Jezdíte na výlet jen vy samotné?

Anonymní
6.2.20 08:48

Výlety sama

Přítel nechce nikam jezdit jen doma. Dřív mě to nějak nevadilo pracovala jsem jako servírka v práci furt jenže teď jsem si našla práci v kanceláři. Víkendy volné a já najednou nevím co dělat. Ráda bych někam občas vyrazila ale partner nechce. Jezdíte samy?? Asi budu znít jako blázen ale tak nějak se bojím jít sama. Ráda bych nějaké túry po horách přírodou. Kamarádku nemám žádnou. Syn je lenivý někdy jde se mnou ale jak vidí tátu na gauči tak nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.2.20 08:58

Do vylozene velehor bych se sama bala, jinak jsem jezdila sama na kole a jezdila sama na chalupu, uplne skvely relax :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
6.2.20 08:58

Ja sama jezdim a uzivam si to, ze se nemusim nikomu přizpůsobovat :) když pujdes nekam na turu na znacenou trasu, tak vzdycky nekoho potkas, hlavne o vikendu, tak se nemusis bat, ze budes nekde na samote uplne ztracena ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
348
6.2.20 08:59

Šla bych se synem, az pozná něco jiného než gauč, věřím, ze se mu to zalíbí. Chodim a jezdim sama i se synem v kočárku. Není se čeho bát. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
880
6.2.20 09:02

Mám to úplně stejně. Začala jsem uvažovat o brigádě na víkend. Celý život jsem byla o víkendech v práci a teď je mám volný a připadají mně zabitý. Manžel jedině televizi neso PC. Děti už máme velké, chodí na brigády. Někdy teda se mnou na výlet jedou, nebo jedu se švagrovou. Samotný se mně nechce, ne, že bych se bála, ale přijde mi to :nevim: asi divný. Kamarádky sice mám, ale ty mají normální chlapy a jezdí s nima.

Doteď mě vlastně vždycky přišlo, že když jsem o víkendu někam šla, byť jen na hodinu, manžel byl naštvaný, že nejsem doma. On je totiž doma jen o víkendu. Ale prý si mám chodit kam chci.

Přijde mi to jako promrhaný život, tohle ležení na gauči a čumění na TV, mobil, PC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 09:03

Syna občas vytáhnu ale spíš vítězí gauč. Jako po okolí chodím sama ale ráda bych třeba do Krkonoš nebo mě lákají víkendy na Slevomatu. Chci prostě něco zažít dřív jsem víkendy byla v práci a ty volné doma uklidit atd. Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.20 09:06

@kačka39 taky mě to pravé přijde promrhany čas. Přítel mě řekl ať si najdu na víkend brigádu že vymyslím blbosti. Taky mě to samotnou moc netáhne ven ale musím se překonat a začít žít ne jen přežívat.

• Nahlásit
  • Citovat
348
6.2.20 09:16

Anonymko s kačkou spojte se a jeďte spolu někam na wellness :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
6.2.20 09:38
@Anonymní píše:
Syna občas vytáhnu ale spíš vítězí gauč. Jako po okolí chodím sama ale ráda bych třeba do Krkonoš nebo mě lákají víkendy na Slevomatu. Chci prostě něco zažít dřív jsem víkendy byla v práci a ty volné doma uklidit atd. Moc děkuji

Nevím, kolik je synovi, ale já bych ho z gauče hnala pohrabáčem. Když nechce táta, zajistila bych ubytko jen pro sebe a syna a zvesela jela. Stejně jako se svými dětmi po škole, pokud máme volno, chodíme na kolo, prochajdu, do bazénu…
Nicméně já bych si s lenochem děti nepořídila, takže víkendy trávíme jako rodina vždy někde mimo domov a aktivně. Hnití u televize bych tolerovala tak maximálně manuálně těžce pracujícímu chlapovi, co chodí domů v sedm :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 09:45

@unuděná synovy je šest. Přítel pracuje ve škodovce tak že náročná práce tudíž je furt unavený a leží na gauči. Já když pracovala servírka byla jsem taky unavená tak že mě to vlastně ani nevadilo. Ted prostě mám volno a chci si ho užít jen nemám s kým.

• Nahlásit
  • Citovat
32
6.2.20 09:52

Do hor bych vyloženě nejela, ale na výlet se synem klidně. Manžel si odpočine a vy budete mít zážitky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
6.2.20 10:52
@Anonymní píše:
@unuděná synovy je šest. Přítel pracuje ve škodovce tak že náročná práce tudíž je furt unavený a leží na gauči. Já když pracovala servírka byla jsem taky unavená tak že mě to vlastně ani nevadilo. Ted prostě mám volno a chci si ho užít jen nemám s kým.

Jé, no vidíš, zcela ideální věk! Já mám syna 7,5 a dceru 5 a popravdě bych nestrpěla, kdyby začínali mít sklony ke gaučování. To by mi sedělo tak na puberťáky, kdybys řekla, že se s ním nechceš dohoadovat. Pak se není čemu divit, že jsou třídy plné dětí s nadváhou… Když je holt tatínek lenoch, tak jezděte sami. Co děláte celé odpoledne-večer? Já třeba dnes po práci vyzvednu děti a bereme kolobrndy na procházku 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13251
6.2.20 11:25

Ja chodim sama do hor. Nekdy s detma, nekdy uplne sama. Na syna klidne pritlac, on az bude tam, tak se mu tam bude libit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
6.2.20 11:50

Taky bych vzala syna a třeba se právě takto někde s někým, kdo má děti seznámíte, já bych se to ani moc neptala jestli chce jet ;) maminka potřebuje parťáka a hotovo :). Třeba to tatínka začne mrzet ze je doma a pojede příště s vama :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
6.2.20 11:52
@Lenka_Hal píše:
Ja chodim sama do hor. Nekdy s detma, nekdy uplne sama. Na syna klidne pritlac, on az bude tam, tak se mu tam bude libit.

Já bych se především 6ti letého dítěte fakt neptala, zda dá přednost výletu do hor nebo válení se u televize s tatínkem :nevim: Prostě jedem, bude to sranda, dáme si společnou túru a na konci čajík v restauraci a tečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama