Ovulace po Clostilbegytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kykyka
Povídálka 23 příspěvků 01.02.18 17:23
OVULACE PO CLOSTILBEGYTU

Zdravím všechny snažilky a zvláště pak uživatelky Clostíku.
Ráda bych se zeptala, zda měl někdo běžný cyklus, ale kvůli nepravidelné ovulaci nebo anovulaci dostal Clostík. Kdy pak proběhla ovulace, kolikátý den a zda a kdy se povedlo mimi? Já mám Clostil první měsíc (1-0-1), cykly jsem mívala 28, poslední dobou jen 26 dnů a ovulaci bych očekávala kolem 12. DC, ale vždy byla jen slabá čárečka. Menstruaci mám 5 dnů. Po prvním užívání Clostíku žádná silná čárka nebyla…, měla jsem ho od 4. do 9. DC.
Jak jste to měly nebo máte vy?
Díky moc.

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5012 příspěvků 01.02.18 20:08

Ty nechodíš na folikulometrii? 8o Růst folikulů by ti měl lékař sledovat ultrazvukem. Já ji měla potvrzenou 13 den. Neotěhotněla jsem ani po 2×3cyklech.

Maja Z
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 01.02.18 22:51

Souhlasím, že bys měla chodit na folikulometrii. Já teda pravidelný cyklus absolutně neměla, takže ti moc nepomůžu, ale brala jsem 3.-7. den 1-0-1 a ovulaci jsem měla až asi 18. nebo 19. den. Ale povedlo se na první pokus…

Dana V
Kecalka 438 příspěvků 01.02.18 23:03

Take jsem mela nepravidelny anovulacni cyklus, clostik jsem brala 1-0-1 a ovulace probehla 17. den, chodila jsem na mereni folikulu, muze se totiz stat, ze se uvolni vice vajicek, tak aby z toho nebyla treba patercata :mrgreen: Otehotnela jsem hned na poprve.

lucalh
Povídálka 24 příspěvků 11.02.18 17:33

@Dana V Ahojky měla jsi vsechny anovulacni cykly? Nevíš čím to muže být? Mám je taky doktor už navrhoval clostik. Jsem rada ze zabral :) snad i mě se poštěstí

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama