Můžu být těhotná? Špiním

Anonymní
22.11.20 21:05

Můžu být těhotná? Špiním

Ahoj,
beru rok ha. Nikdy jsem nezapomněla, beru +-1 na hodinu přesně. Sex mám vždy nepřerušovaný. Většinou spojuju dvě plata dohromady (řešila jsem to i s doktorkou a neměl by v ochraně být problém). No a teď jsem spojila 3 plata a v posledním týdnu jsem začala lehoulince špinit, tak mám trochu strach, jestli je to jen z delšího období bez krvácení nebo jestli mohu být těhotná.
Díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4436
22.11.20 21:07

Bože proč :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3831
22.11.20 21:08

Pokud bereš, jak máš, tak bych se těhotenství nebála.. odkdy je špinění příznak těhotenství? To je spíš opravdu tím, že jsi neudělala pauzu mezi blistry..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5543
22.11.20 21:19

Se tady s vama dneska roztrhl pytel co chcete věštit na dálku. Udělej si test pro jistotu, ale nejspíš těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
22.11.20 21:21

Ne, jen ti prostě už hormony neudrží krvácení ze spádu. Takže můžeš spojovat maximálně 2 plata antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1916
22.11.20 21:24

Když si to ordinuješ jak hej počkej, tak se nediv, že špiníš, ta pauza mezi platy má svůj důvod a tělo už ti říká prostě stop.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28320
22.11.20 21:29
@Anonymní píše:
Ahoj,
beru rok ha. Nikdy jsem nezapomněla, beru +-1 na hodinu přesně. Sex mám vždy nepřerušovaný. Většinou spojuju dvě plata dohromady (řešila jsem to i s doktorkou a neměl by v ochraně být problém). No a teď jsem spojila 3 plata a v posledním týdnu jsem začala lehoulince špinit, tak mám trochu strach, jestli je to jen z delšího období bez krvácení nebo jestli mohu být těhotná.
Díky za odpovědi

Stává se to. Těhotenství bych v tom nehledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
22.11.20 22:04

Za co pane bože za co??? Proč lidi negoogli třeba jak funguje antikoncepce..?? Já se ptám, proč se zakládají tady ty diskuze když nemáme ani jedna věšteckou kouli, nevylozime karty a nemáme ani jinou možnost se podívat do budoucna??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama