Stimulace vaječníků při nízkém AMH

25.1.20 14:18

Stimulace vaječníků při nízkém AMH

Dobrý den chci se poradit holky jaká stimulace vám pomohla i při nízké AMH 0,08 já vím že je velmi nízká ale přece musí být nějaká šance i v tomhle případě děkuji moc i kdybychom měli do toho investovat nadstandardní výkony to vím že je to nehrazeno zdravotní pojišťovnou nám nejde o peníze ale o to aby se nám to povedlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.1.20 15:12

Ahoj. Hodnota je velmi, velmi nízká. Tudíž šance na úspěch míň, než minimální. Měla jsem hodnotu o dost vyšší, než ty, i kdyz také dost nízkou, a nezadarilo se ani po 6.pokusu IVF. Také jsem všude hlásila, že peníze neresim…Nakonec miminko mám, z 9.pokusu a z darovaného vajíčka!!! A miminko mě sumasumarum vyšlo na více než cca 450 tisíc!!!…které mi teď sakra scházejí!!!

Prosím o zachování anonymity…privátní informace, děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
2182
3.2.20 17:28
@Anonymní píše:
Ahoj. Hodnota je velmi, velmi nízká. Tudíž šance na úspěch míň, než minimální. Měla jsem hodnotu o dost vyšší, než ty, i kdyz také dost nízkou, a nezadarilo se ani po 6.pokusu IVF. Také jsem všude hlásila, že peníze neresim…Nakonec miminko mám, z 9.pokusu a z darovaného vajíčka!!! A miminko mě sumasumarum vyšlo na více než cca 450 tisíc!!!…které mi teď sakra scházejí!!!Prosím o zachování anonymity…privátní informace, děkuji :)

jsem ráda, že ještě někdo andílkovi napsal, že to stojí prachy a nemalé. Všude totiž hlásá, že 50tis. by nedala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama