Ospod co mě čeká ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 15:47
Ospod co mě čeká ?

Bohužel vkládám anonymně je to pro mě citlivé téma.

Stala se věc, doma jsme se více poštěkali, bylo to opravdu velmi krátké a já na přítele řvala dost škaredé věci. On po asi 15 letech poprvé vybuchnul, řekl mi co si to dovoluju a prostě mi vlepil. Tím to skončilo.

Jenže se do toho zapletli rodiče a zavolali policii s tím, že ani neveděli co se stalo. Policie to nahlásila na ospod:(

Byla jsem už předvolaná, pujdou k nám na kontrolu atd. vůbec nevím co se dál bude dít atd.
Nikdy jsem to nikde neslyšela a nemám žkušenost jen vím, že jsem z toho dost na nervy.

Reakce:
Modrásek modrý
Stálice 64 příspěvků 10.07.19 16:03

Ospod zajímá, v jakém prostředí děti žijí a jak je o ně postaráno… Takže to je bude zajímat. Jinak bych to té pracovnici při kontrole řekla tak, jak to píšeš tady.
Záleží ale na tom, co ta facka pro Tebe znamenala, opravdu výjimečnou situaci anebo se partner projevuje násilně i jindy a jinak, děti nejsou ohroženy? Toto bych si ujasnila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 16:06

@Modrásek modrý No právě že se absolutně nikdy takto neprojevil. Byla to opravdu vyjímečná situace. Děti jsou na něm dost závislé a milují ho dává jim 100% času.

bětee
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 10.07.19 16:39
@Anonymní píše:
@Modrásek modrý No právě že se absolutně nikdy takto neprojevil. Byla to opravdu vyjímečná situace. Děti jsou na něm dost závislé a milují ho dává jim 100% času.

a ty?

kvaček
Extra třída :D 14117 příspěvků 10.07.19 16:46

Anonymní, jeslti si na něho ječela dost škaredé věci, tak si za to můžete oba dva..
jako já vím, že hromada ženských se tě bude zastávat, že si jednu vlepil, že kdo nezažije, atd. ale já měla tu čest poznat maminku, co mluvila jak ty, ale co jsem ji pak slyšela jak vříská v domácnosti, sprostě tak jsem se pomalu bála i já..
Jáneříká, že s tím souhlasím, že si jednu dostala, jenom píšu, že takový hlasitý řev, někdy děti vyplaší daleko víc..
Asi byste se měli zamyslet oba dva nad sebou :nevim: on teda víc, ale myslím, že i ty máš dost viny na tom..

pujda
Kecalka 269 příspěvků 10.07.19 17:14

@kvaček Ale ona se neptá, kdo za to může a co si o tom my myslíme, jestli si to zasloužila, nebo ne :roll: Neprosí se tady o žádné soudy a podle všeho si sama uvědomuje, že asi přestřelila. Ptá se, co teď může očekávat a jak se dál zachovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 17:32

Přesně tak, samozřejmě i já mám vinu, křík není správný!
Ale spíš vůbec nevím co bude následovat atd.

Makca87
Echt Kelišová 7867 příspěvků 10.07.19 18:04
@Anonymní píše:
Přesně tak, samozřejmě i já mám vinu, křík není správný!
Ale spíš vůbec nevím co bude následovat atd.

Pracovnice OSPODU si s Vámi promluví, stejně jako přestupková komise. Posílat na OSPOD se to musí, jelikož je tam nezletilé dítě. Kdyby došlo k dalšímu násilí, bude tam mít už záznam a může navrhnout jiná opatření.

kvaček
Extra třída :D 14117 příspěvků 10.07.19 19:04

@pujda já ji odpověděla, asi bude muse přiznat pravdu i před uřednicema, ne jenom hanit chlapa… to se bude dít

Váš příspěvek
Reklama