Demisexuál názor

Anonymní
11.3.21 20:29

Demisexuál názor

Ahoj. Je tu někdo kdo má stejný „problém“? Tedy ze je demisexual?

Nejsem si jista ze je to přesně to kam bych se zařadila ale na druhou stranu nemohu říct ze bych se našla někde jinde.

Měla jsem v životě 3 vztahy.. všechny 3 vznikli z přátelství. V prvním vztahu trvalo rok než došlo na sex, v průběhu tohoto vztahu jsem začala kamarádit s jinym klukem a ve chvíli kdy jsem se začala zamilovavat do toho nového tak sex s tím starým proste skončil. Po nějaké době jsme se rozešli a ja začala chodit s tím novým. Po asi pul roce byl teprve sex ale to proto že už na me velmi nalehal. Sex v tomto vztahu nebyl nijak intenzivní, casty.. proste to nebylo ono. Nebyla jsem tak úplně spokojena v tom vztahu. Následoval rozchod. Asi po roce.

Třetí vztah.. velke přátelství, nějaká intimita, líbání, doteky.. a po roce jsme si přiznali ze jsme do sebe vlastně zamilovaní. Pak teprve sex… no ted jsme spolu 8 let a poslední dva roky máme problémy se sexem. On to absolutně nechape. Neveri na pojem demisexual. Podle něj jsem frigidni.. podle mě sex hapruje protože nejsem ve vztahu spokojená, on se vůbec nesnaží a snažila jsem se mu to říct ale bohužel to nebere..

ani nevím co od vás chci.. spis jen jestli je tu někdo kdo má nějakou zkušenost…? Co si o tom myslíte? Anonym- citlive tema.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16016
11.3.21 20:33

No těžko můžeš být demisexuál když jsi s partnerem 8 let a až po 6 letech tě opustila chuť na sex s ním.

Nehledej nálepky, spíš se snaž porozumět tomu, v čem je ten zádrhel.

V dlouhoboých vztazích to bývá většinou důsledek nějakého jiného, hlubšího problému.

Pokud on po tobě chce prostě sexuální servis, bez otho abyste nějak udržovali vztahy, napětí a spol, tak to není o tom že jsi demisexuál, ale to že jaksi máte neuspokojový vztah a tudíž logicky jaksi nemáš chuť na sex.

Nejjednodušší je se dohodnout a společně vstoupit do párové terapie a pomoci si najít k sobě znovu cestu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1871
11.3.21 20:34

Tak po 8 letech s tím člověkem už vztah máš ne? Takže těžko ho odmítáš kvůli demisexualitě. Podle mě tě prostě už nepřitahuje a asi ani nikdy moc nepřitahoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 20:53

@Lil Kitkatt @Ou no myslím si že tím že máme ve vztahu problémy že zkrátka vyprchalo to co me na nem přitahovalo. Z humorem nabiteho chapa se stal morous kterému je úplně jedno jak se cítím. Hlavně že ma veceri a ciste trenky.. no a když se trochu snaží pracovat na sobe tak ja po nějaké době zase vidím jak je fajn a sex u nás normálně funguje. Qle pak se zase začne chovat jinak, je protivný, děla si ze mě hromosvod.. a když to takhle trvá několik dní tak mě ta chut na sex uplne opustí..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 20:56

Několikrát jsme se o tom bavili. Rekla jsem mu jak go mam. Ze se potrwbuji cítím zamilovaná a milovaná. Ale on to ignoruje. Ze mi na to po osmi letech kašle. Tak ja nevím jestli je to normální. Pokud se nějakou dobu snaží a je ke mě pozornejsi tak i já po nějaké době mám zase chut na sex a funguje nam to. Až do chvíle kdy on na to zacne kašlat..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 20:58

Ještě.. žádná terapie nepřipadá v úvahu.. to on razantně odmítá. Neveri na to. Podle něj je vše v pohodě..

• Citovat
  • Nahlásit
1051
11.3.21 21:01

Nikdy jsem o tom neslyšel ale podle toho tvého popisu to vypadá, nebo začíná vypadat u nás stejně. :D Postupně se z nás se ženou taky stávají kamarádi. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 21:02

@Pan Dan a kdo z vás je ten „divný“? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1051
11.3.21 21:07
T
@Anonymní píše:
@Pan Dan a kdo z vás je ten „divný“? :lol:

To nevím. A ani to není tak že by ona se do někoho jiného zakoukala. Je se z nás postupně stávají kamarádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1644
11.3.21 21:08

Pojem demisexuál neznám, ale co popisuješ, je velmi normální zkušenost. Velká část žen nevlhne z chlapa, který se o ni chová jako k domácímu spotřebiči. Mít potíže v sexu v návaznosti na potíže ve vztahu není nic podivuhodnýho.

K čemu ti bude nálepka vytažená odněkud že zadku internetu? Máte vztahové problémy. A možná jste prostě na konci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 21:15

@Pan Dan někdo mi tu psal ať zkusíme párovou terapii.. podle mě by to mohlo pomoct ale můj partner je proti takze mu asi víc vyhovuje byt jako kamarádi a sem tam mi nasypat popel na hlavu s tím že jsem frigida a vše je moje chyba…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 21:18

@elibro to ze jsem demisexuál si myslím hlavně kvůli tomu že nedokážu cítit přitažlivost k někomu koho nemiluju a necítím se jim byt milovaná. Nikdy jsem neměla sex na jednu noc.. nikdy jsem neměla sex s nikým jiným než s těmi s kterými jsem mela vztah. Vzdy to trvalo dlouho než k tomu došlo a proste jsem to tak nechtěla. Až ve chvíli kdy jsem se s tím druhým cítila naprosto bezpečně a milovaně jsem cítila opravdu chut na sex jako takový.. není to jen momentální škatulka do které bych chtěla zapadat.. potykam se s tím cely zivot.. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1871
11.3.21 21:20

Víš, chlapi fungují trochu jinak. Pokud se snaží a nic z toho není, je pak frustrovaný a je z něj morous a snažit se už nezvládne. Kdyby ses snažila zas trochu ty, on by se tím sexem nabil a příště by se zas snažil on…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
11.3.21 21:25

Myslím, že řešíš hovadiny. Stejně tak většina xxx sexuálů. Dělejte si ve svém intimním životě co chcete, každý to má jinak a nepotřebujete pro to žádný název.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 21:25

@Lil Kitkatt a to prave nechápeš ten můj postoj… ja to nedokážu. Nedokazu mít sex bez toho aniž bych ho chtěla.. je mi to lito ale nejde to..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat