Manžel má v posteli plyšáky

Anonymní
12.3.21 15:17

Manžel má v posteli plyšáky

Na úvod bych ráda podotkla, že to, o čem budu psát, nepovažuji za nějaký zásadní problém, ale přesto bych si ráda přečetla vaše názory a zkušenosti.
Naše manželství je i po patnácti letech harmonické, máme se rádi, neřešíme nějaké zásadní problémy. Ale k věci. Posledních pár měsíců máme v naší posteli nové obyvatele. K plyšové opici přibyla kachna, teď už tam je i býček a pejsek. Všechny plyšové hračky jsou sice našeho syna, ale tatínek ho vždycky poprosí, aby mu nějaké zvíře do postele půjčil. Nejdřív jsem si myslela, že si to přeje syn a hračky mu dává, ale je to přesně naopak. Manžel si vždycky nějaké zvíře vypůjčí a dá si ho vedle polštáře, nebo ho drží při usnutí. Synovi je celkem fuk, že tam táta zvířata má. Ráno plyšáky někdy oslovuje, jak se mají atd., podotýkám, že to není v přítomnosti syna, na tom by ostatně nebylo nic divného. Když jsem se ho ptala, proč je tam chce mít, odpověděl, že se mu líbí a že je to fajn. Nedávno prohodil (snad v žertu?), že by si přál vlastního plyšáka k svátku.
Než to někoho napadne, napíšu to radši hned - dobrý sex máme, nejsem na něj zlá, mazlíme se a dáváme si pusy. Jen večer někdy při usnutí objímá kromě mě ještě kachnu, no. :roll:
Jak jsem napsala, není to problém, ale připadá mi to divné. Manželovi je hodně přes čtyřicet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25
12.3.21 15:22
@Anonymní píše:
Na úvod bych ráda podotkla, že to, o čem budu psát, nepovažuji za nějaký zásadní problém, ale přesto bych si ráda přečetla vaše názory a zkušenosti.
Naše manželství je i po patnácti letech harmonické, máme se rádi, neřešíme nějaké zásadní problémy. Ale k věci. Posledních pár měsíců máme v naší posteli nové obyvatele. K plyšové opici přibyla kachna, teď už tam je i býček a pejsek. Všechny plyšové hračky jsou sice našeho syna, ale tatínek ho vždycky poprosí, aby mu nějaké zvíře do postele půjčil. Nejdřív jsem si myslela, že si to přeje syn a hračky mu dává, ale je to přesně naopak. Manžel si vždycky nějaké zvíře vypůjčí a dá si ho vedle polštáře, nebo ho drží při usnutí. Synovi je celkem fuk, že tam táta zvířata má. Ráno plyšáky někdy oslovuje, jak se mají atd., podotýkám, že to není v přítomnosti syna, na tom by ostatně nebylo nic divného. Když jsem se ho ptala, proč je tam chce mít, odpověděl, že se mu líbí a že je to fajn. Nedávno prohodil (snad v žertu?), že by si přál vlastního plyšáka k svátku.
Než to někoho napadne, napíšu to radši hned - dobrý sex máme, nejsem na něj zlá, mazlíme se a dáváme si pusy. Jen večer někdy při usnutí objímá kromě mě ještě kachnu, no. :roll:
Jak jsem napsala, není to problém, ale připadá mi to divné. Manželovi je hodně přes čtyřicet.

My máme taky v posteli plyšáky, s jedním moje drahá polovička usíná pod hlavou. Dokud je nevozíme na dovolenou a nekrmí je přesnídávkou, nevidím na tom nic divného a nevadí mi to :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
12.3.21 15:24

Já mám v posteli plyšového čerta a usínám s ním „už“ od šestnácti let, když jedeme nějak na dovolenou, tak ho občas manžel vezme i na tu dovolenou, aby mi prý nebylo smutno. Teď je mi 29 a spím s ním stále. Nijak si s ním nepovidam, ale při spaní ho objímám :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
12.3.21 15:26

Jo a na nočním stolku mám ještě opičáka, který se jmenuje po manželovi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 15:26

Muj ex spaval s zivym papouskem. Co bych dala za plysaka.

• Citovat
  • Nahlásit
1064
12.3.21 15:29

Na spaní to chápu. Třeba má blbé sny a usínat s něčím měkkým v obětí mu pomáhá.

To ranní povídání už je ale krapet zvláštní. Je i v jiných situacích takový hravější? Nebo je jinak suchar a najednou začal tohle dělat? :think: Když se ho na to mluvení zeptáš, tak co ti řekne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6257
12.3.21 15:31

:lol: docela jsem se zasmala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
12.3.21 15:32

To víš, lockdown… muž potřebuje nějaké společenské vyžití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
12.3.21 15:32

Můj táta spí taky s plyšáky 😁má rád Mickeyho.. Bohužel neměl toto v dětství, tak mu máma koupila k svátku dva a má je v posteli 😊proc ne 😁 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31860
12.3.21 15:33

To je hezké, mě manžel plyšáka v posteli zakázal. :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
12.3.21 15:34

Jo a já chci Sylvanian family domeček s příslušenstvím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
12.3.21 15:34

Tak malinko zvláštní to je, ale může to být lehce roztomilé, jestli je to přesně tak, jak jsi to popsala, tak mi to přijde naprosto OK. Zvláštní, ale nezávadné a lehce roztomilé.
Kdyby to byla jediná jeho vada, tak bych ho i brala :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
12.3.21 15:38
@Imi93 píše:
My máme taky v posteli plyšáky, s jedním moje drahá polovička usíná pod hlavou. Dokud je nevozíme na dovolenou a nekrmí je přesnídávkou, nevidím na tom nic divného a nevadí mi to :mrgreen:

Mám kamarádku, která plyšáky vozí všude. Je jí 42 let. Na společném vikendu jsem v hotelu docela čuměla a těch selfie s plyšáky? :roll: U snídaně, večeře, vv kavárně, u bazénu. Podotýkám, že má muže i dite. Upřímně řeknu, že v pokoji mi to přišlo jen divný, dost divný, ale mezi lidmi jsem se skoro až styděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24583
12.3.21 15:39
@Semtex píše:
To víš, lockdown… muž potřebuje nějaké společenské vyžití.

Jsem to chtěla napsat, že mu může mírně hrabat, protože corona…
No, plyšáky mám v posteli taky. Ale mluvím jen s kočkou a morčatama!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 15:40
@Parninas píše:
Na spaní to chápu. Třeba má blbé sny a usínat s něčím měkkým v obětí mu pomáhá.To ranní povídání už je ale krapet zvláštní.Je i v jiných situacích takový hravější? Nebo je jinak suchar a najednou začal tohle dělat? :think: Když se ho na to mluvení zeptáš, tak co ti řekne?

Ne, ne, suchar nebyl nikdy, manžel je veselá kopa. Když jsem se ho ptala na to mluvení, řekl, že je to fajn si s nima popovídat. Jinak on je takový povídavý typ, ale spolu si povídáme často, tak snad si tím nic nekompenzuje. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat