Mykoza nehtů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 09:34
Mykoza nehtů

Ahojky potrebuju poradit co na mykózu nehtů, mám napadený všechny nehty. Je to hrozný, jsou zažloutlé, tvrdé, popraskané a drobi se. Vyzkoušela jsem všechno na to a nic nezabírá.. Mám to už od 15. Cca 11 let, Ale nic nezabralo. Nevíte co na to? Co opravdu zabírá? Děkuji

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 11.04.19 09:37

Jdi na kožní, tam ti predepisou něco účinného.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 09:42

@Kriss Tina já bych šla, ale stydím se za to. Nechci to nikomu ukazovat..

Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 11.04.19 09:43
@Anonymní píše:

Tak ti slezou nehty. Od toho ten dr snad je ne? Pokud už to máš fakt rozlezle a hnusné tak doma si s tím neporadíš. A bacha můžeš si nakazit i nehty na rukou.

Malaga
Nadpozemská drbna 25756 příspěvků 11.04.19 09:50
@Anonymní píše:

Nesmysl…Dr viděl leccos a babské rady nepomůžou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 09:51

@Kriss Tina toho se bojím, desinfikuju co se dá. Tak já to zkusím u toho kožního, snad ho netrefi slak

Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 11.04.19 09:56
@Anonymní píše:
@Kriss Tina toho se bojím, desinfikuju co se dá. Tak já to zkusím u toho kožního, snad ho netrefi slak

Netrefi, je zvyklý. Max bude kroutit hlavou, proč to řešíš až po 11 letech…

Kakika
Neúnavná pisatelka 15307 příspěvků 11.04.19 10:03
@Anonymní píše:
@Kriss Tina toho se bojím, desinfikuju co se dá. Tak já to zkusím u toho kožního, snad ho netrefi slak

Ten už toho viděl…, hlavně asi počítá s tím, že tam s podobným problémem člověk přijde. Běž tam. Trápíš se zbytečně, mohla jsi mít dávno vyřešeno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 10:26

@Kakika zajdu tak, díky :) já už tam byla vcca před 5ti roky ale to jsem měla jen na jednom a dal mi nějaký potěr, teď je to na všech

Premek_Orac
Závislačka 4975 příspěvků 11.04.19 10:27
@Anonymní píše:
Ahojky potrebuju poradit co na mykózu nehtů, mám napadený všechny nehty. Je to hrozný, jsou zažloutlé, tvrdé, popraskané a drobi se. Vyzkoušela jsem všechno na to a nic nezabírá.. Mám to už od 15. Cca 11 let, Ale nic nezabralo. Nevíte co na to? Co opravdu zabírá? Děkuji

Nemáš se čeho bát, kožní jsou zvyklí vidět horší věci, než ošklivé nehty. A bát se nemusíš ani léčby - pravděpodobný postup je, že ti předepíší antimykotika, která budeš brát deset dní ráno - večer (nesmí se kombinovat s alkoholem, kvůli zátěži jater), a léčebný lak na nehty, případně vodičku, kteoru budeš nehty natírat. Vždy je dobré před aplikací obrousit jednorázovým pilníčkem.
Nehtyuž se nestrhávají, nebo o tom nevím.
Je to léčba tak na rok…

Mysina
Kecalka 362 příspěvků 11.04.19 10:59

Zkus tohle. Kolegyně v práci se díky tomu po letech úplně zbavila plísně na nehtech.
 https://eshop.karelhadek.eu/mykosan-n

Ou
Kelišová 7366 příspěvků 11.04.19 12:20

Už dávno si měla být u kožní.

Tak jako tak tam zajdi, nech si napsat antimykotický lak na nehty a nějaké reálné antimykotikukum, v lékárně si kup ještě hypermangan a dezinfikující krém na nohy.

Vyhoď všechny ponožky, co se nedají vyvářet a ponožky co ti zůstanou nos pouze jeden den a vždy je vyvářej. Důkladně vydezinfikuj všechny boty.

Nohy odedneška každý den koupej v hypermanganu, prsty pak natři antimykotikem a zbytek nohy dezinfekčním krémem, novou vrstvu antimykotického laku aplikuj každý týden. Vydrž tak 3 měsíce - pokud léčba zabere, tak ti začnou růst zdravé, růžové, hladké a nezasažené nehty. Ty poškozené, kde už si mezi tím svou pečlivostí a důsledností v léčbě zvládla plíseň zabít prostě musí odrůst.

Pokud do čtvrt roku nové nehty růst nezačnou a pořád bude vyhrávat plíseň, zajdi znova na kožní a chtěj systémová antimykotika.

Potřebuješ o ty nohy pečovat a vydržet - jedenáct let si je zanedbávala a tohle jsou důsledky.

zuzka28
Kecalka 173 příspěvků 27.04.19 07:56
@Anonymní píše:
@Kakika zajdu tak, díky :) já už tam byla vcca před 5ti roky ale to jsem měla jen na jednom a dal mi nějaký potěr, teď je to na všech

ahoj, prosím Ťa bola si to riešiť u toho doktora? Napíš mi niečo viac, aj ja sa s mykozou nehtov chystám k dr, mne sa to prenieslo už aj na ruky :,( díky!

Váš příspěvek
Reklama