Nejsem přecitlivěla?

Anonymní
11.3.21 20:35

Nejsem přecitlivěla?

Ahoj, potřebuji prosím znát váš názor. Dostala jsem koronavirus a celý minulý týden jsem se hodně bála abych nenakazila mamku, která je na tom zdravotně hodně špatně. Dneska jsem zjistila že jsem ji nakazila a hned jsem to šla napsat svému příteli. Ten mi ale na mojí zprávu ani po 4 hodinách neodpověděl 😥 přitom měl čas sdílet na Instagramu fotku jak se svou dcerou něco dělá. Mě to bylo moc líto, že mi nic na to ani neřekl, tak jsem si pobrečela a napsala jsem mu že mu děkuji za podporu.On na to odpověděl že neměl čas, protože se staral o dceru a vařil. Já to beru tak, že jsem mu ukradená a jeho dcera je vždy na 1 místě. Měly by jste taky sto chutí se sním rozejít? Nebo jsem jen rozčílena na celý svět?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3469
11.3.21 20:36

Jsi precitlivela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1972
11.3.21 20:37

Tak podle mě by dcera rozhodně měla být na prvním místě, takže za mě je v pořádku, že se o ni stará.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
11.3.21 20:41

Smiř se s tím, že dcera pro něj bude vždy na prvním místě a podle toho se zařiď - najdi si bezdětného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3324
11.3.21 20:42

Taky se k mobilu kolikrát dostanu až večer. Ty dítě nemáš, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
11.3.21 20:43

Našla sis chlapa s dítětem a to bude vždy u něj na prvním místě. Takže moje rada je, aby jsi si našla někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.3.21 20:45

Nemám děti. Ale vadí mi že na instagram čas měl.,na mě ne. Špatně snáším že jsem vždy na 2 místě. A vždycky se musím časově podřídit podle dcery

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji prosím znát váš názor. Dostala jsem koronavirus a celý minulý týden jsem se hodně bála abych nenakazila mamku, která je na tom zdravotně hodně špatně. Dneska jsem zjistila že jsem ji nakazila a hned jsem to šla napsat svému příteli. Ten mi ale na mojí zprávu ani po 4 hodinách neodpověděl 😥 přitom měl čas sdílet na Instagramu fotku jak se svou dcerou něco dělá. Mě to bylo moc líto, že mi nic na to ani neřekl, tak jsem si pobrečela a napsala jsem mu že mu děkuji za podporu.On na to odpověděl že neměl čas, protože se staral o dceru a vařil. Já to beru tak, že jsem mu ukradená a jeho dcera je vždy na 1 místě. Měly by jste taky sto chutí se sním rozejít? Nebo jsem jen rozčílena na celý svět?

Jsi hysterka a nějak nechápu, co ti jako měl říct. Chtěla bys číst, že to je blbý? To snad víš sama a ví to asi všichni. Neřeš ten covid tolik, bude tu beztak pořád a musíme se s tím naučit žít.
Jejo dcera je oprávněně na 1.místě a ne, na rozchod tohle není. Pokud bys vyšilovala, tak leda tak z jeho strany. :D

Příspěvek upraven 11.03.21 v 20:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619

Na jednu stranu ptehnane na druhou stranu pochopitelne. Je to jen velkej strach. Nech to usadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
11.3.21 20:47
@janinecka4 píše:
Nemám děti. Ale vadí mi že na instagram čas měl.,na mě ne. Špatně snáším že jsem vždy na 2 místě. A vždycky se musím časově podřídit podle dcery

a vzdycky to tak bude, tak se s tim bud smir nebo jdi o dum dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
11.3.21 20:48
@janinecka4 píše:
Nemám děti. Ale vadí mi že na instagram čas měl.,na mě ne. Špatně snáším že jsem vždy na 2 místě. A vždycky se musím časově podřídit podle dcery

Tak s tím si ale měla počítat. Je to naopak super otec, když se na dceru kvůli ženský nevykašlal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.3.21 20:48

Děkuji za názory, máte pravdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7874
11.3.21 20:54
@janinecka4 píše:
Děkuji za názory, máte pravdu

Ja si myslim, ze to neni o tom, ze by se na tebe vykaslal, ale spis vedel, jak moc jsi z toho spatna. A ze jedna sms by nestacila a kdyz tam mel dite, venoval se jemu. Treba si jen rekl, ze ti zavola az bude vecer cas a proberete to v klidu a bez omezeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5131
11.3.21 20:54

Jestli tě dostalo tohle, tak budeš mít těžký život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16164
11.3.21 20:59

Dcera bude na prvním místě vzdy.