Nadržená v práci

Anonymní
13.3.21 13:28

Nadržená v praci

Ahoj, musim se sveřit, nebo se mi neuleví nebo ja nevim co mi je, jsem v praci rok a pul uz pres 4 mesice tam pracuje kluk kterej me doted nejak nezajimal až proste ted uz to trvá 14 dní a ja nechapu, jsem z nej nadržená že kdyz jdem všichni na pauzu, musim stat trochu bokem, nic nerikam, jen sleduju to jak na me kouká, vsechno mi pada z ruky, klepu se, srdce jak kdyby mi melo vyskočit, vsichni se ptaji co ti je, co by mi bylo… :-D uz i premejslim, že dam vypoved, nemuzu normalne pracovat, nejradsi bych na nej skočila, ale je zadany, bože mam takovou uskost na prsou celej den, hlava mi nevypne, představuju si v praci 8 hodin to jak se milujem a kdyz mi neco rekne, chladne odpovim, je normalni ze 4 mesice nic a ted jsem z nej takto hotova? :roll: každy rano si to delam nad jeho fotkou a pak jdu do prace. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Muj oční kontakt uz zaregistroval, vrací mi to, kdyz se na nej koukam a premejšlim v tu ranu na to jak jsem si to rano hezky udelala :oops: zrudnu a musim proste pryč z ty jeho pritomnosti :-D No uvidim snad to prejde, nebo me ta jeho frajerka asi zabije. :roll: :mrgreen:

Příspěvek upraven 14.03.21 v 00:13

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3780
13.3.21 13:37

Je to naprosto normální, taky se mi to několikrát stalo, ne teda takhle okatě, ale byla jsem z danýho člověka dost na větvi. Přešlo to samo. Ta jeho vůně mě dostává teda furt :mrgreen: tón hlasu, styl chůze, jsou to věci, který mě na něm přitahují stále, ale už to není tak, že bych myslela jen na to, jak spolu skočíme do postele :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 14:18

Zažila jsem to v bývalém zaměstnání. Neuvěřitelně mě přitahoval, nádherně voněl…z jeho strany to také nebyla lhostejnost. Vyhledával mou přítomnost, já vyhledávala jeho. Letmé doteky, úsměvy, pohledy…elektřina mezi námi. Kolegové si toho všimli, několikrát nás zamkli ve skladu…hledala jsem nějaké dokumenty, které dotyčný potřeboval…úplně se na mě nalepil zezadu, dotkl se mé ruky…no…ovládli jsme se, ale mnoho nechybělo. Jezdili jsme spolu na obědy, neustále kupoval nová auta a předváděl mi je, svezl mě…učil mě střílet…neustále měl nějaké nesrovnalosti v administrativě, tak za mnou chodil a chtěl vysvětlovat furt to samé dokola, chtěl to ukázat na svém pc..kde se ke mě zase skláněl a nenápadně se mě dotýkal. Bylo to šílené…on ženatý, já vdaná, nikdy se mezi námi nic nestalo. Ale někdy k tomu bylo hodně blízko. Ach… :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 14:20

:lol: :lol: znám :lol: a nejkrásnější je, když je ta nadrženost vzájemná, to je pak nej :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5126
13.3.21 16:45

Tak mu ukaž svůj zájem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 18:07

Já jsem v tomto hrozná, když se mi ten chlap takto líbí a přitahuje, tak se s ním nedokážu bavit a když už se s ním bavit začnu, tak s ním začnu chtít mít sex a vyústí to v šílenou frustraci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
V minulém zaměstnání to bylo tak příšerné, že jsem fakt musela dát výpověď. A on místo toho, aby mi dal pokoj, tak za mnou začal jezdit.
Jsem na něj naštvaná. Líbí se mi, ví to, řekla jsem mu to, řekla jsem mu co chci. On na to, že když jsem vdaná, tak se to nehodí (já vím!), jezdit nepřestal a já jsem frustrovaná čím dál víc.
Už se ním nechci ani vídat. Mě tohle opravdu nebaví. Takto. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
26966
13.3.21 18:12

To já mám non stop

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
13.3.21 18:41

Mě by zajímalo, jak to mají ti chlapi? Jestli to taky tak prožívají nebo se jen dobře baví? Ženská na ně myslí, v noci se jí zdají erotické sny (mě teda jo!), před dotyčným se chová jak pako a prožívá si všechny ty endorfiny a adrenalin (takže se ani nemůže chovat normálně :mrgreen: ), ale všimne si toho vůbec ten dotyčný? A když jsou ty chutě oboustranné, má ten muž to prožívání alespoň trochu stejné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 18:49
@řeřicha píše:
Mě by zajímalo, jak to mají ti chlapi? Jestli to taky tak prožívají nebo se jen dobře baví? Ženská na ně myslí, v noci se jí zdají erotické sny (mě teda jo!), před dotyčným se chová jak pako a prožívá si všechny ty endorfiny a adrenalin (takže se ani nemůže chovat normálně :mrgreen: ), ale všimne si toho vůbec ten dotyčný? A když jsou ty chutě oboustranné, má ten muž to prožívání alespoň trochu stejné?

To by mě taky zajímalo :cert:
U toho mojeho je to jeden velký otazník. Já se mu líbím, to vím, ale taky vím, že on flirtuje na všech frontách :cert: Prostě ho to baví a mě to vždy tak urazí, když se nevědomky prozradí. Je jak slon v porcelánu.
Mi nedá ani pusu a já nemůžu spát, imrvére ho mám v hlavě a on si v klidu loví na seznamce :zed: Je svobodný, takže hledá partnerku a já ho chápu. Ale moc dobře ví, že se mi z něj podlamujou kolena. Jezdí si tady za mnou asi pro svoji dávku energie.
A nedejbože, že mu chvíli neodepisuju na zprávy, okamžitě mi začne - asi jako náhodou - posílat svoje fotky :cert:
Bože, fakt by mě zajímalo, jestli taky někdy blbě spí z toho, že mě nemůže mít :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 18:56
@řeřicha píše:

Ano, mají to stejně. A nejkrásnější je, že když jsou zamilovaní, tak to nedokáží tak skrýt jako ženské. Vůbec právě moc nepřemýšlí tím směrem skrývat neskrávat, ale když vidí tu ženu, tak se usmívá jak měsíček na hnoji a září mu oči a je mu úplně fuk, jestli je tak v tu chvíli ještě někdo jiný. Jeho zajímá jediné a to, jestli mu ta žena oplatí stejným pohledem.

• Citovat
  • Nahlásit
702
13.3.21 19:13
@Anonymní píše:
Ano, mají to stejně. A nejkrásnější je, že když jsou zamilovaní, tak to nedokáží tak skrýt jako ženské. Vůbec právě moc nepřemýšlí tím směrem skrývat neskrávat, ale když vidí tu ženu, tak se usmívá jak měsíček na hnoji a září mu oči a je mu úplně fuk, jestli je tak v tu chvíli ještě někdo jiný. Jeho zajímá jediné a to, jestli mu ta žena oplatí stejným pohledem.

Jo, tak se třeba chovám já, neumím to skrýt, jsem čitelná. A když mi to ten člověk vrací, tak nevím, zda mu jen dělá dobře můj zájem nebo to má stejně. Takže se usmíváme oba, ale já kromě úsměvu mám i další „příznaky“ (nespím, myslím na něj, zda se mi o něm atd) a to si myslím, že prostě chlap nemá. Ale nevím. Bylo by hezké, kdyby to prožívali stejně… :kytka:
Ale něco mi našeptává, že si jen užívají ten zájem, pokud jej žena vyslala první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
13.3.21 19:30

Pokud je zadaný, změn práci nebo si dej ledovou sprchu. Co je v domě, není pro mě. Jinak bacha na tohle poblouzneni. Bývá kolikrát sakra bolestivé ke konci. Abys nedostala od jeho ženy nakonec co pro to :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
13.3.21 23:05
@Anonymní píše:
Ahoj, musim se sveřit, nebo se mi neuleví nebo ja nevim co mi je, jsem v praci rok a pul uz pres 4 mesice tam pracuje kluk kterej me doted nejak nezajimal až proste ted uz to trvá 14 dní a ja nechapu, jsem z nej nadržená že kdyz jdem všichni na pauzu, musim stat trochu bokem, nic nerikam, jen sleduju to jak na me kouká, vsechno mi pada z ruky, klepu se, srdce jak kdyby mi melo vyskočit, vsichni se ptaji co ti je, co by mi bylo… :-D uz i premejslim, že dam vypoved, nemuzu normalne pracovat, nejradsi bych na nej skočila, ale je zadany, bože mam takovou uskost na prsou celej den, hlava mi nevypne, představuju si v praci 8 hodin to jak se milujem a kdyz mi neco rekne, chladne odpovim, je normalni ze 4 mesice nic a ted jsem z nej takto hotova? :roll: každy rano si to delam nad jeho fotkou a pak jdu do prace. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Muj oční kontakt uz zaregistroval, vrací mi to, kdyz se na nej koukam a premejšlim v tu ranu na to jak jsem si to rano hezky udelala, zrudnu a musim proste pryč z ty jeho pritomnosti :-D No uvidim snad to prejde, nebo me ta jeho frajerka asi zabije.

Ty jsi teda pěkná dračice :cert:. Já měla to stejný a dokonce to byla ženská, takova pekná, ambiciózní… totální úlet, ale dost jsem se při tom bavila. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
14.3.21 16:47
@Anonymní píše:
Zažila jsem to v bývalém zaměstnání. Neuvěřitelně mě přitahoval, nádherně voněl…z jeho strany to také nebyla lhostejnost. Vyhledával mou přítomnost, já vyhledávala jeho. Letmé doteky, úsměvy, pohledy…elektřina mezi námi. Kolegové si toho všimli, několikrát nás zamkli ve skladu…hledala jsem nějaké dokumenty, které dotyčný potřeboval…úplně se na mě nalepil zezadu, dotkl se mé ruky…no…ovládli jsme se, ale mnoho nechybělo. Jezdili jsme spolu na obědy, neustále kupoval nová auta a předváděl mi je, svezl mě…učil mě střílet…neustále měl nějaké nesrovnalosti v administrativě, tak za mnou chodil a chtěl vysvětlovat furt to samé dokola, chtěl to ukázat na svém pc..kde se ke mě zase skláněl a nenápadně se mě dotýkal. Bylo to šílené…on ženatý, já vdaná, nikdy se mezi námi nic nestalo. Ale někdy k tomu bylo hodně blízko. Ach… :srdce:

Ja tohle taky zažila a ke všemu se starší ženskou. Bylo to šílený, ještě že jsem dala výpověď, nedalo se to vydržet. Ona byla úplně šílená. Pořád jsem před ní zdrhala… Teda já byla taky nadržená, ale nedávala jsem to tak najevo jako ona. Fuchtle to byla. Snad si našla jineho zajicka. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
14.3.21 16:50
@Anonym 2021 píše:
Ja tohle taky zažila a ke všemu se starší ženskou. Bylo to šílený, ještě že jsem dala výpověď, nedalo se to vydržet. Ona byla úplně šílená. Pořád jsem před ní zdrhala… Teda já byla taky nadržená, ale nedávala jsem to tak najevo jako ona. Fuchtle to byla. Snad si našla jineho zajicka. :mrgreen:

Ale co bych teď dala za to, tohle s ní prožívat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat