Partnerova chřipka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pastelkaaa
Povídálka 18 příspěvků 31.01.18 06:55
Partnerova chřipka

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko. Přítel má, teď už naštěstí odeznívající, chřipku. Týden v kuse měl přes 38 st. Nemůže to eventuálně ohrozit dítě, kdyby se zadařilo? Děkuji za názory :lol:

Reklama

Reakce:

kacz
Kelišová 5992 příspěvků 31.01.18 07:01

Ne

LindaPraha
Extra třída :D 12308 příspěvků 31.01.18 07:20

Se divim, ze se mu chce. Ja pri lonske chripce byla rada, se dejcham :mrgreen:

Halamka
Závislačka 3323 příspěvků 31.01.18 07:23

Jen pozitivne. Pri pripadnem oplodneni se narodi miminko odolne vuci tomu kmenu chripky, ktery mel pritel. Je to neco jako ockovani. Pokud to tedy nebyla jen viroza.

g.sandova
Závislačka 3508 příspěvků 31.01.18 07:23

@Pastelkaaa já bych počkala. Ty horečky nejsou ideální na jeho spermie. Mrkni na net, dá se najít, jak dlouho počkat po nemoci

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 38672 příspěvků 31.01.18 08:13

@Pastelkaaa nejstarší syn se povedl když měl manžel horečky a atb na zánět průdušek :lol: Manžel říká že ty modré oči do 3 let co měl syn jsou díky atb. Já mu to rozmlouvala že s horečkou ale prý se mu jistě uleví, ulevilo asi na půl hodiny a pak odpadnul :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama