Reklama

Účetní a personální program - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jancurka
Povídálka 21 příspěvků 09.01.18 14:45
Účetní a personální program

Dobrý den maminky, nemaminky,
mám prosbičku, který by jste mi doporučily program pro mzdy a personalistiku?
V tuto chvíli pracuji v účto 2000 na mzdy vyhovující ale personalistiku nic moc. Nemůžu do něj narvat smlouvy, nemůžu si zadat data vstupních prohlídek. Nic mi nehlídá. Koukala jsem na program Vema.
Za jakoukoliv Vaši radu budu opravdu vděčná.

Předem děkuji Jája :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Reklama

Reakce:

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 09.01.18 15:15

Zkus program Money S3. Pracovala jsem s ním, když jsem byla ještě na škole. Teď v tomhle oboru nepracuju. Program přehledný, jednoduchý na pochopení, mohl by ti vyhovovat, zkus a uvidíš ;)

feova
Kecalka 174 příspěvků 09.01.18 21:11

Těžko radit, každému vyhovuje něco jiného, u nás v práci se používá Helios Orange, ale to už je nákladná záležitost (dělám v outsourcingu, takže program neplatím sama).

jancurka
Povídálka 21 příspěvků 11.01.18 11:09

No p @feova
No právě já chci něco tak do 30 000, jsme malá firma a pochybuji, že by jsme se rozrostly nějak razantně :-(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >