My už jo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

macimaci
Povídálka 42 příspěvků 24.06.10 14:22
My už jo

Holky nevěšte hlavy!!!
Na začátku dubna jsem sem psala o trápení se synem a bojem s plínou, diskuze se jmenovala -26 měsíců a nočník ne a ne-
Stal se zázrak a my-teď na konci června- jsme bez plín! Šlo to úplně samo a ani vlastně nevím,jak se to podařilo. Začalo to tak,že jsem malýmu nedávala plínu a nechala ho přes den chodit jen ve slipech-aby si na ně rovnou zvykl- a v teplácích. Jasně,že se počůral pokaždé,takže jsem prala denně pračku tepláků,ponožek,su­šila boty atd. Nikdy jsem jej nekárala,jen mu řekla,že to nevadí a že příště se to určitě povede na hrníček a říkala mu,že musí mamince říct,že chce čůrat. Takhle jsme chodili i ven,vždy s taškou náhradního oblečení a bot. Nočník ani vidět. No a světe div se,pak si začal čůrání uvědomovat,věděl,že to teče po nohách a hlásil,že čůrá-to až když to teklo. A během těch tří týdnů už pochopil akci a reakci a u kamarádky viděl čůrat její dceru a řekl,že chce taky. Sedl,vyčůral se a bylo. Měl obrovskou radost,že to teklo a já s ním. Hrdě si vylil svoje čůrání do kytek a od té doby ho to doslova baví. Nemusím se ptát,jestli chce sedět. Sám řekne čůrat a pustí to,až když sedí. Dokonce i venku,kde nemá nočník,čůrá vestoje! Já mu držím pinďulu a on kouká,jak to teče a je hrdý,že už čůrá jako táta. Takže neřešte to,jako já. Čím víc se tlačí na pilu,tím je to horší. U nás to přišlo samo a během víkendu umíme chodit na hrnec. Kakání se ještě nepodařilo,to si nechává na noc do plíny,ale i tam jednou dojdeme.

Reakce:

clovek
Extra třída :D 10017 příspěvků 24.06.10 14:48

Sice jsem tvou predchozi diskusi nezaznamenala, ale presto gratuluju, moc!!! Nasemu je 24mesicu a zatim si neumim vubec predstavit dobu, ze bude nekdy bez plen. Po dovolene bych to take rada zacala nejak vic zkouset a trenovat, tak snad to pujde dobre.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 24.06.10 15:05

Gratuluju :kytka:
Zjišťuji, že na větě „nech ho/jí, dospěje do toho“ je opravdu pravdivé :palec: Taky jsem přemlouvala, že už je na nočník velká, že by byl lepší záchod. Ani zaboha ne. Pak jednoho dne, zničeho nic přišla „mami čůrat na záchod“ a od té doby už na nočník nesedla. A podobně to bylo i se spoustou jiných věcí. Takže teď už v ničem „netlačím na pilu“, jen připomínám, zkouším a většinou si najde svůj čas.

lenkaky
Kecalka 429 příspěvků 24.06.10 15:37

Ahojky, taky o tvé předchozí diskuzi nic nevím, ale DÍKY ZA TUTO. Přesně to jsem potřebovala, povzbuzení, že má snaha není marná. Takže díky a obrovská gratulace. Odplenkování je velký úspěch. :potlesk: :palec: Pááá Lenka :mavam:

macimaci
Povídálka 42 příspěvků 24.06.10 19:25

To mě mrzí-diskuze se jmenovala -26 měsíců a ne a ne na nočník,vložená koncem dubna. Teď jsem koukala,že tam pořád je. No neva. V každém případě byl to boj. Jó děti,to je jeden velký otazník.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >