Myslím, že má problém s alkoholem

Anonymní
12.3.21 06:50

Myslím, že má problém s alkoholem

Zdravím, delší dobu mě trápí, že přítel pije každý den, a to v průměru 5 piv denně, k tomu občas nějaká kořalka, podotýkám, že pije sám. Večer se přijde podnapilý/opilý najíst a vyspat. Když něco řeknu, otoci se to proti mně a je dost neprijemnej, vždy to končí tím, že mne řekne, že když s tím mám problém, ať se odstěhuju k rodičům, nebo ze az zhubnu, on přestane pít. (Nemám nadváhu, jen se mi nedaří zbavit se břicha po porodu). Opravdu se mi protiví, že to z něj každý večer táhne jako ze sudu, to pak nemám chuť opravdu na nic. Když nemohl 14 dní pít kvůli anitbiotikum, byl hrozně protivnej a hned po této době si řádně dopřál..odešly byste na mém místě? Nebýt dítěte, už tu asi nejsem, ale trhá mi srdce to, ze rozbiju rodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72
12.3.21 06:57

A nebude lepsi mu pomoci? Zavolej si na protialkoholickou lecebnu, ma nejake rodice, zname? Ten clovek bude otcem tveho ditete az do sve smrti. Odejit od nej muzes vzdycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25971
12.3.21 07:00
@Muz007 píše:
A nebude lepsi mu pomoci? Zavolej si na protialkoholickou lecebnu, ma nejake rodice, zname? Ten clovek bude otcem tveho ditete az do sve smrti. Odejit od nej muzes vzdycky.

On si evidentně myslí, že problém nemá, tak jak mu chceš pak pomoct :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1620
12.3.21 07:04

No a když dítě se bude dívat na svého tatínka každý den podnapilého, myslíš že mu bude lépe. Tvůj přítel si vždycky najde důvod, teď je to břicho který máš údajně velké, a příště to bude něco jiného. Alkoholiky jsem taky měla a raději jsem odešla i s dětmi. Bude to jenom horší, taky to může přejít v násilí. Pokud můžeš tak raději odejdi. Pokud nebude chtít přestat on sám, tak nepřestane a bude ti tvrdit že přece nepije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75906
12.3.21 07:08

Jakou rodinu? Když je bud v cudu nebo v lihu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4611
12.3.21 07:14
@Anonymní píše:
Zdravím, delší dobu mě trápí, že přítel pije každý den, a to v průměru 5 piv denně, k tomu občas nějaká kořalka, podotýkám, že pije sám. Večer se přijde podnapilý/opilý najíst a vyspat. Když něco řeknu, otoci se to proti mně a je dost neprijemnej, vždy to končí tím, že mne řekne, že když s tím mám problém, ať se odstěhuju k rodičům, nebo ze az zhubnu, on přestane pít. (Nemám nadváhu, jen se mi nedaří zbavit se břicha po porodu). Opravdu se mi protiví, že to z něj každý večer táhne jako ze sudu, to pak nemám chuť opravdu na nic. Když nemohl 14 dní pít kvůli anitbiotikum, byl hrozně protivnej a hned po této době si řádně dopřál..odešly byste na mém místě? Nebýt dítěte, už tu asi nejsem, ale trhá mi srdce to, ze rozbiju rodinu.

Dokud to nebere jako problem, ktery chce resit, nezmuzes nic. Jestli to nechce resit tsk te ceka peklo. Vazne bych si s nim popovidala, kdyz nic tak end..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2939
12.3.21 07:16

Ano, odešla bych na tvém místě, hlavně kvůli těm jeho alibistickým kecům, že přestane pít až zhubneš a hlavně „když se ti to nelíbí, tak můžeš jít“. Tak bych šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63028
12.3.21 07:24

Ano, odešla bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
12.3.21 07:40

Ano, odešla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
12.3.21 07:56

Taky bych odešla. Dřív, než dítě začne vnímat, co se u vás doma děje. A jemu podmínku - buď léčení, nebo definitivní konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
12.3.21 08:03

Souhlas s komentáři výše - pryč od nej. A po poznámce Přestanu pít až zhubnes už bych byla dávno pryč :nevim: ubožák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6383
12.3.21 08:08

Odešla bych. Co s takovým chlapem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6383
12.3.21 08:09
@Any9 píše:
Souhlas s komentáři výše - pryč od nej. A po poznámce Přestanu pít až zhubnes už bych byla dávno pryč :nevim: ubožák

Svoje mindráky si léčí na partnerce. Je to hnusný chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
12.3.21 08:16

Máš dvě možnosti. V klidu s ním promluv, pokud uzná, že má problém a bude s tím chtít něco dělat, plně ho podpoř. Pokud se bude dál vymlouvat, jediné řešení je odejít. Jinak budeš nešťastná ty i dítě. Klidně si do nějakého odvykacího centra zavolej sama, tam ti poradí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.3.21 08:19

Tak to tě lituji, mít doma alkoholika a ještě k tomu sprostaka, musí být za trest. Já jsem 4 měsíce po porodu a prebyvaji mi 4 kg. Taky bych řekla, že to mám hlavně na břichu. Tohle by si mi ale partner v životě nedovolil říct, že až zhubnu… Jinak alkoholismus lze léčit jen u těch, co opravdu chtějí a ani pak není jistota, že do toho nespadnou znova, to je zaludnost těch závislosti. Sice se divím, že sis toho nevšimla před dítětem, teď už je ale pozdě to řešit, stalo se. Život máš před sebou a hlavně tvoje dítě se učí napodobou, takže tam to vidím jedine na rozchod. Hnusi se mi, když někdo pije tvrdý alkohol a pivo, takže s tebou plně soucitim. Držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat