Ovulace v lednu - testování v únoru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anahh
Povídálka 32 příspěvků 01.02.18 17:40
Ovulace v lednu- testování v únoru
:pankac:

Ahoj holky, tsk kdo uz ma po ovulaci a pocita dny do MS? Ja to moc upřímně nechtěla hrotit, ale po přečtení par diskuzi tady, uz pocitam taky :D poprvé v životě se mi přihodilo ovulacni krvácení, stalo se to tez některé z Vas? Myslíte, ze to muze znamenat, ze by se v tento okamžik mohlo nejvic zadarit?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alenice14
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 01.02.18 18:51

Ahojky :mrgreen: Tak teď se smeju, my se snažíme 2 roky a v lednu jsem zažila poprvé ovulační krvácení to je znamení ne :mrgreen: Tak si budeme držet palce :dance:

Anahh
Povídálka 32 příspěvků 01.02.18 18:56

@Alenice14 tyyy jo, no ja z toho byla div živá, ze jsem to dostala o 3 týdny driv, tak jsem hned musela guglit vid a ono ovulacni..jako držím pesti tfuj tfuj, ja to mam dostat 14.2. :dance: Na Valentyna :pankac:

Alenice14
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 01.02.18 19:34

@Anahh Já taky byla celá nasrana co se to zase děje :mrgreen: A pak jsem jela 14 DC na utz a tak mi říká dr že jsem měla ovulaci kolem 10 dc :mrgreen:
Tak uvidíme co bude.. Já mám rozhozeny cyklus tak nevím kdy ms čekat. Tak snad už nám nepřijde :mrgreen: Ty to budeš mít pěkný Valentýnsky dárek :dance:

Anyys
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 02.02.18 07:35

Ahoj :mavam: já jsem dnes 25DC a s ničím jiným, než ze by se ukázali //, už nepočítám :-) uz asi 4 dny mě bolí a píchá břicho, ale jen tak, jak tomu bylo v minulém těhotenství, které bohužel nedopadlo. Jsem zvědavá, zítra udělám test, jeden mi už vyšel lehounce pozitivní, ale nevím, jestli jsem neviděla jen rysku. Taky jsem nikdy netušila, že budu tak šílet :zed:

Lily90
Povídálka 18 příspěvků 02.02.18 11:23

Ahoj holky, přidávám se k vám. Jsem dnes 8 dpo. Ms by měla nepřijít 8.2. To čekání je hrozný :zed: Také jsem si říkala, že to přece nebudu hrotit, že si budu snažení o miminko užívat, ale ono to nějak nejde. Snažíme se už 8 měsíc a mám za sebou samovolný potrat v 7tt, tak teď lovím duchy, abych hned mohla začí brát utroš. Holky, přeju nám, aby to vyšlo a ty krásne dvě // jsme našly :)

Lily90
Povídálka 18 příspěvků 02.02.18 11:24
@Anyys píše:
Ahoj :mavam: já jsem dnes 25DC a s ničím jiným, než ze by se ukázali //, už nepočítám :-) uz asi 4 dny mě bolí a píchá břicho, ale jen tak, jak tomu bylo v minulém těhotenství, které bohužel nedopadlo. Jsem zvědavá, zítra udělám test, jeden mi už vyšel lehounce pozitivní, ale nevím, jestli jsem neviděla jen rysku. Taky jsem nikdy netušila, že budu tak šílet :zed:

Super, tak ať čárka sílí ;)

debra.morgan
Závislačka 2975 příspěvků 02.02.18 11:46

No taky se přidávám, ms měla přijít už kolem 26.1. ale zatím pořád čekám a nemám odvahu testovat. říkám si, že do něděle ještě vydržím, ale už je to skoro 5 týdnů od poslední ms…tak uvidime…

Anahh
Povídálka 32 příspěvků 02.02.18 12:01

@Anyys @debra.morgan @Lily90 ahooooj, no ja jsem z toho trosku paf, my začínáme teprve se snazenim, zatim tedy nic neberu, vim ze holky berou jeřáb ptáci nebo pijou kontryhel, ja zatim nic. Ja jsem tedy pred 2 lety s tehdejším přítelem prodělala celou přípravu na IVF, neměl dobre sperma a přirozenou cestou by to neslo, stimulace hormonama, injekce, punkci vajíček, mame 6 zamrazenych a oplodněných, každopádně k transferu nedoslo, protoze jsem dostala hyperstimulacni syndrom :-(( no nepřeji to nikomu. Na druhou stranu asi osud, protoze jsem pak tehdejšího snoubence opustila. Definitivne.Melo to tak byt, byla bych strašně nešťastná po jeho boku. Ted po dvou letech mam konečně noveho skvělého partnera, tak jsme si řekli, jdeme do toho, tak uvidime. Moc bych si to prala, ale jak ctu všechny ty diskuze, sakra sakra, neni to prirozene nic jednoduchého :pocitac:

Lily90
Povídálka 18 příspěvků 02.02.18 12:07
@Anahh píše:
@Anyys @debra.morgan @Lily90 ahooooj, no ja jsem z toho trosku paf, my začínáme teprve se snazenim, zatim tedy nic neberu, vim ze holky berou jeřáb ptáci nebo pijou kontryhel, ja zatim nic. Ja jsem tedy pred 2 lety s tehdejším přítelem prodělala celou přípravu na IVF, neměl dobre sperma a přirozenou cestou by to neslo, stimulace hormonama, injekce, punkci vajíček, mame 6 zamrazenych a oplodněných, každopádně k transferu nedoslo, protoze jsem dostala hyperstimulacni syndrom :-(( no nepřeji to nikomu. Na druhou stranu asi osud, protoze jsem pak tehdejšího snoubence opustila. Definitivne.Melo to tak byt, byla bych strašně nešťastná po jeho boku. Ted po dvou letech mam konečně noveho skvělého partnera, tak jsme si řekli, jdeme do toho, tak uvidime. Moc bych si to prala, ale jak ctu všechny ty diskuze, sakra sakra, neni to prirozene nic jednoduchého :pocitac:

Jak se říká, všechni špatné je pro něco dobré ;)
Taky jsem v údivu jaká je to alchymie přirozeně otěhotnět, ale zvládneme to. Já si furt říkám, že musím myslet hlavně pozitivně.

Anahh
Povídálka 32 příspěvků 02.02.18 12:13

@Lily90 tak tak :think: vy uz se snažíte 8 mesic a zkoušela jsi uz nějaké prášky nebo tak?

Anahh
Povídálka 32 příspěvků 02.02.18 12:18

@Anyys tfuj tfuj na testiku určo budou // :kytka: me ceka ted 12 dni umornyho čekání, jestli ta mrcha prijde nebo ne :D :pankac:

Lily90
Povídálka 18 příspěvků 02.02.18 13:16

@Anahh piju kontryhel a nějaké namíchané bylinky na podporu otěhotnění od bylinkáře a chodila jsem na řízenou detoxikaci organismu, abych se pročistila. Ale když se nám v nejbližší době nezadaří, tak už začnu s hormonama. Ale doufám, že se zadařilo, moc se mi do těch hormonů nechce.

Lily90
Povídálka 18 příspěvků 02.02.18 13:18
@debra.morgan píše:
No taky se přidávám, ms měla přijít už kolem 26.1. ale zatím pořád čekám a nemám odvahu testovat. říkám si, že do něděle ještě vydržím, ale už je to skoro 5 týdnů od poslední ms…tak uvidime…

Tak to jsi dobrá :palec: Já bych nevydržela neudělat si test. Držím palce, aby tam v neděli ty čarky byly ;)

debra.morgan
Závislačka 2975 příspěvků 02.02.18 13:28
@Lily90 píše:
Tak to jsi dobrá :palec: Já bych nevydržela neudělat si test. Držím palce, aby tam v neděli ty čarky byly ;)

jono, ja to zas tak moc neprozivam, bud to tam bude nebo ne… ja bych to ani tak nehlidala, ale lecim se na endokrinologii, tak čím dřív to budu vědět tím líp.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama