Hučení a divný tlak v uchu-od zubaře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jančakecalka
Generální žvanilka 23176 příspěvků 10.04.19 14:07
Hučení a divný tlak v uchu-od zubaře?

Hezké odpoledne.
Dneska ráno jsem byla u zubaře a čistil a vyplnil mi kanálky na 4 zubech.Byly to obě spodní jedničky a obě spodní dvojky.Dal mi z každé strany injekci, protože bych se jinak asi zbláznila. Musím zaklepat, zuby dobrý, umrtvení ještě neodeznělo. Ale od té doby, co jsem dorazila domů mám divný tlak v uchu a hučí v něm a jakoby křupe, je to podobné tomu, když je v uchu voda.
Myslíte, že je to sousvislost s tím zubařem nebo ne? Je to dost nepříjemný.
Díky ;)

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 10.04.19 14:11

Neřešila bych to minimálně týden. Injekce a takové zákroky to tam všechno totálně rozhodí.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23176 příspěvků 10.04.19 14:13
@jenny.fields píše:
Neřešila bych to minimálně týden. Injekce a takové zákroky to tam všechno totálně rozhodí.

Aha, tak děkuju, já měla takovýhle zákrok u zubaře poprvé v životě a injekci taky, takže vubec nevim, co od toho čekat. ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 23176 příspěvků 15.04.19 14:37

@jenny.fields Měla jsi pravdu ;) Dnes je to pět d ní a je to v pohodě :palec: :dance: Za cca 6 neděl mě čeká to samé, tak už aspon vím, co od toho čekat ;)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 15.04.19 15:05
@Jančakecalka píše:
@jenny.fields Měla jsi pravdu ;) Dnes je to pět d ní a je to v pohodě :palec: :dance: Za cca 6 neděl mě čeká to samé, tak už aspon vím, co od toho čekat ;)

Super. Já už jsem pak taky nečekala, že to bude dobrý za dva dny, jak říkal zubař. Radši počítám s týdnem.

Váš příspěvek
Reklama