyvky e-mailem (požadavek na připojení a podobně.. Celí leden jsem byla se synem doma je nemocný a protože se jeho stav nelepší domluvila jsem se se zaměstnavatelem, že mi ukončí smlouvu dohodou k poslednímu lednu. JIž v průběhu ledna kdy jsem byla doma jsem nadřízenému zasílala přístupová hesla aby se mohli zpracovat požadavky které tam na mě byli. Nyními šéfová napsala že tam na mě visí devět nezpracovaných poždavku a at si je laskavě dojdu dodlat že ona to za mě dělat nebude a jestli nepřijdu nechají to tam ležet a pokud bude zákazník chtít náhradu škody (že jsme ho epřipojili nebo neodpojili) půjde to za mnou a budu to platit… Může to? syn je nemcý nemám ho kam dát a ke všemu se mi příčí styl jakým mi to řekla.. Když jsem skončila ´, nadřízená má přístupová hesla aby se k těm věcem dostala ad ala to zprcovat někomu jinému může skutečně to tam nechat ležet a pak po mě nárokovat vzniklou škodu klientovi? Přijde mi to jako nesmysl ty 4hodiny co tím strávím mi nidko nezaplatí ještě si já budu muset zaplatit paní na hlídání abych tam šla. :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

freeport
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 03.02.17 10:47

Nesmysl, žádnou náhradu po tobě nikdo chtít nemůže a už vůbec ne dodělat něco po skončení pracovní smlouvy.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.02.17 10:57

Podle mě po tobě nemůžou chtít nějakou náhradu, a nebo něco dodělat, když máš ukončenou smlouvu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 11:04

Jako nadřízená je na mě dost hnusná po sms tak už mám fakt pocit jako bych byla nějaký vyvrhel už mi psala i kolegyně jaká jsem strašná, ale já to prostě nemám jak udělat a ke všemu se mi příčí když mi někdo vyhrožuje :pocitac:

freeport
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 03.02.17 11:05
@Anonymní píše:
Jako nadřízená je na mě dost hnusná po sms tak už mám fakt pocit jako bych byla nějaký vyvrhel už mi psala i kolegyně jaká jsem strašná, ale já to prostě nemám jak udělat a ke všemu se mi příčí když mi někdo vyhrožuje :pocitac:

tak běž za nadžízeným tvé nadřízené, nemá ti co vyhrožovat!

veria
Generální žvanilka 23244 příspěvků 1 inzerát 03.02.17 11:07

Určitě to po tobě nemůžou chtít, pokud jsi byla řádně na OCR. Jen zastrasuji.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 03.02.17 11:09

Pokud jsi mela radne omluvenou absenci a prokazatelne nebyla v praci, nemohla jsi zamestnavateli zpusobit zadnou skodu. Osobne se mi prici i ty zpusoby, ze se zpristupnuji systemy pod pristupovymi udaji jinych zamestnancu. Zamestnavatel mel povinnost se prizpusobit vznikle situaci. Ja bych uz na nic nereagovala, vyhruzne sms necetla a telefon nezvedala.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 03.02.17 11:10
@freeport píše:
tak běž za nadžízeným tvé nadřízené, nemá ti co vyhrožovat!

A co by tim vyresila? Navzajem by se poplacali po ramenou a shodli by se na tom, ze zakl. je…

freeport
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 03.02.17 11:12
@cecetka píše:
A co by tim vyresila? Navzajem by se poplacali po ramenou a shodli by se na tom, ze zakl. je…

třeba ne, proč zrovna takhle?

terinka4444
Hvězda diskuse 66663 příspěvků 03.02.17 11:15

A ty jsi byla doma oficiálně na OČR se synem? Máš to jak doložit? Pak po tobě nemůžou chtít práci, co se nakupila v době, kdy jsi oficiálně byla doma na OČR. A KDYŽ UŽ NEMÁŠ SMLOUVU, TAK TAM TĚŽKO MŮŽEŠ JÍT NĚCO DODĚLAT.

terinka4444
Hvězda diskuse 66663 příspěvků 03.02.17 11:17
@cecetka píše:
Pokud jsi mela radne omluvenou absenci a prokazatelne nebyla v praci, nemohla jsi zamestnavateli zpusobit zadnou skodu. Osobne se mi prici i ty zpusoby, ze se zpristupnuji systemy pod pristupovymi udaji jinych zamestnancu. Zamestnavatel mel povinnost se prizpusobit vznikle situaci. Ja bych uz na nic nereagovala, vyhruzne sms necetla a telefon nezvedala.

A JÁ bych jim napsala slušně dopis, že jsem byla oficiálně doma na základě třeba toho OČR, mám řádně omluvenou absenci, nebyla jsem v práci a toto vyhrožování, vydírání a nátlak postupuji inspektorátu práci. A pokud to ani tak neustane, postoupím to svému právnímu zástupci. Že veškeré výhrůžky a manipulaci a vydírání mám uloženo a pokud s tím nepřestane, použiji to k obraně své osoby.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 11:18

@terinka4444 Ano prokazatelně jsem byla celou dobu na OČR mě přijde právě i hloupost abych někam šla když nejsem zaměstnanec :nevim:

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 03.02.17 11:19
@Anonymní píše:
Jako nadřízená je na mě dost hnusná po sms tak už mám fakt pocit jako bych byla nějaký vyvrhel už mi psala i kolegyně jaká jsem strašná, ale já to prostě nemám jak udělat a ke všemu se mi příčí když mi někdo vyhrožuje :pocitac:

Nedělej to! Vypni telefon a jen si zdokumentuj důkazní materiály, kdyby jim fakt přeskočilo ještě víc.

M-A
Kecalka 161 příspěvků 03.02.17 11:39
@terinka4444 píše:
A JÁ bych jim napsala slušně dopis, že jsem byla oficiálně doma na základě třeba toho OČR, mám řádně omluvenou absenci, nebyla jsem v práci a toto vyhrožování, vydírání a nátlak postupuji inspektorátu práci. A pokud to ani tak neustane, postoupím to svému právnímu zástupci. Že veškeré výhrůžky a manipulaci a vydírání mám uloženo a pokud s tím nepřestane, použiji to k obraně své osoby.

Souhlasim!!! Takhle bych to udelala taky, hlavne neukazuj strach nebo slabost! Nestresuj se zbytecne!

terinka4444
Hvězda diskuse 66663 příspěvků 03.02.17 11:44
@Anonymní píše:
@terinka4444 Ano prokazatelně jsem byla celou dobu na OČR mě přijde právě i hloupost abych někam šla když nejsem zaměstnanec :nevim:

Tak nic nemohou, jestli budou v nátlaku pokračovat, obrať se stížností na inspektorát práce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama