Můžu dát Sunar complex 3 dříve? Synovi je necelých 11m

169
5.5.20 20:28

Muzu dat Sunar complex 3..dříve ? Syn necelých 11m

Maminky prosím o radu???? Syn ma 10 a půl měsíce.. je kojeny, ale na noc je proste zvykli na sunar. Teď sem sla přípravit a rozbaluju novou krabici a všimla jsem si, ze sem omylem koupila sunar 3 complex místo 2.
Myslíte ze je to nějaký problém? Nebo je to Ok? Díky za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2645
5.5.20 21:16

Není to žádný problém. Je velký a kojíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19859
5.5.20 21:57

Já bych to vyhodila…jednou se nic nestane, ale dávat to celý měsíc, to ne. Jsou to 300. :nevim: nebo si to sdelej sobě na kaši, pití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
5.5.20 22:20

@Bubla Bůčková dala jsem nakonec jen dnes jednorázové protože je zvykli asi by bez sunaru neusnul 😀 vypil to a spi tak snad Ok 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
6.5.20 15:18
@Bubla Bůčková píše:
Já bych to vyhodila…jednou se nic nestane, ale dávat to celý měsíc, to ne. Jsou to 300. :nevim: nebo si to sdelej sobě na kaši, pití.

Vyhodila? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19859
6.5.20 18:04
@Janaalena píše:
Vyhodila? 8o 8o 8o

Nebo sníst dospělým :nevim: hele chápu, že jsou i ženský, co koupi hipp, bebu nebo sunar, protože je to zrovna v akci a víc neřeší, že střídají značku, ale já k nim nepatřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
6.5.20 19:17
@Bubla Bůčková píše:
Nebo sníst dospělým :nevim: hele chápu, že jsou i ženský, co koupi hipp, bebu nebo sunar, protože je to zrovna v akci a víc neřeší, že střídají značku, ale já k nim nepatřím.

No já myslím, že to může paní hodit do špajzu a za měsíc to už může použít, když se bojí teď, že je brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat