Můžu dát Sinecod dvouleté?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 18.01.17 09:02
Muzu dat Sinecod dvoulete?

Holky, muzu dat dvoulete na noc Sinecod sirup, kdyz je az od tri jet? Stoptussin kapky i sirup mi plive. Diky :mavam:

Reakce:
xammy
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 18.01.17 09:06

Tak zkus sinecod kapky, davala jsem ted 16 mesicnimu a chutnalo mu to, je to pro deti od 2 mesicu :).

Uživatel je onlineBilli
Nadpozemská drbna 26001 příspěvků 18.01.17 09:06

@Carmen6 když koupíš Sinecod kapky, tak ten je pro 2leté dítě určitě.

Halamka
Závislačka 3871 příspěvků 18.01.17 09:09

U dcery byl sinecod jedina jistota, ktera zabrala na suchy, davivy kasel. Ale mela tedy kapky. Ty jsou od kojencu. Sirup bude podle me silnejsi, asi bych zavolala lekarnu nebo dr., jestli staci snizit davku nebo by mela mit ty kapky.

zuza92
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 18.01.17 09:09

Dala bych ty kapky ty jsou pro mladší. Nebo zavolej doktorce třeba by ti řekla dávkování. Dávku léků pro 3-leté bych nedala.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 40 inzerátů 18.01.17 09:11

Taky davam kapky

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 18.01.17 09:14

Diky, koupim ty kapky :)

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 13 inzerátů 18.01.17 09:20

Taky dávám kapky a nemusí je ani zapíjet, nejsou hořké, ty určitě plivat nebude ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >