Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Neřešila bych to minimálně týden. Injekce a takové zákroky to tam všechno totálně rozhodí.
@jenny.fields píše:
Neřešila bych to minimálně týden. Injekce a takové zákroky to tam všechno totálně rozhodí.
Aha, tak děkuju, já měla takovýhle zákrok u zubaře poprvé v životě a injekci taky, takže vubec nevim, co od toho čekat. ![]()
@jenny.fields Měla jsi pravdu
Dnes je to pět d ní a je to v pohodě
Za cca 6 neděl mě čeká to samé, tak už aspon vím, co od toho čekat ![]()
@Jančakecalka píše:
@jenny.fields Měla jsi pravduDnes je to pět d ní a je to v pohodě
![]()
Za cca 6 neděl mě čeká to samé, tak už aspon vím, co od toho čekat
Super. Já už jsem pak taky nečekala, že to bude dobrý za dva dny, jak říkal zubař. Radši počítám s týdnem.
Hezké odpoledne.
Dneska ráno jsem byla u zubaře a čistil a vyplnil mi kanálky na 4 zubech.Byly to obě spodní jedničky a obě spodní dvojky.Dal mi z každé strany injekci, protože bych se jinak asi zbláznila. Musím zaklepat, zuby dobrý, umrtvení ještě neodeznělo. Ale od té doby, co jsem dorazila domů mám divný tlak v uchu a hučí v něm a jakoby křupe, je to podobné tomu, když je v uchu voda.
Myslíte, že je to sousvislost s tím zubařem nebo ne? Je to dost nepříjemný.
Díky