Mzdové účetní, prosím o pomoc se spočítáním mzdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 11:32
Mzdové účetní, prosím

Prosím moc, holky, které umíte spočítat mzdu v nepřetržitém provozu, konkrétně zdravotní sestra.

Potřebuji přepočítat mzdu za prosinec a nemám se teď na koho obrátit, potřebuji to do pondělí, ať můžu jít za naši účetní ev. reklamovat..
Jak moc je to velký problém? Ráda se budu revanšovat..ne­tuším, kolik času to zabere, jak moc to je náročné, ale jsem v novém zaměstnání a předem mi kolegyně avizovaly, že účetní špatně počítá mzdy, ať si dám pozor a že zaměstnavatel setry šidí na platech atd. ( jsme soukromý sektor)
Dnes mi přišla první výplata a asi měli pravdu, no hrůza.
Jsme sice privátní zařízení, ale plat mi dali a slíbili podle státních tabulek, včetně příplatků.
Je tady někdo ochoten spočítat mi mzdu na základě mých údajú? ( základ a služby za 12/2017). Moc prosím…

Reakce:

Katche
Kecalka 467 příspěvků 12.01.18 12:03

Tak to pošlete:-) nic nechci, pokud tam neděláte ještě ve výkonu, to se počítá blbě…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >