Můžu otěhotnět při mazlení bez styku?

Anonymní
15.2.10 19:57

Muzu otehotnet

Prosim vas o radu uz se nechci trapit. Chci se zeptat muzu otehotnet kdyz jsem nemela pohlavni styk? S pritelem jsme se jen mazlily ,ale slysela jsem,ze i tak muzu otehotnet skrz kapicky lasky- kdyz se kluk vzrusi,tak z nejak ukapavaji kapicky a ty kapicky kdyz se dostanou do pochvy treba prsty,tak jsem slysela,ze se muze otehotnet je to pravda? Pritel neejakuloval az oralne.Prosim o pomoc dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
15.2.10 20:02

Vysoce nepravděpodobné, ale jde to.

Nevím co poradit, dřív bych řekla HA, ale na vlastní kůži jsem si zkusila, že je to pěkný svinstvo a to jsem brala tu, co byla nejlepší v té době na trhu.

Asi jen, pokud on bude draždit tebe, tak ať to dělá předtím, než se vzruší natolik, aby „ukapával“ a pak už prsty dovnitř nestrkat.

Ale pravděpodobnost tak 1:1 000 000.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
15.2.10 20:30

Můžeš, nebrala bych to na lehkou váhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29049
15.2.10 20:32

Můžeš,ale neznám nikoho,komu by se to stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonym64
5.5.12 22:33

Hloupý dotaz

Mám hloupý dotaz, byla jsem s přítelem ve výřivce. Neproběhl v podstatě žádný intimní kontakt, ale mám pocit, že i tak vyvrcholil. Byli jsme oba nazí. Teď mám zpoždění menstruace. Zároveň jsem však poměrně ve velkém stresu kvůli práci. Je možné, že bych mohla být těhotná nebo jsem jen paranoidní?

• Nahlásit
  • Citovat
14857
5.5.12 22:37

to bude stres,… mozne to neni, spermiim se virivka vubec nelibi, hlavne jak by nasly cestu? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
5.5.12 22:37

Paranoidní. Jen klid. :kytka: Nic se nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Naima
6.5.12 07:27

Jsi jen paranoidní ;) .

• Nahlásit
  • Citovat
Bohemund
6.5.12 07:32

Za jak dlouho vam dojde ,že si s Vás děla srandu?  :)

• Nahlásit
  • Citovat
LouLou
6.5.12 07:32
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
3240
6.5.12 07:36

@Bohemund No po některých velmi výživných diskusích zde jsem schopná věřit už asi všemu. I tomu, že má někdo strach, že spermie umějí kraula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Naima
6.5.12 07:40
@Maddlen píše:
@Bohemund No po některých velmi výživných diskusích zde jsem schopná věřit už asi všemu. I tomu, že má někdo strach, že spermie umějí kraula.

Asi tak nějak :lol: . Btw já jsem jednou uvažovala zrovna nad tím stejným, takže bych ten dotaz nebrala jako provokaci :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
6.5.12 08:12

:mrgreen:
kdyz jsem byla v puberte, tak byl casopis bravo plny dotazu typu „polibil mne, muzu otehotnet?“
ted vim kam se presunuly :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
6.5.12 08:38

no o těhotenství dost pochybuju, pokud neproběhl pohlavní styk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8698
6.5.12 13:19