Myslíte, že pomůže iui?

31.1.20 13:56

Myslíte že pomůže iui ?

Dobrý den, dnes jsem 12DC, byla jsem na utz (po brani clostiku 1-0-1) a folikuly na levem vajecniku 14mm a 14,5mm, rekli mi tedy at v pondeli prijdu na utz znova a ze se uvidi. Pritel ma asthezoospermii (nebo jak se to pise) bere vitaminy MaCu, selen, florandrol, fertiMan, koenzym Q10… snazime se dva roky.. a to sklamani kazdy mesic je opravdu hrozny :zed: :zed: :,(… co Vam pomohlo? Moc diky za komentare.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5838
31.1.20 14:00

Iui vám nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 14:19

@Vanesa3131 Co vám říkal lékař ohledně IUI? Obecně má IUI malé procento úspěšnosti. Navíc se špatnými spermiemi to nemá moc šanci, že by se mohlo podařit. Zkusit to můžete, nic to není. Ale vhodnější bude spíš IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 14:23

@Sarkaa90 že tam šance je, ale mizerná.. vsude ctu ze i zhorsim spermiem se podarilo otehotnet casem i prirozene (ja vim.. nemuzu to brat dle ostatnich, kazdy to mame jinak..) Do IVF se mi tedy moc nechce (stoji to dost penez, dost stimulace -hormonu…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 14:27

@Vanesa3131 No, neupinala bych se na to, ale kamarádce řekl doktor ze s jejich spermiogramem jedine ivf, přesto zkusili iui a druhé jim vyslo :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
31.1.20 14:46

@Vanesa3131 Přesně, za zkoušku nic nedáte :) Klidně to zkuste, ale spíš se neupínat k výsledku. Nečekat, že se to podaří. Chápu, že vám může připadat ta cesta k miminku nekonečná, ale uvidíte co všechno ještě bude, 2 roky není tak dlouhá doba. Možná se IVF nevyhnete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 14:49

6×IUI ročně je hrazené pojišťovnou, takze klidně zjuste IUI, ale doporucuju to zkusit třeba 3× a pak IVF. Jsou to peníze a hormony, ale vyplatí se to. U nás vyšlo IVF napoprvé :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1491
12.2.20 10:03

Tak se špatným spermiem bych se na to nespolehala. Akorát budete zklamání. Mě by se nechtěl ztrácet čas. Nevím kolik vám je… 6* ročně platí pojišťovna. Tak bych to zkusila. A pak bych šla do IVF

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama