Můžu dát Sinecod dvouleté?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 18.01.17 09:02
Muzu dat Sinecod dvoulete?

Holky, muzu dat dvoulete na noc Sinecod sirup, kdyz je az od tri jet? Stoptussin kapky i sirup mi plive. Diky :mavam:

Reakce:

xammy
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 18.01.17 09:06

Tak zkus sinecod kapky, davala jsem ted 16 mesicnimu a chutnalo mu to, je to pro deti od 2 mesicu :).

Billi
Nadpozemská drbna 25881 příspěvků 18.01.17 09:06

@Carmen6 když koupíš Sinecod kapky, tak ten je pro 2leté dítě určitě.

Halamka
Závislačka 3664 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 09:09

U dcery byl sinecod jedina jistota, ktera zabrala na suchy, davivy kasel. Ale mela tedy kapky. Ty jsou od kojencu. Sirup bude podle me silnejsi, asi bych zavolala lekarnu nebo dr., jestli staci snizit davku nebo by mela mit ty kapky.

zuza92
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 18.01.17 09:09

Dala bych ty kapky ty jsou pro mladší. Nebo zavolej doktorce třeba by ti řekla dávkování. Dávku léků pro 3-leté bych nedala.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 44 inzerátů 18.01.17 09:11

Taky davam kapky

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 18.01.17 09:14

Diky, koupim ty kapky :)

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 13 inzerátů 18.01.17 09:20

Taky dávám kapky a nemusí je ani zapíjet, nejsou hořké, ty určitě plivat nebude ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >