Můžu se mu ozvat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 21:59
Muzu se mu ozvat?

Ahoj holky, včera jsem ve fitku potkala hezkýho kluka. Od pohledu se mi líbil a navíc teda fakt makal! Několikrát jsme se na sebe koukli a usmáli se. Potom přišlo pro mě něco naprosto nečekaného- odcházela jsem a najednou vedle mě zastavilo auto a v něm on. Řekl, že tohle normálně nedělá, ale jestli mu dám číslo a jestli bych někdy nechtěla na kafe. Řekla jsem, že číslo takhle nedávám, ale že si mě může přidat na facebooku. Večer potom napsal, vyměnili jsme si pár zpráv. Dnes ale nic. No a ve mně to hlodá jako v puberťačce, jestli se mu tentokrát mám ozvat já. Byl mi opravdu sympatickej a jeho odvaha mě hrozně dojala a potěšila. Myslíte, že mám napsat? Nebo čekat?
Děkuju za reakce!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Terisos
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 10.07.19 22:01

Já bych napsala :blush: Ahoj, jaký jsi měl den? Tak něco…

jizvíková
Extra třída :D 12900 příspěvků 10.07.19 22:01

Ne

jita22
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 10.07.19 22:02

Ahoj, ja bych napsala, neco jednoducheho nevtiraveho.

mrav
Nadpozemská drbna 29962 příspěvků 10.07.19 22:03

Ozvi se mu. Fandím vám :mavam:

Russet
Neúnavná pisatelka 16976 příspěvků 10.07.19 22:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, včera jsem ve fitku potkala hezkýho kluka. Od pohledu se mi líbil a navíc teda fakt makal! Několikrát jsme se na sebe koukli a usmáli se. Potom přišlo pro mě něco naprosto nečekaného- odcházela jsem a najednou vedle mě zastavilo auto a v něm on. Řekl, že tohle normálně nedělá, ale jestli mu dám číslo a jestli bych někdy nechtěla na kafe. Řekla jsem, že číslo takhle nedávám, ale že si mě může přidat na facebooku. Večer potom napsal, vyměnili jsme si pár zpráv. Dnes ale nic. No a ve mně to hlodá jako v puberťačce, jestli se mu tentokrát mám ozvat já. Byl mi opravdu sympatickej a jeho odvaha mě hrozně dojala a potěšila. Myslíte, že mám napsat? Nebo čekat?
Děkuju za reakce!

Jo. Třeba jak se měl celý den.

Azeretereza
Závislačka 2875 příspěvků 10.07.19 22:05

Já bych mu nepsala, počkala bych, jestli se ozve sam. Pokud jo, tak příště bych napsala i sama, ale zezacatku, pokud si nejsem jistá, že má dotycnej fakt zájem, se radši držím hodně zkrátka.

deli33
Kecalka 136 příspěvků 10.07.19 22:05

Jasně. Jednoduchou, nevtíravou zprávou nemůžeš nic zkazit :-)

Příspěvek upraven 10.07.19 v 22:06

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 22:05
@jizvíková píše:
Ne

Ne co? :)

Russet
Neúnavná pisatelka 16976 příspěvků 10.07.19 22:06
@Anonymní píše:

Neozývat.

deli33
Kecalka 136 příspěvků 10.07.19 22:07
@Anonymní píše:

Asi jako že ne, nemůžeš se mu ozvat. Ale nevím proč? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 22:11
@deli33 píše:
Asi jako že ne, nemůžeš se mu ozvat. Ale nevím proč? :nevim:

Tak taky nazor, ja to beru..:). Ale zajimalo by me proc…kor kdyz predtim napsal on prvni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 22:12
@mrav píše:
Ozvi se mu. Fandím vám :mavam:

Zase bych to nepřeháněla s nadšením, vůbec se neznáme. Ale působil moc sympaticky :)

jizvíková
Extra třída :D 12900 příspěvků 10.07.19 22:13

Právě proto, psal on, at zase napíše on.
Jakmile nejsi lovena, ztrácíš hodnotu

Pavlička
Kelišová 5299 příspěvků 10.07.19 22:18

Blbý je, zes mu nedala rovnou cislo…nevim co na tom je dát telefonní číslo…dala jsi mu facebook a tam je toho snad i myslím víc…mozna projel fotky, statusy atd…a zjistil, ze uz zase zajem nema. Za mne bych mu nepsala…chlap je lovec…pokud bude mít zájem ozve se.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama