Nerad si se mnou píše ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 17:00
Nerad si se mnou píše ?

Ahoj holky,

mám takový problém, který mě trápí v novém vztahu. S přítelem jsme teprve jeden měsíc. Je nám oboum 22 let. Vidíme se většinou jenom o víkendech, přes týden pracujeme a bydlíme oba u rodičů, každý na jiné straně Prahy. Když jsme spolu, cítím, že mě má opravdu rád, je všímavý, veselý, rád se mě dotýká a tak podobně, problém nastává, když nejsme přes týden spolu. Píšeme si přes messenger, kde mi přijde, že si píšeme spíš jako kamarádi, minimální počet hezkých slov, žádné posílání srdíček, komplimenty, nic. V předchozím vztahu, ve kterém jsem byla skoro 3 roky, to bylo úplně jiné… přes týden v sobě začnu mít vždycky takový pocit, že o mě nestojí, že mě asi nemá rád nebo že jsem udělala něco špatně. Snažila jsem se o tom s ním bavit, řekl mi na to, že neví co dělá špatně, že mu to takhle přijde normální. Já se tím ale dost trápím a nejsem šťastná. Necítím se milovaná, pokud se nevidíme. Nevím, jestli je chyba ve mně… poraďte mi prosím, co mám dělat… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pujda
Kecalka 191 příspěvků 10.07.19 17:03

Co máš dělat? Dospět. Ve 22letech budeš řešit, jak jsi ve vztahu nešťastná, protože ti neposílá srdíčka :roll:

milktea
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 10.07.19 17:05

Jste spolu měsíc a osobně jste se viděli ani ne 10 dní, taky bych ti hned neposílala srdíčka. A možná holt není takový typ, jsou chlapi, co tohle nedělají. Pokud ti to vynahradí o víkendu, tak bych mu tohle prominula…

maja45
Kecalka 175 příspěvků 10.07.19 17:07

Každej chlap na vypisování a cubrlikování po telefonu není. Nehledala bych v tom nic špatného. Důležitý je osobní kontakt. Horší, kdyby to bylo naopak…cubrliky po telefonu a nezájem, nuda a chlad při osobním kontaktu…

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2147 příspěvků 10.07.19 17:07

Mně by spíš přišlo divné, kdyby mi chlap denně vypisoval srdíčka. Jako jo, když jsme spolu začínali chodit, tak jsme si občas přes den poslali zprávu, popřáli si hezký den, „poslali“ pusu a fertig. Na co furt nějaké smajlíky a srdíčka :nevim:. Neblbni, nepokaž si to jenom kvůli messengeru.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 10.07.19 17:07
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 17:08

Tož tu máš :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 17:26

Já tě naprosto chápu. Mám to velmi podobně. Taky vztah měsíc, vidíme se cca 1× týdně a moc si nepíšeme. Měla jsem naprosto stejné pocity jako ty, úplně shodné. Nemilovaná, udělala jsem něco špatně…Taky jsme o tom mluvili, chvíli se pak snažil napsat mi těším se na tebe nebo tak.

Pak jednou přede mnou psal někomu zprávu, přemáčknul se a pro sebe si řekl Já tak nesnáším to psaní zpráv. A mně to došlo. My to řešíme tak, že si téměř každý den zavoláme. Píšeme si minimálně.

Jenom jsem ti chtěla říct, že tvým pocitům naprosto rozumím a to je mi 34 a ne těsně přes 20. ;)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9203 příspěvků 10.07.19 17:53
@Anonymní píše:
Tož tu máš :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Ty ji asi musíš milovat, tak se pozná osudový vztah :palec: :kytka:

Uživatel je onlineOu
Echt Kelišová 8175 příspěvků 10.07.19 17:55

No tak není na psaní zpráv. to s láskou a kvalitou vztahu fakt nemá nic společného.

Pořiď si tuhle knihu a zjisti, že lidi jsou různí, komunikují různě, mají různé potřeby a je to tak správně…

https://www.navrat.cz/…jazyku-lasky

• tady je když tak k upirátění

https://uloz.to/!xJyEsYrpf727/deti-a-pet-jazyku-lasky-pdf

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 19:23

@pohledzdruhestrany Tak co by člověk neudělal pro bližního svého, že jo? Když po těch srdíčkách tak touží… :srdce:

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1241 příspěvků 10.07.19 20:39
@Anonymní píše: řekl mi na to, že neví co dělá špatně, že mu to takhle přijde normální. Já se tím ale dost trápím a nejsem šťastná. Necítím se milovaná, pokud se nevidíme. Nevím, jestli je chyba ve mně…

Ano, je.
Tvůj partner má jinou úroveň / jinou potřebu vyjadřování citů, a protože je to dospělý svébytný jedinec, má na to svaté právo.
Ty máš na výběr: a) odkopnout ho jako naprosto citově nekompatibilního, b) začít to respektovat. V kterémžto případě máš dále volby se tím užírat dál a dál, neodvratně k rozchodu v horizontu měsíc až pět let, nebo na to přistoupit a vážit si jiných projevů náklonosti.
Stručně řečeno: neporadí ti nikdo, prostě s tím buď dokážeš žít, že nemáš textovky plný srdíček, ale jednou týdně objetí v reálu… nebo s tím žít nedokážeš. Žít / nežít s tím je tvoje svobodná volba, a trápit / netrápit se tím taky. Záleží, na co máš sílu a za co ti ten kluk stojí.
PS, děkuj bohu, že jsi nepotkala nějakýho drsňáka, kterej by ti místo srdíček psal kousavý vtípky :lol: I takový jsou :D

Mart81
Kelišová 5419 příspěvků 10.07.19 22:51

Pokud SMS na mobilu píše nerad, tak mu přes ně nepůjdou ani projevovat pozitivní city, protože se u toho pozitivně necítí.

Buď přejít na něco, kde bude mít k dispozici klávesnici (pokud přes tu píše rád). Nebo si volat. Případně to rovnou nechat na osobní kontakt a neřešit ostatní, protože všechno ostatní je nepřirozené.

Jinak chyba ve vás není. Zkrátka jste zvyklá na dvoření tímto způsobem, tak vám to chybí. Kdysi byly některé ženy zvyklé na dostávání zamilovaných psaníček a pěkné písmo tak bylo důležitou součástí milostných dovedností. :)

Možná by vám pomohl jiný fetiš, abyste si ho mohla v dobrém připomínat a rozdmýchávat v sobě svou lásku. Pramínek vlasů zní romanticky, ale z jiného století… Co tak, kdyby vám koupil náhrdelník, abyste se ho mohla dotknout pokaždé, když vám od něj chybí zamilovaná SMS? :think:

Lucie_Sx
Závislačka 3894 příspěvků 11.07.19 00:00

Tak holt nerad píše zprávy. A činy jsou stejně víc, než písmenka.

Co by mi ale vadilo, proč se vídáte jenom o víkendech? To je to z jednoho konce Prahy na druhý tak straaašně daleko??? Ty ho nechceš vidět častěji?

Sonarka
Extra třída :D 10129 příspěvků 11.07.19 00:12

Tak mně to třeba trochu divný přijde :think: Zamilovaný chlap na začátku vztahu, by měl ještě psát tak nějak zamilovaně, alespoň občas a i kdyby psaní nesnášel :nevim: Já to tak teda s partnery na začátku vždy měla. Zvlášť když se přes týden nevidíte. Buď je suchar, nebo není až tak zamilovaný. Mně by to teda taky vadilo. Nemusí posílat srdíčka v každé zprávě, ale napsat chybíš mi, nebo myslím na tebe, těším se a pod, je snad v pořádku a normální :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama