Mykóza a oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

doggie94
Povídálka 41 příspěvků 02.02.18 22:11
Mykoza a oplodneni

Zdravim vsechny :mavam:

S manzelem se snazime o druhe miminko, ktere se nam ale nejak nedari. Prvni syn se nam povedl hned prvni cyklus. Ted uz se snazime pul roku :roll: Uklidnuji se tim, ze prvni mesic jsme se do ovulace netrefili, dalsi dva mesice jsem brala antibiotika kvuli zanetu mocaku, pak vetsi nachlazeni, listopad a prosinec jsme se opet do ovulace netrefili :roll: Ted v lednu jsem si diky ovulacnim testum overila poovulacni bolesti, dokonce jsme se i hezky trefili do ovulace, tehotenske testy pozdeji pozitivni, bohuzel to ale odeslo s menstruaci :,( Kazdy mesic me ted trapi otravna mykoza, neni to neunosne, ale vim, ze ji mam. Na to, ze mam 30ti denni cyklus, tak ovulaci mivam brzy, v lednu byla 11. DC. :think: Dnes jsem 6.DC a jeste trochu spinim, jeste tak dva dny asi budu, vetsinou to tak mivam. Ale uz jsem si na mykozu zacala davat Fungicidin, takze ma otazka zni, zda to muze nejak v pripade oplodneni vadit? Nevim presne, zda ovulaci budu mit znovu 11.DC, takze nevim, zda to stihnu vylecit. Ale rikam si, ze bud vsechno nebo nic :( Myslite, ze to v pripade oplodneni muze mit vliv, nemam to radeji pouzivat? Ted v lednu jsem to tak prave udelala, protoze jsem ani netusila, ze ovulace probehla, to jsem zjistila az zpetne podle testu a bolesti, takze pak uz jsem se pro jistotu nemazala, ale stejne to nedopadlo :(
Omlouvam se, pokud se nekomu bude zdat tento dotaz hloupy, asi nad tim uz moc premyslim a blaznim :zed: Dekuji moc vsem za nazory :mavam:

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 02.02.18 22:16

Šla bych se poradit s doktorem, jestli se léčíš samodomo a moc to nefunguje, tak to asi není dobře.

doggie94
Povídálka 41 příspěvků 02.02.18 22:30

@xstrasilka To to uz jsem byla, brala jsem na to nejake globule, chvili byl klid, pak znovu, tak jsem zavadela Fungicidin, ktery mi vetsinou v uplnem zacatku pomohl, jenze se mi to po ovulaci rozjelo znovu. Mam asi i nejake bourlive hormony, ted pred ovulaci mivam zavrate, bolest hlavy a v krizi, klidne i tyden predem, pred menstruaci to mam dva tydny pred, tak zda mi to tam vzdy nejak rozhazi prostredi, ze dojde k nerovnovaze, nebo uz fakt nevim, na mykozu trpim uz nekolik let, at jdu nebo nejdu k doktorovi :think:

veria
Generální žvanilka 23051 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 22:57

Fungicidin tomu pardennimu embryu s největší pravděpodobnosti neublizi. Na mykozu doporucuju Active gel, to můžou i těhotné a mne to vyléčilo mykozu tak ze se už půl roku nevrátila.

Verun83
Echt Kelišová 8398 příspěvků 33 inzerátů 03.02.18 05:14

@doggie94 mykozou myslis kvasinky?

doggie94
Povídálka 41 příspěvků 03.02.18 08:03

@veria Aha, o nem jsem neslysela, dekuji moc, zkusim! Jinak prave z toho mam strach, rikam si, kdo vi, zda se to malicke neudrzelo kvuli poskozeni z toho fungicidinu, ktery jsem si jeste po ovulaci zavedla, test jsem prrave nevychytala a delala ho az po ovulaci, kdy carka slabla.Tak jsem pro jistotu lecbu prerusila a ted po menstruaci v ni pokracuji, ale podle priznaku tusim, ze ovulace bude driv nez 11.DC :? Ale snad by ten Fungicidin nebo i nejaky jiny lek nemel vliv. Jeste jednou dekuji.

@Verun83 Ano, presne tak, rika se tomu tak, ne? Nelibi se mi nazev kvasinky :mrgreen: Jestli ne, tak se omlouvam :oops:

doggie94
Povídálka 41 příspěvků 03.02.18 09:40

@veria Nemohu ten Active gel najit, najde mi to ruzne masti, ale spis na klouby a pory :( Ja nevim, zda jsem se vyjadrila spravne, ale mykozou myslim posevni kvasinky a ten Fungicidin jsem si zavadela dovnitr. Proto ted resim, zda to nema pak nejaky spatny vliv pri oplodneni na ty spermie a pak embryo, kdyz se to maze dovnitr :think: Asi jsem se vyjadrila spatne, moc se omlouvam..

Verun83
Echt Kelišová 8398 příspěvků 33 inzerátů 03.02.18 09:45

@doggie94 ja nasla tohle Multi-Gyn ActiGel.

Jinak jestli se ti to vraci, tak to chce upravit stravu, vynechat cukr, bilou mouku. Podivej se na protikvasinko­vou dietu.

veria
Generální žvanilka 23051 příspěvků 1 inzerát 03.02.18 10:21
@Verun83 píše:
@doggie94 ja nasla tohle Multi-Gyn ActiGel.Jinak jestli se ti to vraci, tak to chce upravit stravu, vynechat cukr, bilou mouku. Podivej se na protikvasinkovou dietu.

Jo, omlouvám se, je to multi gyn ActiGel. Je to sice dražší ale fakt mi to pomohlo! Třeba klasicky Canesten na mne vůbec neucinkuje. Tak zkus.

doggie94
Povídálka 41 příspěvků 03.02.18 11:02

@Verun83 Nad tou stravou jsem taky premyslela, sladke mam moc rada, driv jsem ho jedla a dost, ale uz jsem se ho asi prejedla, takze dam si ho, ale nerekla bych, ze casto a hodne :/ A jednou mi na gynde doktorka rekla, ze cukr s tim nesouvisi, tak nevim :nevim: Ale podivam se na tu dietu, ale stejne nezvladnu sladke a pecivo uplne vyradit :mrgreen: :(
@veria Dekuji, drahe to teda je :mrgreen: ale asi to zkusim. Takze myslis, ze ten Fungicidin nebo jiny vaginalni krem nema negativni vliv, ze treba nejak ty spermie poskodi a oplodnene vajicko pak telo radsi vylouci, kdyz tam je neco v neporadku? Ja vim, ze to biochemicke tehotenstvi muze mit asi i uplne zdrava zena, ale i tak si rikam, zda jsem to nezavinila tim :( Rikam si, ze na to vse uz kaslu a nebudu nic resit, ale tohle ve mne trosku hloda :think:

Verun83
Echt Kelišová 8398 příspěvků 33 inzerátů 03.02.18 11:31

@doggie94 ja si nemyslim, ze by krem nejak poskodil spermie, ale spis tam vytvori takove prostredi, ze se k vajicku nedostanou. Proto v plodny dny je dulezity ten plodny hlen, spermie po nem,,klouzou,, dovnitr. Ale je to jen muj nazor.

doggie94
Povídálka 41 příspěvků 03.02.18 13:45

@Verun83 No po tom Fungicidinu se očividně k vajíčku dostali, když mi vycházel pozitivní těhotenský test, jen to bohužel odešlo s menstruací :( Tak jsem si říkala, zda to nemělo nějaký vliv právě. Tak jsem ráda, že s velkou pravděpodobností ne. Děkuji moc :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama