Myšlení v opilosti

Anonymní
6.2.20 09:57

Myšlení v opilosti

Zdravím všechny,

už dlouhou dobu mi něco vrtá hlavou. Jak myslí muži v opilosti? Nebo možná i ženy :D Jde o to, že se již delší dobu scházím s mužem. Už několikrát jsme si řekli, že se přestaneme vídat, ale sem tam si stále napíšeme. Především vždy, když je pod vlivem, tak má potřebu mi volat, psát a hlavně za mnou jezdit. A néé, nejde vždycky o sex. Samozřejmě, že v tomhle nevidím perspektivu :D. Jen mě opravdu zajímá, zda se třeba opravdu také snaží se mnou nevídat a pak v opilosti se to nedá ukočírovat. Nebo jak to sakra s tou opilostí je? :D

Moc děkuji za názory

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23690
6.2.20 10:07

Jsi nikdy nebyla opilá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 10:10
@pikola píše:
Jsi nikdy nebyla opilá?

Né tak, abych měla potřebu tohle dělat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3841
6.2.20 10:12
@KaterinaDuzina píše:
Né tak, abych měla potřebu tohle dělat :)

Se bojim, ze za strizliva s tebou byt nechce, tedy se mu dost nelibis, ale po sklenicce jsi mu dobra. Partnera, ktereho vidim jen opileho, bych opravdu nebrala. Nebo je to notor a pak taky nebrat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 10:23
@Martina D. píše:
Se bojim, ze za strizliva s tebou byt nechce, tedy se mu dost nelibis, ale po sklenicce jsi mu dobra. Partnera, ktereho vidim jen opileho, bych opravdu nebrala. Nebo je to notor a pak taky nebrat…

Tím, že bych se mu nelíbila to není, mi už jsme se scházeli dlouho před tím. Takhle v opilosti to je prostě jenom poslední dobou, když jsme si řekli, že už se scházet nebude. Tak nevím. Ale děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
8522
6.2.20 10:40
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,

už dlouhou dobu mi něco vrtá hlavou. Jak myslí muži v opilosti? Nebo možná i ženy :D Jde o to, že se již delší dobu scházím s mužem. Už několikrát jsme si řekli, že se přestaneme vídat, ale sem tam si stále napíšeme. Především vždy, když je pod vlivem, tak má potřebu mi volat, psát a hlavně za mnou jezdit. A néé, nejde vždycky o sex. Samozřejmě, že v tomhle nevidím perspektivu :D. Jen mě opravdu zajímá, zda se třeba opravdu také snaží se mnou nevídat a pak v opilosti se to nedá ukočírovat. Nebo jak to sakra s tou opilostí je? :D

Moc děkuji za názory

No, říká se, že ve víně je pravda, to platí určitě pro veškerý alkohol. Já ti nevím, ale pokud má potřebu ti psát, jezdit za tebou atd, když se opije, tak na tebe evidentně v tu dobu myslí daleko víc, než za střízliva. Takže v hlavě tě prostě má :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14320
6.2.20 10:43

Opilý člověk má prostě větší kuráž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 11:01
@zoidberg píše:
Opilý člověk má prostě větší kuráž.

Presne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7537
6.2.20 11:04

Kdysi jsem se seznámila s úžasným mužem. Často jsme vyráželi mezi lidi, ale byli jen přátelé s výhodami. Já do něj ale byla zamilovaná, on to věděl. Bál se vztahu, navíc byl o pár let starší. Ale pokaždé, když byl opilý, tak mi psal a chtěl mě vidět, ne kvůli sexu. V té době mu ale zemřel tatínek, se kterým měl nedořešené vztahy a neskutečně ho to sebralo. Nakonec jsme to ukončili. Zpětně jsem se dozvěděla, že naším známým vyprávěl, jak jsem úžasná a kdyby nebylo těch problémů, tak jsme spolu skončili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3841
6.2.20 11:37
@Anonymní píše:
Tím, že bych se mu nelíbila to není, mi už jsme se scházeli dlouho před tím. Takhle v opilosti to je prostě jenom poslední dobou, když jsme si řekli, že už se scházet nebude. Tak nevím. Ale děkuji

Tak asi ma nejake rozumove duvody, proc s tebou nebyt, a alkohol to potlaci, takze na ty duvody v opilosti kasle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 12:17
:think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1165
6.2.20 13:15

Přesně jak bylo řečeno rozum říká ne, ale v opilosti srdce a pytlík berou otěže do svých rukou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14243
6.2.20 13:39

Hm, každá žena je krásná. Záleží jen po kolika pivech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3061
6.2.20 13:46
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,

Moc děkuji za názory

Je to normální, nic hlubšího v tom nehledej..taky když se občas picnu, tak mám tendenci psát všem nějaké úžasné nápady na cesty, návštěvy apod., většinou to odnese ségra nebo jeden kamarád, druhý den se bojím podívat do mobilu a oči mě létají k nebi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K K
635
6.2.20 14:18

„Vite co? Opijte se, nechte si zahrat Rakouskou hymnu - a uvidite co zacnete mluvit!“

Svejk je nevycerpatelnou studnici poznani…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama