Přítel na dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 18:11
Přítel na dovolené

Ahoj, potřebovala bych se vypovídat a nechat si poradit, nemám se absolutně komu svěřit a nynější situaci už psychicky nezvládam, jen brečím a přemýšlím jak z toho ven, co udělat jinak.. V únoru jsme koupili dovolenou, pro mě, přítele a jeho malého syna. Jsme spolu pár let, vždy jsme měli velmi blízký vztah, byla to opravdu láska, že jsem myslela, že vydrží hoodně dlouho. No poslední zhruba 2 roky máme ve vztahu čím dál větší problémy a hádky, vždy jsme se ale usmířili. Před odjezdem na dovolenou se vše ale vyhrotilo, malém jsme neodjeli, přítel neustále vyhrožoval, že dovolenou zruší. I v den odletu proběhla velká hádka, na parkovišti mi vysadil kufr z auta a nechal mě tam.. Nakonec jsme ale odletěli, bohužel se vše jen zhoršilo. Se synem přítele mám dobrý vztah, bohužel přítel po celou dovolenou dává ve všem přednost jemu, vše se řídí podle něho. To by mi nevadilo, kdyby se ke mě choval slušně, to tak ale není. Dnes se vše vyhrotilo, osočil me ze lži ohledně syna (že mu nadávám a komanduji ho) a od té doby se nebavíme. Vůbec nevím, jak se nám chovat, snažila jsem se za ním chodit a udobřovat se, abychom to alespoň přežili přátelsky, on o to ale nestojí a já nezvládám ty momenty kdy se trápím, brečím, snažím se s ním mluvit a on mě ledově odsekává. Nevím jak z toho ven, jak přežít ten poslední tyden, s člověkem, který o mě nemá zájem, je mu jedno, ze je na me zlý, neohledupný.. připadám si jak hadra, mám sebevražedné myšlenky, nevím co dál..
Vztah už neřeším, dohodli jsme se, že jak se vrátíme, rozejdeme se. Je to nejlepší řešení. Jen jak teď mám přežít tu ignoraci? Nevím jak to zvládnu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
SussieS
Závislačka 3883 příspěvků 10.07.19 18:14

Užij si to sama podle svého. Netrávila bych s ním čas, zařídila bych si vlastní program.

Janli
Echt Kelišová 9316 příspěvků 10.07.19 18:14

A to má pláž jen deset metrů a v jídelně je jen jeden stůl, že musíte být spolu? Já bych si udělala relax po svým a na pokoj se chodila jen vyspat. Proč za ním dolejzáš? Hoď na něj bobek a užívej dovolenou.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 10.07.19 18:14

Taky ho ignoruj :nevim: trávila bych většinu času odděleně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 18:14

Trhá mi to srdce, že moje nejbližší osoba se ke mě chová tak ledově..

Aduš8
Kelišová 5235 příspěvků 10.07.19 18:16

Taky nechápu, co přátelského očekáváš. Užij si ten týden, namaluj se, vyraž večer mezi lidi. Má tam svoje dítě, ať se stará. A nečekej pořád, že tě vezme na milost a užijete si krásnou dovolenou. Kvůli chlapovi myslet na sebevraždu 8o :roll:

SussieS
Závislačka 3883 příspěvků 10.07.19 18:17
@Anonymní píše:

Když se rozcházíte tak už asi tvojí nejbližší osobou není a nebude, takže si zvykni na čas bez něj :nevim:

alialiali
Kecalka 454 příspěvků 10.07.19 18:18

Ignoruj ho také a třeba mu dojde, že byste se k sobě mohli chovat po zbytek dovolené jak přátelé…ale musí začít on, pokud ne tak bych se s ním nebavila, ale umím si představit že zrovna toto na dovolené nechce nikdo zažívat :( v podstatě jen čekat až skončí, žádná radost :(

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 10.07.19 18:20
@Anonymní píše:

Vždyť už jste se rozešli, tak jaká nejbližší osoba

Venetia
Hvězda diskuse 43951 příspěvků 10.07.19 18:21
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych se vypovídat a nechat si poradit, nemám se absolutně komu svěřit a nynější situaci už psychicky nezvládam, jen brečím a přemýšlím jak z toho ven, co udělat jinak.. V únoru jsme koupili dovolenou, pro mě, přítele a jeho malého syna. Jsme spolu pár let, vždy jsme měli velmi blízký vztah, byla to opravdu láska, že jsem myslela, že vydrží hoodně dlouho. No poslední zhruba 2 roky máme ve vztahu čím dál větší problémy a hádky, vždy jsme se ale usmířili. Před odjezdem na dovolenou se vše ale vyhrotilo, malém jsme neodjeli, přítel neustále vyhrožoval, že dovolenou zruší. I v den odletu proběhla velká hádka, na parkovišti mi vysadil kufr z auta a nechal mě tam.. Nakonec jsme ale odletěli, bohužel se vše jen zhoršilo. Se synem přítele mám dobrý vztah, bohužel přítel po celou dovolenou dává ve všem přednost jemu, vše se řídí podle něho. To by mi nevadilo, kdyby se ke mě choval slušně, to tak ale není. Dnes se vše vyhrotilo, osočil me ze lži ohledně syna (že mu nadávám a komanduji ho) a od té doby se nebavíme. Vůbec nevím, jak se nám chovat, snažila jsem se za ním chodit a udobřovat se, abychom to alespoň přežili přátelsky, on o to ale nestojí a já nezvládám ty momenty kdy se trápím, brečím, snažím se s ním mluvit a on mě ledově odsekává. Nevím jak z toho ven, jak přežít ten poslední tyden, s člověkem, který o mě nemá zájem, je mu jedno, ze je na me zlý, neohledupný.. připadám si jak hadra, mám sebevražedné myšlenky, nevím co dál..
Vztah už neřeším, dohodli jsme se, že jak se vrátíme, rozejdeme se. Je to nejlepší řešení. Jen jak teď mám přežít tu ignoraci? Nevím jak to zvládnu.

Nemělas tam vůbec jezdit, když jste na, tom takhle. To ti mohlo být jasné předem, že v téhle sestavě tam budeš navíc.

Venetia
Hvězda diskuse 43951 příspěvků 10.07.19 18:23
@Anonymní píše:

Zřejmě nesdílí stejný pocit. Proč se takhle ponizujes? Jak píšou holky, uzij si dovolenou zvlášť a pak to doma doreste.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 18:24
@Janli píše:
A to má pláž jen deset metrů a v jídelně je jen jeden stůl, že musíte být spolu? Já bych si udělala relax po svým a na pokoj se chodila jen vyspat. Proč za ním dolejzáš? Hoď na něj bobek a užívej dovolenou.

Ne, nemá, samozřejmě. Dnes jsme byli na pláži sice všichni dohromady, nicméně on si svůj program zařídil beze mě. Sice se mě zeptal, zda jdu do vody - tak jsem šla, ale uplavali mě a dali mi tak nějak najevo, že nemají zájem, abych tam byla. Plavala jsem si sama, přišli za mnou a zase odplavali.. Tak jsem ležela na vodě a přemýšlela, jak toto všechno přežiji. Na dovolenou jsem se strašně těšila, dala jsem do ní hodně peněz, vybírala jsem ji já, byl to můj sen. Nakonec tady jen probrečím každý den.
Chodím na jídlo a tak s nimi, syn je malý, pořád by se ptal kde jsem, kam jsem šla..

Jana206
Nadpozemská drbna 27862 příspěvků 10.07.19 18:25

Užij si to podle svého :kytka:

Venetia
Hvězda diskuse 43951 příspěvků 10.07.19 18:26
@Anonymní píše:
Ne, nemá, samozřejmě. Dnes jsme byli na pláži sice všichni dohromady, nicméně on si svůj program zařídil beze mě. Sice se mě zeptal, zda jdu do vody - tak jsem šla, ale uplavali mě a dali mi tak nějak najevo, že nemají zájem, abych tam byla. Plavala jsem si sama, přišli za mnou a zase odplavali.. Tak jsem ležela na vodě a přemýšlela, jak toto všechno přežiji. Na dovolenou jsem se strašně těšila, dala jsem do ní hodně peněz, vybírala jsem ji já, byl to můj sen. Nakonec tady jen probrečím každý den.
Chodím na jídlo a tak s nimi, syn je malý, pořád by se ptal kde jsem, kam jsem šla..

On mu to tatínek. vysvetli, s tím bych si hlavu nedělala

Cinkatko
Povídálka 15 příspěvků 10.07.19 18:27
@Venetia píše:
On mu to tatínek. vysvetli, s tím bych si hlavu nedělala

Přesně tak :kytka:. Tohle už si musí vyřešit tatínek.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama