Branhamella v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veendy87
Nováček 5 příspěvků 10.04.19 11:39
Branhamella v krku

Ahoj, asi měsíc zpět jsem měla streptokoka C. Po pár dnech od dobrání antibiotik jsem byla na kontrole a v kontrolním výtěru byl stále ojedinělě, ale doktorka řekla, že mám posilovat iminitu a zkusit ho nějak vymítit, pomocí sprejů a kloktadel. Tento víkend, jsem totálně přestala fungovat, najednou jsem nemohla polykat, horečka skoro 40, nešla srazit, totální malátnost, sotva jsem po svých došla na záchod. Takže v neděli hned ráno jsem byla odvezena na photovost, krk špatný, takže zase Ospamox, který jsem měla předtím, že by měl zase pomoci, že ho dáme na déle, v pondělí jsem si šla pro neschopenku a MUDr. mi udělala i výtěr, dneska jsem tam volala, ale ejhle, už vůbec žádný stretpokok, ale místo toho nějaká přemnožená Branhamella, která je na můj Ospamox rezistentní. Horečky už nemám, jen mě bolí v krku a kašlu jako tuberačka. Doktorka říkala, že měnit antibiotika by mohlo být kontraproduktivní, že je mám dobrat, hlavně že už nemám horečky, a stouhle breberou si prý zvládne poradit imunita když mám neschopenku, tak to vyležím a kdyby něco, tak to nějak vyřešíme v pondělí na kontrole. Nemáte někdo zkušenosti co že to vlastně mám, na internetu toho narozdíl od streptokoka moc není, jen vím že jsem taková unavená, schvácená, už bez teplot, ale stále se stíženým polykáním…bohužel. A nemáte i nějaké typy jak to teda nějak překlepat, upřímě do dalších antibiotik už se mi moc nechce, za poslední rok už jsem už měla snad patery. :(

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34611 příspěvků 10.04.19 11:51

touhle bakteriíí je kolonizováno asi 80% ve školkách, myslím, že se toho zbavíš sama. V krku ti to přerostlo jen protože ATB vybila ostatní floru

Sue2008
Kecalka 308 příspěvků 10.04.19 11:56

@Veendy87 nyni se uz pouziva spis nazev Moraxella, pokud chces googlit. Jinak jak rika @Pudloslava je to bezny bacil, vylez se, odpocin si, dej se celkove do kupy. Zkus treba i nejaka probiotika, urcite neuskodi.

iizabela
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 10.04.19 12:35

Bactoral (cucaci probiotikum do krku) plus posilovat imunitu… :palec:

Kakika
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 10.04.19 13:03
@iizabela píše:
Bactoral (cucaci probiotikum do krku) plus posilovat imunitu… :palec:

Souhlas. Nejlepší záležitost. Od doby, co máme doma, se holce nerozjela žádná angína (při suchosti v krku nebo lehkém pálení okamžitě dostane na noc vycucat toto probiotikum a ťuk ťuk, od té doby žádná ATB). Teď bych vynechala všechna kloktadla a spreje, které v krku pozabíjí vše (takže včetně těch dobrých bakterií), dobrala ATB a cucala ten Bactoral

Váš příspěvek
Reklama