Reklama

Můžu mít sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 17.02.18 14:42
Mužů mít sex

Ahoj holky… Potřebuji radu,, beru HA už 12 den od prvního dne cyklu.. A dnes chce přítel pohlavní styk bez kondomu myslíte ze muze se do me udělat,, dekuji za odpověď :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 17.02.18 14:45

Řekni mu, že nejlepší je dvojitá ochrana :lol: já osobně bych to nedovolila.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 17.02.18 14:47

Zkus si přečíst příbalový leták.. :palec: každá antiko to může mít jinak. Jinak někde se píše že od 10 dne braní už chrání, ale neříkám to na 100%. Ten leták ti řekne od kdy.

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 17.02.18 14:50
@Zara.Ray píše:
Zkus si přečíst příbalový leták.. :palec: každá antiko to může mít jinak. Jinak někde se píše že od 10 dne braní už chrání, ale neříkám to na 100%. Ten leták ti řekne od kdy.

Bylo tam napsáno po týdnů :think:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 17.02.18 15:00

@Tynkaemm no tak pokud tomu věříš. Já bych počkala do dalšího cyklu a teď se chránila ještě třeba tím kondomem. Já jsem strašný strašpytel v tomhle. :lol: to je pro mě jako když ti na krabičku s těhu testy napíšou že můžeš testovat už 5 den po ovulaci :mrgreen: ( totální kravina). Já tě samozřejmě nechci nijak strašit no. Je to na tvém uvážení. Nebo počkej co poradí ostatní děvčata. Každopádně si myslím že pokud na sex bez kondomu opravdu dojde tak si to asi moc neužiješ- bude v tobě ten strach že by antiko ještě nefungovala. :think:

Příspěvek upraven 17.02.18 v 15:05

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 17.02.18 15:02

De mi vždy doporucovala se první cyklus chránit i jinak. Nedovolila bych mu to ;)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 17.02.18 15:14

Jsou HA, co chrání od prvního dne. My přesto počkali první týden. Nikomu neberu pocit jistoty, ale fakt si nemyslím, že to tam ti výrobci píšou pro srandu králíkům. Týden dva, proč ne, ale měsíc…? Já bych tohle zase chlapovi fakt nezakazovala :D
Jako pokud se někdo bojí a k HA musí mít kondom, tak je snad zbytečné tu HA vůbec žrát. :)

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 17.02.18 15:17
@LAlezane píše:
Jsou HA, co chrání od prvního dne. My přesto počkali první týden. Nikomu neberu pocit jistoty, ale fakt si nemyslím, že to tam ti výrobci píšou pro srandu králíkům. Týden dva, proč ne, ale měsíc…? Já bych tohle zase chlapovi fakt nezakazovala :D
Jako pokud se někdo bojí a k HA musí mít kondom, tak je snad zbytečné tu HA vůbec žrát. :)

12 dny Ha a nevím esi už jsem chráněna

malá_holka
Kelišová 5109 příspěvků 17.02.18 15:27
@Čičorečka píše: Řekni mu, že nejlepší je dvojitá ochrana :lol: já osobně bych to nedovolila.

taky tak. Radši to jistit.

malá_holka
Kelišová 5109 příspěvků 17.02.18 15:29
@LAlezane píše:
Jako pokud se někdo bojí a k HA musí mít kondom, tak je snad zbytečné tu HA vůbec žrát. :)

jedu v pilulích, gumě a i přerušovačce :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 17.02.18 15:30

@LAlezane měsíc ho kondom nezabije a já bych byla v klidu. Potom uz jsem se taky chránila jen Ha ;)

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 17.02.18 15:33
@LAlezane píše:

vidím to stejně. HA jsem nasazovala několikrát a vždycky jsem se řídila tím, co bylo napsáno v příbalovém letáku. Nikdy jsem neplánovaně neotěhotněla. HA jsem věřila a brala ji proto, že kondom ani přerušovaná mi nevyhovují. Přišlo by mi zvláštní huntovat si zdraví HA a ještě k tomu se otravovat s kondomem.

Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 17.02.18 15:34
@malá_holka píše:
jedu v pilulích, gumě a i přerušovačce :mrgreen:
:lol: :palec:

Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 17.02.18 15:36
@LAlezane píše:

Není to zbytečný. Zkus si udělat statistiku zdejších uživatelek, kolika ženským HA selhala. :D

malá_holka
Kelišová 5109 příspěvků 17.02.18 15:36
@Čičorečka píše: :lol: :palec:
…a taky si beru bryle, šnorchl a padák :nevim: :mrgreen:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >