Můžou růst prvně stoličky?

10868
3.1.10 12:19

Můžou růst prvně stoličky?

Ahoj,

tak jsem si právě prožila noc plnou vášní…Ondra mi půlku noci proječel. Už asi týden mi odmítá mlíčko, po dlouhým ukecávní do sebe dostane tak 3× denně 120 ml.víc ani ťuk ale zato čajík do sebe leje pořád, je schopnej za den vypít i půl litru! Jedině studenej a mlíčko taky studený. V pusince už má nalitý dásničky delší dobu ale co mě dostává, je že se mu nalejvaj jen ty zadní a teď už i pohmatem cítím jasně stoličky. Je možný že mu vyrostou nejdřív ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1280
3.1.10 13:31

Ahojky , to ti vůbec nezávidím,nicméně si myslím že stoličky můžou klidně růst růst jako první proč by ne…nicméně má to jedno pozitivum,říká se že když rostou stoličky,tak to bolí nejvíc,tak aspon budete mít to nejhorší za sebou :wink: Přeji pevné nervy a brzy všechny zoubky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
3.1.10 15:17

tak to slyším porvé,ale jak je vidět,tak to možné je??? 8-o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1203
3.1.10 16:45

možné to je, z okolí znám jeden případ :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
3.1.10 21:51

Ahoj, mám taky dotaz, malému vyrostla první jednička vlevo dole a má už asi měsíc nateklé místo, kde by měla vykouknout dolní pravá jednička. Ta se ale ne a ne prořezat a na levé straně už roste malému dvojka a vykukuje i třetí zub (tuším špičák)
Staršímu rostli zuby pěkně po pořádku tak nevím, jestli se tam ta pravá jednička nějak nezasekla :lol:
Díky M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat