Případné těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anys11
Povídálka 26 příspěvků 16.02.18 12:22
Případné těhotenství

Dobrý den. Je mi 20 let a přes 3 měsíce beru antikoncepci Leanova. Přítel bohužel nemůže mít kondom, protože mu ihned zmizí erekce, proto jsem si nechala předepsat antikoncepci. Strach z těhotenství zady stále je, dřív, jak ve 25 nebo až si budeme oba vydělávat stálou práci, nechceme. Přítel je mladší, než já, tak i proto. Před 2 týdny mi ale začalo být blbě. Začala jsem pociťovat divné bolesti podbřišku a nevolnosti od žaludku. Také jsem před měsícem začala aktivně cvičit, hlavne břicho, tudíž jsem myslela, jestli to nemůže být od toho. Začala jsem si hledaz různé diskuze v těchto skupinách a vylekalo mě, že by to mohlo být těhotenství. Přítel, když spolu máme PS, tak do me nikdy neejakuluje. Prášky si beru včas, nikdy jsem nezapomněla, maximálně si je vezmu o 2 nebo 3 hodinky dyl, ale to prý nevadí. Strašně jsem se bála. V úterý minulý týden jsem dobrala posledni platicko a během 3-4 dnů se mi měla dostavit MS. Ta se dostabila va sobotu, což se mi ulevilo. ALE s HA má trvat MS tak pár dní, mě zrvala od soboty do úterý a ve stredu jsem měla jen to špineni, ktere mam vzdy posledni den. Ale porad jsem měla strach z těhotenství, tak jsem si udelala těhotensky test a ten vyšel značně negativní. Ulevilo se mi, ale potom jsem šla večer spát a všimla jsme si pod zebry tak k pupiku znacneho tepu. Kdyz jsem pritlacila prstep, bylo to jal kdybych tam měla druhé srdce. Zase jsem si vyhledavala, co by to mohlo být a s tím můj strach, že jsem těhotná, stoupl. Objednala jsem se na gyndu a, jdu tam v pondělí s tím, že mám podezření. Myslíte si, že se může jednat o těhotenství? Musim zaklepat, ze jinese priznaky tehotenstvi nemám, ale stejně ten strach tady je. Strašně mě zneklidňuje skakajici bricho a ten viditelný tep a to i když sedím, stojím nebo ležím. Viditelné jsem tím cvičením na sobe zapracovala a shodila tuk v oblasti břicha. Omlouvám se za tak dlouhý popis a dotaz, ale šíleně se bojím. Přeji krásný den.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 7087 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 12:28

@Anys11 Buď v klidu, druhé srdce těžko budeš cítit přes břicho a rozhodně ne teď. Doporučuju kouknout se na obrázky embrya. Vždyť plod má na UTZ viditelnou srdeční akci tak od 6.- 7tt dřív ne. A rozhodně to člověk nepozná pohmatem. :lol:

To už jsem opravdu dlouho neslyšela :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 16.02.18 12:28

Nemyslím. Beres Ha, přítel ejakuluje mimo a mas negativní test. Viditelný tep mam na břichu bezne

lisma
Ukecaná baba ;) 1434 příspěvků 16.02.18 12:29

@Anys11: Viditeľný tep na bruchu je tvoja tepna, nie miminko :D ak menštruuješ a máš neg test, tehotná fakt nie si. Mimochodom tep miminka je veľmi rýchly a nenahmatáš ho na bruchu ani na konci tehotenstva, cítiš len pohyby, ako sa prcek hýbe. Tak nemaj strach a ber poctivo prášky aj naďalej. Môžeš pre lepší pocit ochrany pridať pesar alebo spermicídny gel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 12:34
@Anys11 píše:
Dobrý den. Je mi 20 let a přes 3 měsíce beru antikoncepci Leanova. Přítel bohužel nemůže mít kondom, protože mu ihned zmizí erekce, proto jsem si nechala předepsat antikoncepci. Strach z těhotenství zady stále je, dřív, jak ve 25 nebo až si budeme oba vydělávat stálou práci, nechceme. Přítel je mladší, než já, tak i proto. Před 2 týdny mi ale začalo být blbě. Začala jsem pociťovat divné bolesti podbřišku a nevolnosti od žaludku. Také jsem před měsícem začala aktivně cvičit, hlavne břicho, tudíž jsem myslela, jestli to nemůže být od toho. Začala jsem si hledaz různé diskuze v těchto skupinách a vylekalo mě, že by to mohlo být těhotenství. Přítel, když spolu máme PS, tak do me nikdy neejakuluje. Prášky si beru včas, nikdy jsem nezapomněla, maximálně si je vezmu o 2 nebo 3 hodinky dyl, ale to prý nevadí. Strašně jsem se bála. V úterý minulý týden jsem dobrala posledni platicko a během 3-4 dnů se mi měla dostavit MS. Ta se dostabila va sobotu, což se mi ulevilo. ALE s HA má trvat MS tak pár dní, mě zrvala od soboty do úterý a ve stredu jsem měla jen to špineni, ktere mam vzdy posledni den. Ale porad jsem měla strach z těhotenství, tak jsem si udelala těhotensky test a ten vyšel značně negativní. Ulevilo se mi, ale potom jsem šla večer spát a všimla jsme si pod zebry tak k pupiku znacneho tepu. Kdyz jsem pritlacila prstep, bylo to jal kdybych tam měla druhé srdce. Zase jsem si vyhledavala, co by to mohlo být a s tím můj strach, že jsem těhotná, stoupl. Objednala jsem se na gyndu a, jdu tam v pondělí s tím, že mám podezření. Myslíte si, že se může jednat o těhotenství? Musim zaklepat, ze jinese priznaky tehotenstvi nemám, ale stejně ten strach tady je. Strašně mě zneklidňuje skakajici bricho a ten viditelný tep a to i když sedím, stojím nebo ležím. Viditelné jsem tím cvičením na sobe zapracovala a shodila tuk v oblasti břicha. Omlouvám se za tak dlouhý popis a dotaz, ale šíleně se bojím. Přeji krásný den.

„Druhé srdce“ je jen aorta v břišní části těla (nejlépe jde cítit, když si zatlacite do pupíku). Je to úplně normální, vzhledem k tomu, že se více pozorujete a cvičite, tak je najednou cítit.
Pokud byl test negativní více, jak dva týdny od styku, nemusíte se bát. Těhotenské testy jsou od 14 dnech od styku spolehlive.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.02.18 12:37

Tím druhým srdcem asi myslíš svou vlastní aortu. Spíš než na gynekologa bych to viděla na psychologa, tohle je fakt za hranicí všeho :roll: nesoulož, když ti pak skáče břicho.

Přečti si nějakou učebnici biologie, evidentně o lidském těle nic nevíš.

Anys11
Povídálka 26 příspěvků 16.02.18 12:42

@radkka
Tak pardon, že jsem se zeptala. Bylo mi to divný, ale jak čtu diskuze všude možne, tak mi nepřijde divný už nic. Prostě mě to vylekalo, nic víc.

Anys11
Povídálka 26 příspěvků 16.02.18 12:44

Díky všem za odpovědi. Já prostě jsem taková, že jak čtu diskuze, tak uz mi nepřipadá divné snad nic a vždy si něco nasadim do, hlavy 8o :lol: a znáte to, pak už to jde samo. Hlavně jak čtu, že přes antikoncepci otěhotnela v techtotom diskuzich každá druhá i přes to, že si přítel dával pozor, tak už mam vážně strach???? :think:

P4ja
Kelišová 7087 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 12:44

@Anys11 No možná to bude těma diskuzema. :D

A taky tím, že dámy nepíšou, že HA zobou, jak se jim chce, berou ji jak lentilky. To se potom účinek snižuje. Stejně jako při atb nebo třeba zvracení. Ale při poctivém braní je pravděpodobnost minimální,

Jinak já brala HA 13 let a nikdy jsem neotěhotněla. Stačí trocha rozumu a zodpovědnosti.

Příspěvek upraven 16.02.18 v 12:47

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.02.18 12:44
@Anys11 píše:
@radkka
Tak pardon, že jsem se zeptala. Bylo mi to divný, ale jak čtu diskuze všude možne, tak mi nepřijde divný už nic. Prostě mě to vylekalo, nic víc.

Co kdybys místo diskuzí přečetla něco o lidském těle? Něco by ses přiučila a nevyváděla bys kvůli hloupostem. Jako nezlob se na mě, ale myslet si, že ti s břichem hýbe srdce miminka, které by teď bylo velké asi jako borůvka? Jako opravdu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 12:51
@radkka píše:
Co kdybys místo diskuzí přečetla něco o lidském těle? Něco by ses přiučila a nevyváděla bys kvůli hloupostem. Jako nezlob se na mě, ale myslet si, že ti s břichem hýbe srdce miminka, které by teď bylo velké asi jako borůvka? Jako opravdu?
V klidu, stane se. Podobné iracionálně vysilují skoro každý měsíc. Slečna se zeptala, stačí odpo
@Anys11 píše:
Díky všem za odpovědi. Já prostě jsem taková, že jak čtu diskuze, tak uz mi nepřipadá divné snad nic a vždy si něco nasadim do, hlavy 8o :lol: a znáte to, pak už to jde samo. Hlavně jak čtu, že přes antikoncepci otěhotnela v techtotom diskuzich každá druhá i přes to, že si přítel dával pozor, tak už mam vážně strach???? :think:

O nic nejde, taky občas iracionálně výletim a jsem z toho hotova. Těhotná nejsi určitě. Taky si tady občas něco přečtu a jsem z toho potom jelen. Těhotná nejsi, neboj.

Anys11
Povídálka 26 příspěvků 16.02.18 12:55

@P4ja
Já si to říkám ale ve všem, ze ty diskuze nesmim číst.. a pak stejne najdu podobné tema.. Právě HA jsou zrovna ty prášky, které chci brat poctivě.. taky mě vyděsilo to, že jsem měla MS delší a silnější… :/ a právě kdyz jsem četla v tech diskuzich, ze přítel se udělal mimo, HA braly poctivě a stejně otěhotněly a, ještě, že jim testy vychazely nenegativní až do 6teho měsíce… tak jsem začala plasit…

P4ja
Kelišová 7087 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 13:00

@Anys11 Nevěřila bych všemu, co se píše a obvzlášť ne tady.

veria
Generální žvanilka 24000 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 13:02

Nesmis tady všemu věřit. Některé tady otěhotní snad i bez styku. :jazyk: proste zázraky :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 13:08
@Anys11 píše:
@P4ja
Já si to říkám ale ve všem, ze ty diskuze nesmim číst.. a pak stejne najdu podobné tema.. Právě HA jsou zrovna ty prášky, které chci brat poctivě.. taky mě vyděsilo to, že jsem měla MS delší a silnější… :/ a právě kdyz jsem četla v tech diskuzich, ze přítel se udělal mimo, HA braly poctivě a stejně otěhotněly a, ještě, že jim testy vychazely nenegativní až do 6teho měsíce… tak jsem začala plasit…

Testy negativní do 6. Mesice mi přijdou jako blbost. Ber poctivě a neboj se :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >