Antikoncepce

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 16.02.18 10:21
Atikocepce

Ahoj potřebují pomoct… Od 6unora beru HA i začla mi MS a včera jsem měla pohlavní styk ze svym přítelem a udělal do me a to jsem mala 10 prášek v sobě.. A ted právě nevím esi mužů byt těhotná :? :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 10:29

Můžeš no

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 16.02.18 10:31
@Terrinka93 píše:
Můžeš no

Mě dochtora řekl ze začnou působit po týdnů :nevim:

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 16.02.18 10:32

Nauč se číst /příbalový leták se to jmenuje/ a až pak soulož.

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 10:34

@Tynkaemm tak proč se ptáš? Za tím, ze otěhotnět můžeš si stojím. Otěhotněly i po delší době brání. První měsíc by se prostě ženská měla chránit i jinak :nevim:

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 16.02.18 10:36
:nevim: [cittac)
@Pipet píše:
Nauč se číst /příbalový leták se to jmenuje/ a až pak soulož.

Problém je v tom že v přibalovem letáků to nebyli napsání…

PETRAKIM
Kecalka 146 příspěvků 16.02.18 10:36

Antikoncepce - hormonální - tabletky - funguje od momentu užívání první tablety, to vás doktor nepoučil? Akorát mi tedy nejde do hlavy, jakto že vám nyní začala MS? Co vím, tak antiko se začíná poprvé užívat s prvním dnem mensesu? Nebo to je jinak?

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 16.02.18 10:46
@PETRAKIM píše:
Antikoncepce - hormonální - tabletky - funguje od momentu užívání první tablety, to vás doktor nepoučil? Akorát mi tedy nejde do hlavy, jakto že vám nyní začala MS? Co vím, tak antiko se začíná poprvé užívat s prvním dnem mensesu? Nebo to je jinak?

Rikam MS mi začla 6 února a ten den sem si vzala HA…takže nevím a včera jsem si vzala 10 prášek a nevím esi už jsem byla chráněna pač je to moje první Ha

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20067 příspěvků 16.02.18 11:14

Pokud jsi vzala první prášek první den cyklu (první den menstruace), tak už bys chráněná být měla, poku to bereš jak máš. Tohle v příbalovém letáku stoprocentně napsané je, mrkni se ještě jednou ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.02.18 11:19

Kolik ti je? :roll:

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 16.02.18 11:21
@Petruna21 píše:
Kolik ti je? :roll:

17 let

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 16.02.18 11:22
@Mar__tanka1983 píše:
Pokud jsi vzala první prášek první den cyklu (první den menstruace), tak už bys chráněná být měla, poku to bereš jak máš. Tohle v příbalovém letáku stoprocentně napsané je, mrkni se ještě jednou ;)

Beru ji v 6 ráno… Ale dekuji moc :dance:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.02.18 11:25
@Tynkaemm píše:
17 let

Tak to už jsi dost stará na to aby jsi věděla jak se používá antikoncepce a hlavně k tomu máš příbalový letáček tak že tam ti všechno píšou tak si to přečti :)

Tynkaemm
Povídálka 41 příspěvků 16.02.18 11:29
@Petruna21 píše:
Tak to už jsi dost stará na to aby jsi věděla jak se používá antikoncepce a hlavně k tomu máš příbalový letáček tak že tam ti všechno píšou tak si to přečti :)

Přibaloví leták jsem četla snad 5 a nikde to není napsání… Ale me dochtor řek že po týdnů působí, a prášek sem si vzala první den MS a včera jsem si vzala 10 prášek a mela jsem i pohlaví styk a přítel se do me udělal… A právě nevím esi muži byt těhotná

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.02.18 11:32

@Tynkaemm To ti nikdo přesně neřekne buď otěhotníš nebo ne ale spíš bych řekla že ne uvidíš až to dostaneš :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >