NADANÉ DĚTI - dvojí výjimečnost

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1137
5.7.22 17:11

NADANÉ DĚTI - dvojí výjimečnost

Dobrý den maminky, tatínci… už jsem tady dlouho nepřispívala a tak ty, s kterými jsem si psávala moc zdravím :mavam: Ale samozřejmě i ty které neznám. :-)
A chtěla bych rozjet téma NADANÉ DĚTI - dvojí výjimečnost. Protože sama mám takové dítě doma vybrala jsem si toto téma pro mou diplomovou práci a potřebovala bych nějaké respondenty, kteří by byli ochotni mi vyplnit krátký dotazník.
https://www.survio.com/…8L4O6D2M4O3N

Případně pište sem, budu ráda za každou zprávu k tomuto tématu i anonymně.

Moc děkuji. Krásné prázdniny. :)

Příspěvek upraven 05.07.22 v 18:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21712
5.7.22 17:15

Vlož ten odkaz přes editor (ikonka „pout“), takhle tam systém hází mezeru a nejde to prokliknot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41654
5.7.22 17:25
@Ou píše:
Vlož ten odkaz přes editor (ikonka „pout“), takhle tam systém hází mezeru a nejde to prokliknot.

já to otevřu normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
5.7.22 17:57
@vokishka píše:
já to otevřu normálně

Já taky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
5.7.22 18:11

Mi to taky jde, jsem to zkoušela, ale ještě jsem to dala i s těmi „pouty“, tak zkuste znova :-) Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1943
5.7.22 18:27

Nechci rýpat, ale jak zjistíte, že vám nevyplňovali lidé do on line dotazníku nesmysly? A také se chci zeptat, k čemu jsou takové práce, když se stejně na jejich základě nic nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11183
5.7.22 18:29

Zasekla jsem se již u třetí otázky, proč nejde zaškrtnutout více možnosti? Nebo to mám uvést přes volbu jiné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23630
5.7.22 18:34
@Kipa22 píše:
Nechci rýpat, ale jak zjistíte, že vám nevyplňovali lidé do on line dotazníku nesmysly? A také se chci zeptat, k čemu jsou takové práce, když se stejně na jejich základě nic nezmění.

vždyt je to jedno jí jde o lidi aby mohla odevzdat hodnotu to nemá žádnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13683
5.7.22 18:40
@Kipa22 píše:

Diplomove prace sepisou za ucelem ziskani titulu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13683
5.7.22 18:46

Jinak teda hned prvni otazka - dite predskolni 3-6 let, skolni od 7? Vis, ze do skoly nastupuji uz 6lete deti? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
5.7.22 19:06

Dotazník jsem chtěla vyplnit, ale už první otázka je nesmyslná. Moje dítě jde do druhé třídy a ještě mu není 7. Nepasuje ani jedna z možností :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21491
5.7.22 20:26
@beruska9 píše:
Jinak teda hned prvni otazka - dite predskolni 3-6 let, skolni od 7? Vis, ze do skoly nastupuji uz 6lete deti? :nevim:

A ty nadané klidně v 5. Tady bude nadané jen dítě, matka asi moc ne, s takovýmto dotazníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37363
5.7.22 21:05
@Kipa22 píše:

Data se musí vyčistit, vyřadit chybné dotazníky, na to jsou metody.
Práce má hlouběji prozkoumat určité dané téma. Jeden student nemá možnost moc v praxi změnit. Ale musí dokázat, že rozumí výzkumnému tématu, umí ho uchopit a hlouběji prozkoumat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
5.7.22 21:31

A jéje tady se najde rýpalů :-) Tak samozřejmě, že když chce někdo vyplnit blbosti, tak je vyplní a já to neovlivním, ale věřím, že jsou zde normální lidi a chtějí odpovědět podle pravdy, nebo odpovídat nebudou…
Dotazník je proto, abych mohla jak tady někdo píše odevzdat práci na VŠ, ono se to tak bohužel dělá, kdybych nemusela, tak to nedělám…
A není to určitě úplně k ničemu, protože budu snad učitelka a i teď pracuji ve škole, takže tyto poznatky rodičů se mi budou třeba hodit. Měla jsem snahu pro Vás rodiče i děti ve škole něco udělat, i když to bude jen kapka v moři, ale když to tady tak čtu, tak se těm učitelům vůbec nedivím, jestli mají jejich žáci takové rodiče…

Jinak pokud chcete odpovědět jinak než možnosti které jdou zaškrtnout, tak do kolonky jiné… děkuji.

A ano asi jsem úplný blbec, takže nevím že rozmezí věku ve škole může být různé :zed: Je to prosím vás přibližně, prostě podle třídy do které chodí, ten věk je tam asi zbytečný, neměla jsem ho tam dávat, ale dala jsem ho tam pro rodiče dětí které mají domácí vzdělávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 21:49

Chtěla jsem ti to vyplnit, protože mám nadané dítě. Zjistila jsem ale, že tedy ta dvojí výjimečnost spočívá v tom, že dítě má i nějakou „poruchu“. Tak to naštěstí nemáme. Nicméně ten dotazník se mi zdá úplně o ničem, co bys z toho chtěla vyčíst?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat