nacervenale skvrny,svedi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 27.07.09 12:31
nacervenale skvrny,svedi

moji dceri(dva a pul roku)se udelaly na ruce takove nacervenale skvrnky ktere pak kdyz se skrabe protoze svedi vystoupnou a udelaji se tam stroupky.zacina to ale prave tema cervenyma skvrnama.byla jsem dnes u doktorky a pry mam davat zirtec kapky a natirat pudrem v kremu.alke vubec se mi k tomu nevyjadrila pry jen ze to to neni infekcniho razu a me vrta hlavou z ceho to muze byt.neznate nekdo tohleto?na noze ma jeden na zadku jeden na tvari dva malicke ale na ruce vic.dekuji Edita

Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 27.07.09 12:42

A je to poprvé nebo se to opakuje?

Já to měla asi jako tříletá, dr tipovala čerstvý ananas, ale s jistotou ne.
Může to být špatně vymáchaný prášek, potravinová alergie, klidně i potničky. Má to všechno jen na jedné půlce těla, nebo různě?

A občas i ten komár může vypadat jako vyrážka, mě komáři milujou, takže když mají šanci, baštěj mě opravdu hodně.

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 27.07.09 12:47

komar to urcite neni,to vyloucila i doktorka.pry asi nejaka alergie ale nevim na co.ma to takhle poprve ale jinak jako osmimesicni mela tyto flicky na nozce dva a dlouho je tam mela ale protoze se neskrabala nestaly se z nich strupy a zmizly asi tak za ctyri mesice.pracku mam novou a pere skvele takze spatne vymachani bych nejspis vyloucila jinak pravda je ze komaru je letos hafo az neuveritelne moc…ma to vsude tam kde jsem to napsala uz v uvode

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 27.07.09 13:00

TO je dost divny, ze ti k tomu dr. nic nerekla, me by to teda hodne zajimalo, co si dr. mysli, ze to je.

No pokud ti napsala Zyrtec, tak to asi vylucuje ekzem, tak to asi fakt bude nejaka alergie, ale na co, to ti bez testu na alergologii asi nikdo nerekne (teda jestlis ji nedala neco, co predtim jeste nikdy nejedla…)

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 27.07.09 20:16

dany ono to takhle ma vlastne poprve…testy na alergologii by zatim byly zbytecne.opravdu mohla jen snist neco so ji proste moment.nesedlo a vyvolalo to tyhle flicky..kdyby to ale pretrvavalo urcite by me uz na alergologii poslala…si tedy myslim :) akorat mi vrta hlavou z ceho to muze byt…ja tyhle flicky mela jak jsem se vratila z porodnice a dost to svedelo.ted uz je nemam.napadla me jeste avivaz kterou mam.lenor ruzovy ale jinak fakt uz nevim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Přísně střežený tajný pohřeb popravené pumpařky: Trval jen patnáct minut

Rodina a přátelé se rozloučili s pumpařkou Janou S., která byla minulé... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >