Mužské ego

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 20:12
Mužské ego

Ahoj,
nějak si přijdu jak ve slepé uličce. S manželem jsme spolu už nějakých pár let. Máme problémy, občas byla i nějaká krize, ale jinak všechno funguje. Vždycky jsme spolu vše zvládli. Chová se hezky k dětem, i ke mě.
Ale co mě trápí. Čas od času si píše s nějakou „kamarádkou“.
Oslovení jako zlatíčko atd mu nejsou cizí… Řekne mi akorát, že to jsou jen zpravy a o nic vlastně nejde. Jen, že mu dělá dobře když mu nějaká lichoti. Nikdy se s žádnou nesesel. Vždycky se vymluvi. Ale mě to prostě strašně trápí a nevím, co mam delat…
Rozvod mi přijde jako tvrdý řešení, ale když mu budu něco zakazovat, tak to bude jen horší. Jesitnej chlap :roll:
Nevím, jak z toho ven

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 42043 příspěvků 12.01.19 20:17

a naopak by to bral že je to ok?

růžový achát
Kelišová 6193 příspěvků 12.01.19 20:20

:roll: , facku mezi voči a zákaz na socialní sítě.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 12.01.19 20:21

Začala bych si psát taky s nějakým „kamarádem“, ať okusí vlastní medicínu 8)

Kukacka123
Závislačka 3076 příspěvků 12.01.19 20:21

Tak az ti rekne, ze to nic neni a bude se vymlouvat, rekni mu, jak by bylo jemu, kdyby jsi to delala ty ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 20:24

Nasla bych si taky „kamarada“ aby mi mel kdo rikat zlaticko, kdyz ten muj to rika jine kamaradce :nevim: rozvodem bych to zatim neresila, pokud nejsou i jine problemy.

Elishka1
Závislačka 2960 příspěvků 12.01.19 20:25
@Anonymní píše:
Ahoj,
nějak si přijdu jak ve slepé uličce. S manželem jsme spolu už nějakých pár let. Máme problémy, občas byla i nějaká krize, ale jinak všechno funguje. Vždycky jsme spolu vše zvládli. Chová se hezky k dětem, i ke mě.
Ale co mě trápí. Čas od času si píše s nějakou „kamarádkou“.
Oslovení jako zlatíčko atd mu nejsou cizí… Řekne mi akorát, že to jsou jen zpravy a o nic vlastně nejde. Jen, že mu dělá dobře když mu nějaká lichoti. Nikdy se s žádnou nesesel. Vždycky se vymluvi. Ale mě to prostě strašně trápí a nevím, co mam delat…
Rozvod mi přijde jako tvrdý řešení, ale když mu budu něco zakazovat, tak to bude jen horší. Jesitnej chlap :roll:
Nevím, jak z toho ven

on te nechá nahlédnout do těchto zpráv? asi to moc netají

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 20:28

@Elishka1
No ani to netají. Nevidí na tom nic spatnyho když se s nima neschází

Elishka1
Závislačka 2960 příspěvků 12.01.19 20:31
@Anonymní píše:
@Elishka1
No ani to netají. Nevidí na tom nic spatnyho když se s nima neschází

v tom případě bych zkusila, jak zmiňují ostatní, nastavit zrcadlo a začítse taky vypisovat, když je to tak ok

Dsarka
Povídálka 16 příspěvků 12.01.19 20:36

Obdivuju tě za tvou trpělivost :potlesk: Já bych to nevydržela :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 21:05

Radite oplatit stejnou mincí…
To už jsem zkoušela. A neabralo to. Neni to nic spatnyho. Navíc mi několikrát nabídl trojku s chlapem, že by se mu to líbilo 8o

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 15333 příspěvků 12.01.19 21:11
@Anonymní píše:
To už jsem zkoušela. A neabralo to. Neni to nic spatnyho. Navíc mi několikrát nabídl trojku s chlapem, že by se mu to líbilo 8o

No a co tě u chlapa, který by tě rád nabídl jinému, drží?

Elishka1
Závislačka 2960 příspěvků 12.01.19 21:11
@Anonymní píše:
To už jsem zkoušela. A neabralo to. Neni to nic spatnyho. Navíc mi několikrát nabídl trojku s chlapem, že by se mu to líbilo 8o

a jseš si jistá, ze oslovením zlaticko tituluje opravdu kamarádku?
tohle uz mi přijde moc

Dsarka
Povídálka 16 příspěvků 12.01.19 21:33

Tak trápí tě to??? Nebo na tom nevidíš nic špatného??? Trochu si protiřečíš… :nevim: :nevim: :nevim:

Mart81
Závislačka 3832 příspěvků 13.01.19 00:12
@Dsarka píše:
Tak trápí tě to??? Nebo na tom nevidíš nic špatného??? Trochu si protiřečíš… :nevim: :nevim: :nevim:

On na tom nevidí nic špatného, ani když to dělá ona - že si důvěrně vypisuje s muži. A dává najevo, že by klidně nějakého dalšího muže přibral do trojky. Nejspíš výrazně nežárlí v tomto a její žárlivost nechápe, má hranice pro to, co je v pořádku a co už ne jinde, než je obvyklé.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >