Reklama

My už jo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

macimaci
Povídálka 42 příspěvků 24.06.10 14:22
My už jo

Holky nevěšte hlavy!!!
Na začátku dubna jsem sem psala o trápení se synem a bojem s plínou, diskuze se jmenovala -26 měsíců a nočník ne a ne-
Stal se zázrak a my-teď na konci června- jsme bez plín! Šlo to úplně samo a ani vlastně nevím,jak se to podařilo. Začalo to tak,že jsem malýmu nedávala plínu a nechala ho přes den chodit jen ve slipech-aby si na ně rovnou zvykl- a v teplácích. Jasně,že se počůral pokaždé,takže jsem prala denně pračku tepláků,ponožek,su­šila boty atd. Nikdy jsem jej nekárala,jen mu řekla,že to nevadí a že příště se to určitě povede na hrníček a říkala mu,že musí mamince říct,že chce čůrat. Takhle jsme chodili i ven,vždy s taškou náhradního oblečení a bot. Nočník ani vidět. No a světe div se,pak si začal čůrání uvědomovat,věděl,že to teče po nohách a hlásil,že čůrá-to až když to teklo. A během těch tří týdnů už pochopil akci a reakci a u kamarádky viděl čůrat její dceru a řekl,že chce taky. Sedl,vyčůral se a bylo. Měl obrovskou radost,že to teklo a já s ním. Hrdě si vylil svoje čůrání do kytek a od té doby ho to doslova baví. Nemusím se ptát,jestli chce sedět. Sám řekne čůrat a pustí to,až když sedí. Dokonce i venku,kde nemá nočník,čůrá vestoje! Já mu držím pinďulu a on kouká,jak to teče a je hrdý,že už čůrá jako táta. Takže neřešte to,jako já. Čím víc se tlačí na pilu,tím je to horší. U nás to přišlo samo a během víkendu umíme chodit na hrnec. Kakání se ještě nepodařilo,to si nechává na noc do plíny,ale i tam jednou dojdeme.

Reklama

Reakce:

clovek
Extra třída :D 10017 příspěvků 24.06.10 14:48

Sice jsem tvou predchozi diskusi nezaznamenala, ale presto gratuluju, moc!!! Nasemu je 24mesicu a zatim si neumim vubec predstavit dobu, ze bude nekdy bez plen. Po dovolene bych to take rada zacala nejak vic zkouset a trenovat, tak snad to pujde dobre.

Uživatel je onlineMurka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 24.06.10 15:05

Gratuluju :kytka:
Zjišťuji, že na větě „nech ho/jí, dospěje do toho“ je opravdu pravdivé :palec: Taky jsem přemlouvala, že už je na nočník velká, že by byl lepší záchod. Ani zaboha ne. Pak jednoho dne, zničeho nic přišla „mami čůrat na záchod“ a od té doby už na nočník nesedla. A podobně to bylo i se spoustou jiných věcí. Takže teď už v ničem „netlačím na pilu“, jen připomínám, zkouším a většinou si najde svůj čas.

lenkaky
Kecalka 429 příspěvků 24.06.10 15:37

Ahojky, taky o tvé předchozí diskuzi nic nevím, ale DÍKY ZA TUTO. Přesně to jsem potřebovala, povzbuzení, že má snaha není marná. Takže díky a obrovská gratulace. Odplenkování je velký úspěch. :potlesk: :palec: Pááá Lenka :mavam:

macimaci
Povídálka 42 příspěvků 24.06.10 19:25

To mě mrzí-diskuze se jmenovala -26 měsíců a ne a ne na nočník,vložená koncem dubna. Teď jsem koukala,že tam pořád je. No neva. V každém případě byl to boj. Jó děti,to je jeden velký otazník.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >