Otok v obličeji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 02:27
Otok v obličeji

Ahoj asi rok a půl mě trápí hrozné pytle pod očima. Takové, že nejdou ničím zamaskovat a jsou vidět i na fotografiích a vypadá to fakt příšerně. Je mi skoro 36 let. Byla jsem na různých krevních testech, na vyšetření štítné žlázy, ženských hormonů, vyšetření moči…Nenašli nic, teda kromě vysokého cholesterolu, ale ten mám zvýšený už roky. Obézní nejsem, ale za posledních pár měsíců jsme několik kilo nabrala, hlavně nohy, břicho, paže. Nevím ale, jestli to je zadržená voda nebo tuk. Doktoři mi nejsou schopni pomoci, podle nich jsme zdravá (dle krevních testů), nebo prostě stará (to mi řekli na kožním, že prostě s věkem se kůže svěšuje - já ji ale nemám svěšenou, pod očima mám pytle, které nevisí dolů, prostě to vypadá jako otok), a jediné co mi pomůže je zákrok na plastické chirurgii - laser. Tomu teda nevěřím. Ještě nejsem tak stará, abych měla svěšenou kůži - moje vrstevnice takové obrovské pytle nemají, podle mě je příčina někde uvnitř. Nejen, že mám pytle, ale přijde mi, že celý obličej mám takový oteklý, úplně se mi změnil a k lepšímu to teda není. Mám už z toho svého vzhledu docela deprese, straním se lidí co to jde.

Snažím se hodně pít, aby tělo nezadržovalo vodu, snažím se hodně chodit a hýbat, ale zatím žádné zlepšení.

Prosím je tu někdo, kdo měl stejný problém a přišel na to, co je špatně? :kytka:

Reakce:
pannda
Kelišová 6843 příspěvků 33 inzerátů 11.04.19 07:09

Za otoky je důležitá taky lymfa v pořádku..je třeba ji rozproudit

Kokolina29
Stálice 100 příspěvků 11.04.19 08:19

Lymfa @pannda ma pravdu. Čaj ryor lymfaticky 5 týdnů. Lymfaticka masáž ruční.

Váš příspěvek
Reklama