Jak přimět expřítele žárlit

Anonymní
13.3.21 01:21

Jak přimět expřítele žárlit

Ahoj, řeším takovou nepříjemnou situaci. A chtěla bych znát vaše zkušenosti či rady.

Nedávno se se mnou přítel rozešel (byli jsme spolu krátce) s tím, že si není jistý, co ke mně cítí (pořád mě má alespoň rád). Měl takové těžší období kvůli práci a stěhování, obával se z toho. Ale když jsem ho po rozchodu potkala na veřejnosti, byl s kamarádkou a vypadal šťastný. Trochu jsem žárlila, i když vždycky tvrdil, že by s ní chodit nechtěl, takže důvod k žárlivosti bych mít neměla.

Ale teď k věci… Chtěla bych ho přimět žárlit, jelikož se pořád máme rádi a jsem si jistá, že je to tím jeho obdobím (práce, stěhování…) a k tomu se obávám, jestli si něco nezačal s tou kamarádkou, čemuž bych chtěla jakoby předejít. :D

V současné situaci není možné se nějak vídat a ani nemáme možnost, kvůli jeho pracovnímu odjezdu, kde nyní dočasně bydlí (už se tedy nevidí ani s kamarádkou). Ale stále jsme částo pracovně v kontaktu přes sociální sítě. Jaké jsou vaše tipy, jak ho nějakým způsobem přimět žárlit alespoň přes sociálni sítě na tu dálku, když se vidíme na obrazovce monitoru?

Takové ty tipy jako bavit se s jinými muži atd. mi nějak nepomůže, právě kvůli dálce. Ale myslím, že vztah má naději a jeho city by se mohly zase „probudit“. ;) Co byste v mé situaci dělali vy? :( Předem děkuji za tipy :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3992
13.3.21 02:28

Co bych dělala já? Žila a jeho neřešila. Komunikovala bych jen pracovně. Když s tebou bude chtít být, dá to najevo. Ale vzhledem ke způsobu rozchodu bych řekla, že kamarádku má rád víc než kamarádku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
13.3.21 02:43

Tohle neni laska, evidentně o tebe nestoji a tim, že by skocil na tvou hru tomu vubec nepomůžeš. Naopak. Znicis i Váš pracovni vztah a zaženeš ho do naruči kamarádky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4052
13.3.21 02:54
@Anonymní píše:
Ahoj, řeším takovou nepříjemnou situaci. A chtěla bych znát vaše zkušenosti či rady.

Nedávno se se mnou přítel rozešel (byli jsme spolu krátce) s tím, že si není jistý, co ke mně cítí (pořád mě má alespoň rád). Měl takové těžší období kvůli práci a stěhování, obával se z toho. Ale když jsem ho po rozchodu potkala na veřejnosti, byl s kamarádkou a vypadal šťastný. Trochu jsem žárlila, i když vždycky tvrdil, že by s ní chodit nechtěl, takže důvod k žárlivosti bych mít neměla.

Ale teď k věci… Chtěla bych ho přimět žárlit, jelikož se pořád máme rádi a jsem si jistá, že je to tím jeho obdobím (práce, stěhování…) a k tomu se obávám, jestli si něco nezačal s tou kamarádkou, čemuž bych chtěla jakoby předejít. :D

V současné situaci není možné se nějak vídat a ani nemáme možnost, kvůli jeho pracovnímu odjezdu, kde nyní dočasně bydlí (už se tedy nevidí ani s kamarádkou). Ale stále jsme částo pracovně v kontaktu přes sociální sítě. Jaké jsou vaše tipy, jak ho nějakým způsobem přimět žárlit alespoň přes sociálni sítě na tu dálku, když se vidíme na obrazovce monitoru?

Takové ty tipy jako bavit se s jinými muži atd. mi nějak nepomůže, právě kvůli dálce. Ale myslím, že vztah má naději a jeho city by se mohly zase „probudit“. ;) Co byste v mé situaci dělali vy? :( Předem děkuji za tipy :*

Nevylhavej si diru do hlavy. Neres co bylo, ale co je aktualni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
13.3.21 04:21

Co bych dělala? Dospěla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
13.3.21 05:18

A proč?

:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31349
13.3.21 05:47
@Anonymní píše:

Takové ty tipy jako bavit se s jinými muži atd. mi nějak nepomůže, právě kvůli dálce. Ale myslím, že vztah má naději a jeho city by se mohly zase „probudit“. ;) Co byste v mé situaci dělali vy? :( Předem děkuji za tipy :*

Nedělala bych nic.

Obávám se, že nevěděl, jak ze vztahu vycouvat a vymluvil se na staré osvědčené „moc práce a těžší životní období“, než aby na férovku řekl, že nechce být ve vztahu anebo ho to už přestalo bavit anebo je tu jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
13.3.21 05:48

Nejlepší by bylo se s tím smířit a nechat to být. Kdyby s tebou chtěl být, tak by byl - nechce. A zarlenim ho k sobě nepřitahneš. Možná na chvilku získáš jeho pozornost, ale na tom se vztah moc stavět nedá, to je málo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
13.3.21 06:11

Tebe někdo odkopne a ty v něm chceš vzbuzovat žárlivost? Jako jsou ma. oři, co se rozvedou/rozejdou a pak stalkujou bývalku, jestli si někoho náhodou nenašla. Ale to je většinou po dlouhodobém vztahu. Jestli jste spolu byli krátce a on to utnul, tak si nech zdát, že bys ho něčím tak ohromila. Ale můžeš se tím přestat užírat a zařídit si svůj život, nezávislý na něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
13.3.21 07:26

Tak to je fakt ubohý, nech to být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63029
13.3.21 07:41

Je ti 15? Podle tohoto ano.. Dej mu svátek a najdi si jineho. Kdyby tě chtěl, tak se nerozejdete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
13.3.21 07:47

Být tebou, tak se někde zavřu a čekám až dospěju :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
13.3.21 08:00

Každý rozchod Tě něčemu má naučit, ber to tak, tenhle Tě ma naučit přijmout realitu a neprojikovat si do druhého svá přání. Je dobré, že si tim projdeš, posune Tě to dál.
Jsou to jen životní zkušenosti, co Tě dělí od uživatelů výše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
13.3.21 08:00

Pusť si nějakej díl Dallasu. Tam odpověď na takovou kravinu najdeš bezpochyby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8955
13.3.21 09:11
@Anonymní píše:

Má novou holku nech je být a najdi si někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat