Účetní a personální program - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jancurka
Povídálka 21 příspěvků 09.01.18 14:45
Účetní a personální program

Dobrý den maminky, nemaminky,
mám prosbičku, který by jste mi doporučily program pro mzdy a personalistiku?
V tuto chvíli pracuji v účto 2000 na mzdy vyhovující ale personalistiku nic moc. Nemůžu do něj narvat smlouvy, nemůžu si zadat data vstupních prohlídek. Nic mi nehlídá. Koukala jsem na program Vema.
Za jakoukoliv Vaši radu budu opravdu vděčná.

Předem děkuji Jája :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Reklama

Reakce:

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 09.01.18 15:15

Zkus program Money S3. Pracovala jsem s ním, když jsem byla ještě na škole. Teď v tomhle oboru nepracuju. Program přehledný, jednoduchý na pochopení, mohl by ti vyhovovat, zkus a uvidíš ;)

feova
Kecalka 174 příspěvků 09.01.18 21:11

Těžko radit, každému vyhovuje něco jiného, u nás v práci se používá Helios Orange, ale to už je nákladná záležitost (dělám v outsourcingu, takže program neplatím sama).

jancurka
Povídálka 21 příspěvků 11.01.18 11:09

No p @feova
No právě já chci něco tak do 30 000, jsme malá firma a pochybuji, že by jsme se rozrostly nějak razantně :-(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama