Můžu omdlít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 20:42
Můžu omdlít?

Ahojte, mám otázečku…

V neděli jsem měla jen rizoto a potom špagety se zeleninou

V pondělí jsem měla špenát s bramborem a špagety

V pondělí jsem měla dost náročný pohyb - po dokončení jsem zbělala a málem omdlela… Dnes jsem měla špenát s těstovinami a teď chléb a párek…

Mohla bych se s takovým stravováním do nemocnice?? :think: :think: Ne, nechci tam, jen nemám hlad a vyhovuje mi tento typ stravování, proto chci zjistit, jestli si můžu ublížit…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 05.03.19 20:47

Můžeš.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 05.03.19 20:47

Cvicis, nejis bilkoviny, nepises gramaz. Tezko z toho neco vycist…

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 05.03.19 21:01

Těžko říct. To si jedla jenom to co píšeš? když říkáš špagety s čím byly? Kolik vypijes? Dej si i nějakou zeleninu a ovoce. Co to je náročný pohyb a jak často ho praktikujes??

Havlova
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 05.03.19 21:06

Můžeš. Nejsou v tom skoro žádné bílkoviny. Chybí ovoce a zelenina.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1895 příspěvků 05.03.19 21:08

Já třeba jím takové množství, že by většina dospělých zkolabovala do týdne. Mně to naprosto vyhovuje. Přece každý máme jiné tělo a ty píšeš málo informací. Těžko posoudit. Pochopila jsem, žes měla oba dny dvě hlavní jídla. To já třeba nemám téměř nikdy. Ale moje tělo si třeba dost jasně říká, co mu chybí. Hlásí se o bílkoviny, zeleninu, ovoce… jak potřebuje. Jestli budeš jíst dlouhodobě jen špagety, tak ti asi dobře nebude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 21:10

@Kriss Tina s hráškem, mrkví a kukuřicí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 21:11

@Kris :hug: s Tina a pohyb 2× týdně 1:30 hod. a 1 týdně 2 hod.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 05.03.19 21:15
@Anonymní píše:
@Kris :hug: s Tina a pohyb 2× týdně 1:30 hod. a 1 týdně 2 hod.

A ten pohyb je jaký? Nějaké cvičení doma, běh, fitko? Jíš málo pestře, přidej aspoň to ovoce a zeleninu, klidně ve formě smoothie a nějaké maso, nemáš bílkoviny. Tak vynechej parky a dej si třeba krůtí plátek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 21:19

@Kriss Tina
1× týdně balet
2 hodiny týdně tělocvik ( běh, šplh, gymnastika, atletika, … )
1× týdně moderní tance

Možná se to nezdá, ale balet je dost náročný :P

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 05.03.19 21:22

Tak uprav jídelníček, špagety a parky nemaj nic prinosneho. Můžeš jist málo, ale musíš pestře, maso, vejce, tvaroh na bílkoviny, ovo-zel, hodně pít.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1895 příspěvků 05.03.19 21:22
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
1× týdně balet
2 hodiny týdně tělocvik ( běh, šplh, gymnastika, atletika, … )
1× týdně moderní tanceMožná se to nezdá, ale balet je dost náročný :P

Bude ti blbě. Řekni mámě, ať ti pořádně vaří. A víc pij, půl litru je málo. Ale trochu divný se mi to teda zdá. Při náročným sportu snad nikdo nepije takhle málo. Nekecáš? Jestli ne, tak do nemocnice půjdeš. Dříve nebo později, s poruchou příjmu potravy. Přemejšlej trochu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 21:27

@Čičorečka
Obědy mám v jídelně… Ne, opravdu piju takhle malinko… Přijde mi, že jím málo, ale do poruch příjmu potravy bych to nezaháněla… :think: Jsem obézní ( řekla mi to pediatrička ) takže mi to nějak neubližuje :nevim: :nevim:

Uživatel je onlineMichelle_M
Závislačka 2509 příspěvků 05.03.19 21:31
@Anonymní píše:
@Čičorečka
Obědy mám v jídelně… Ne, opravdu piju takhle malinko… Přijde mi, že jím málo, ale do poruch příjmu potravy bych to nezaháněla… :think: Jsem obézní ( řekla mi to pediatrička ) takže mi to nějak neubližuje :nevim: :nevim:

A kolik teda vážíš a měříš?

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 05.03.19 21:32
@Anonymní píše:
@Čičorečka
Obědy mám v jídelně… Ne, opravdu piju takhle malinko… Přijde mi, že jím málo, ale do poruch příjmu potravy bych to nezaháněla… :think: Jsem obézní ( řekla mi to pediatrička ) takže mi to nějak neubližuje :nevim: :nevim:

Ale ubližuje, že nejsi zatím kost a kůže nic neznamená. A pij, tím budeš taky hubnout navíc s půl litrem denně si tak odděláš ledviny. A nějaké snídaně, svačiny vůbec nemáš?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama