Nadavky na pracovisti

Anonymní
11.9.20 15:24

Nadavky na pracovisti

Holky muzou se nadavky od kolegyne povazovat za sikanu? Jak to resit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5268
11.9.20 15:26

Pošli ji do p** a máš pokoj. :D

Jinak v chlapským kolektivu a dobrým jsou asi nadávky denní chleba, ale v tom dobrým smyslu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 15:26

@Cenarius tohle je neco jinyho…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 15:27

@Cenarius do p… posila ona porad a prede vsema kolegy.

• Citovat
  • Nahlásit
5268
11.9.20 15:29

Tak je to duševní a společenský chudák a můžeš ji leda politovat a buď ráda, že nejsi na stejný úrovni mezi ubožáky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17035
11.9.20 15:32

Obrať se na nadřízeného, invektivy na pracoviště nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 15:50

@Cenarius smutny na tom je, ze kolegove se tomu smali

• Citovat
  • Nahlásit
3682
11.9.20 15:57
@Anonymní píše:
@Cenarius smutny na tom je, ze kolegove se tomu smali

A nutí tě někdo tam pracovat? Pokud se jedná o toxický kolektiv, tak můžeš jít jinam. Pokud se to bude opakovat, problém není v kolektivech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2577
11.9.20 16:02

Možná bys měla popsat celou situaci. Takhle těžko soudit. My třeba kdysi dostali novou kolegyni, ani po měsíci nezvládala svojí práci, já byla nad ní a neustále jsem po ní něco opravovala. Když už jsem jí šla jednu a tu samou věc ten den v klidu vysvětlit po šesté a ona se smála a řekla mi na to se smíchem, ať už tam zůstanu, že tam stejně za chvíli půjdu znova, tak mi bouchly saze a řekla jsem jí, ať si to už někam napíše, když je úplně blbá a nepamatuje si to. Po týdnu došla trpělivost i vedení a vyhodili jí. Dikybohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7738
11.9.20 16:03

Obrať se na vedení. Pokud nadávky vedení ignoruje a neřeší, nechtěla bych pro takovou póvl firmu pracovat a odešla bych sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17035
11.9.20 16:04
@Anonymní píše:
@Cenarius smutny na tom je, ze kolegove se tomu smali

Tak to se nejdřív zamysli nad tím, jestli výlev kolegyně nebyl jen poslední zoufalou snahou tě vybičovat k práci. Už jsem taky zažila situaci, kdy mi ruply nervy a přišlo takzvané PVC neboli přímé vyjádření citů. Pokud máš pocit, že práci vykonáváš na 100% a přesto tě kolegyně zcela zbytečně a neoprávněně zahrnuje nadávkami za asistence ostatních, řeš to s nadřízeným nebo výpovědí a nefňukej tady. Asi ti nezačala nadávat, protože ti závidí tvé pracovní úspěchy… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7738
11.9.20 16:05
@Serpentini píše:
Možná bys měla popsat celou situaci. Takhle těžko soudit. My třeba kdysi dostali novou kolegyni, ani po měsíci nezvládala svojí práci, já byla nad ní a neustále jsem po ní něco opravovala. Když už jsem jí šla jednu a tu samou věc ten den v klidu vysvětlit po šesté a ona se smála a řekla mi na to se smíchem, ať už tam zůstanu, že tam stejně za chvíli půjdu znova, tak mi bouchly saze a řekla jsem jí, ať si to už někam napíše, když je úplně blbá a nepamatuje si to. Po týdnu došla trpělivost i vedení a vyhodili jí. Dikybohu.

Každý asi někoho takového potkal. Ale teda nadávat jí do blbek mi přesto přijde jako docela přešlap ze tvé strany. Nechci se hádat, ale nepřijde mi ok nadávání kolegům obhajovat, ať už je dotyčný jakýkoliv. Tohle se dá řešit jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5268
11.9.20 16:06
@Lalelale píše:
Každý asi někoho takového potkal. Ale teda nadávat jí do blbek mi přesto přijde jako docela přešlap ze tvé strany. Nechci se hádat, ale nepřijde mi ok nadávání kolegům obhajovat, ať už je dotyčný jakýkoliv. Tohle se dá řešit jinak.

Když ti nějaký ultra tupan jen přidělává svou neschopností práci a ještě mu to přijde směšný, tak bych mu taky nadal do debilů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7738
11.9.20 16:08
@Cenarius píše:
Když ti nějaký ultra tupan jen přidělává svou neschopností práci a ještě mu to přijde směšný, tak bych mu taky nadal do debilů.

A já se tomu vůbec nedivím…co jsem tak viděla za vyjadřování. Nechci být hnusná ale do slušné firmy tohle chování nepatří. Problémového člověka má vyřešit hr/vedení a případně propustit. A ne že kolegové mu nadavaji do debilu a blbcu, to určitě něco vyřeší

Příspěvek upraven 11.09.20 v 16:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17035
11.9.20 16:10
@Lalelale píše:
Každý asi někoho takového potkal. Ale teda nadávat jí do blbek mi přesto přijde jako docela přešlap ze tvé strany. Nechci se hádat, ale nepřijde mi ok nadávání kolegům obhajovat, ať už je dotyčný jakýkoliv. Tohle se dá řešit jinak.

Zoufalý lidi dělají zoufalý věci… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama