Myšlenky a výčitky

Anonymní
15.6.21 08:39

Myšlenky a výčitky

Jsem s přítelem rok a půl. Poslední dobou nám to moc neklape v sexu a mně se stalo, že jsem potkala někoho, kdo se mi již delší čas líbí. Doprovodil mně domů z baru a cestou jsme se vášnivě líbali. Bylo to vášnivé a mnohem intenzivnější než s přítelem a já na to teď pořád vymyslím i když bych na to chtěla zapomenout. Dál jsem zajít nechtěla, protože bych nemohla dál ve vztahu pokračovat. Vím, že jsem jen poblázněná chemickou reakcí, ale co s tím? Jak se s tím mám vyrovnat? Zažil jste někdo něco podobného?
P. S. není mi už 20 ani 30 let. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4368
15.6.21 08:46

Jestli ti není 20 ani 30 let a ten 1 a půl rok trvající vztah je jen přítel, tak bych klidně za tou chemickou reakcí šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
15.6.21 08:49
@Anonymní píše:
Jsem s přítelem rok a půl. Poslední dobou nám to moc neklape v sexu a mně se stalo, že jsem potkala někoho, kdo se mi již delší čas líbí. Doprovodil mně domů z baru a cestou jsme se vášnivě líbali. Bylo to vášnivé a mnohem intenzivnější než s přítelem a já na to teď pořád vymyslím i když bych na to chtěla zapomenout. Dál jsem zajít nechtěla, protože bych nemohla dál ve vztahu pokračovat. Vím, že jsem jen poblázněná chemickou reakcí, ale co s tím? Jak se s tím mám vyrovnat? Zažil jste někdo něco podobného?
P. S. není mi už 20 ani 30 let. :srdce:

A co bys v životě chtěla? Kde se vidíš za 5 let? Pokud už ti není ani 30, měla bys to snad vědět ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 08:51

@akavi jenže co z toho? On to asi bral jen jako úlet. Navíc jsem na partnery v minulosti neměla štěstí a ráda bych žila v trvalém vztahu. Nebo to myslíš tak, abych si to užívala paralelně?

• Citovat
  • Nahlásit
1410
15.6.21 08:55
@Anonymní píše:
@akavi jenže co z toho? On to asi bral jen jako úlet. Navíc jsem na partnery v minulosti neměla štěstí a ráda bych žila v trvalém vztahu. Nebo to myslíš tak, abych si to užívala paralelně?

No cestou z báru to bral jako úlet určitě :D Jiná otázka je, že s tím současným to na kdovíjaký trvalý vztah taky nevypadá, když to po roce a půl neklape… Takže zkusit ulovit nějakého úplně jiného, pokud možno ne v baru :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4368
15.6.21 08:55
@Anonymní píše:

Rozhodně nejsem pro paralelní vztahy.
Jestli chceš žít v trvalém vztahu, tak se nenechávej doprovázet z baru cizíma chlápkama, které pak necháš, ať ti okusují mandle, pokud to teda nevypadá na přestup do dalšího trvalého vztahu. :nevim:
Pokud tohle dopustíš po roku a půl dle tebe „vážného vztahu“, co budeš dělat za deset let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
15.6.21 09:00

A jak se vůbec stalo, že jsi byla v baru bez přítele a nechala se sbalit? :nevim: Osobně bych si vyřešila současný vztah, nejspíš tě neuspokojuje a stojí za prd, když máš potřebu tohle dělat. Takže za mě rozchod a hledání někoho, kdo ti krom stabilního vztahu nabídne i tu vášeň a krásný sex. Ale zase si musíš uvědomit, jestli ti jen nespadly růžové brýle a zbytečně bys neopustila hezký vztah jen kvůli vášnivému sexu jinde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
15.6.21 09:00

Co by si chtěla slyšet? Máš už nějaké životní zkušenosti. Otázkou je, jak si na tom s přítelem. Když tě doprovodí jiný kamarád a budete se taky líbat, budeš na tom nejspíš stejně. Vždy někdo nový ke kterému máme sympatie bude lepší. Alespoň na začátku. Hned skákat na jiného je za mě špatně. Nech tomu trochu čas. Až " chemie " trochu odezní, budeš myslet racionálněji. Jinak budeš hledat chyby na stávajícím vztahu.
Hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
15.6.21 09:21
@unuděná píše:
A jak se vůbec stalo, že jsi byla v baru bez přítele a nechala se sbalit? :nevim: Osobně bych si vyřešila současný vztah, nejspíš tě neuspokojuje a stojí za prd, když máš potřebu tohle dělat. Takže za mě rozchod a hledání někoho, kdo ti krom stabilního vztahu nabídne i tu vášeň a krásný sex. Ale zase si musíš uvědomit, jestli ti jen nespadly růžové brýle a zbytečně bys neopustila hezký vztah jen kvůli vášnivému sexu jinde :nevim:

Asi tak, když chci zachovat vztah, tak nechodím prozařovat na bar. Když vztah v pořádku není, tak to řeším s přítelem, když ani to není ono, tak možná skončím v tom baru, ale to už předvídám co se může stát a podle toho se chovám, ty se chováš jak 15-ctka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
15.6.21 09:36

Jdi za hlasem svého srdce, ale nezapomeň při tom používat rozum. Víc ti k tomu neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 09:57

@unuděná za 5 let mi bude 46 let, tak bych ráda žila spořádaně v trvalém a naplňujícím vztahu.

• Citovat
  • Nahlásit
18142
15.6.21 10:00
@Anonymní píše:
@unuděná za 5 let mi bude 46 let, tak bych ráda žila spořádaně v trvalém a naplňujícím vztahu.
:mrgreen: :mrgreen: Co to je za udání věku, za 5 let mi bude 46??? :lol: :lol: Takže je ti 41, ne? Děti nemáš, nechceš?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17405
15.6.21 11:09

Jako - když tohle partnerovi řekneš, tak to bude brát stejně jako nevěrru. No nic.

Ale jinak - buď se naučíte vyřešit problémy v sexu a nebo to krachne. jestli chceš žít s tím, se kterým teď máte problém, tak si oba musíte přiznat svůj podíl na krizi a hledat cestu, jak spolu fungovat - problém v sexu je důsledek probému ve vztahu, ne příčina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5846
15.6.21 12:19
@Anonymní píše:

Jestli vám po roce a půl neklape sex, tak to na naplňující vztah nevypadá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 13:11

@unuděná se ptala, kde se vidím za 5 let. ;-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat