Neřekl mi to

Anonymní
11.3.21 23:40

Neřekl mi to

Ahoj holky někdo mi možná vynada ale potřebuji se vypsat je mi moc těžko… Měla jsem dlouholetého kamaráda byl jako můj brácha věděli jsme o sobě vše prostě vážně krásný pouto a opravdu mezi nama nikdy nic nebylo můj přítel se kterým žijí a mám děti nezarlil věděl vždy vše má přístup k mému fb věděl co si piseme voláme atd. Teď k věci ten můj kamarád bydlel teď 300km daleko takže jsme si psali volali atd naposledy jsem s ním mluvila o vánocích to byl v nemocnici se zápalem plic pak ho propustili a už mi nezvedl telefon a nereagoval ani na fb dnes Jsem se dozvěděla úplně náhodou že na silvestra zemřel byl to pro mě šok mě by to nenapadlo nebylo to nikde napsany a jeho rodinu jsem neznala… Když jsem to říkala příteli tak na mě jen koukal a řekl no však já vím říkal mi to někdo v práci já byla úplně v šoku vynadala sem mu ze proč já nic nevím nebyla jsem na pohřbu prostě nic nedokáže mi odpovědět proč mi to zatajil a já mám vztek je mi smutno breckm celý den a nemůžu myslet na nic jinyho vím že můj text je dlouhý ale jsem hotová jak se stim mám vypořádat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4128
11.3.21 23:51

Myslím, že ho prostě jenom nenapadlo, že ty to nevíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
11.3.21 23:56

Taky se přikláním k názoru, že ho spíš nenapadlo, že to nevíš… A když je člověk aspoň trochu citlivý, tak taková témata jen tak sám od sebe nezačíná. Mohl si myslet, že to víš, ale nechceš o tom mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
12.3.21 00:02

Já bych se spíš zamyslela nad tím, že 2 a půl měsíce nevím nic o někom, kdo je pro mne jako brácha a mám s ním krásné dlouholeté pouto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
12.3.21 00:16

To je mi moc líto. Ale asi by chtělo se pak přítele v klidu zeptat proč ti to neřekl. Ale mě teda spíš zaráží, že ti to nedal vědět nikdo z jeho rodiny když to byl tak dobrý přítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30379
12.3.21 00:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky někdo mi možná vynada ale potřebuji se vypsat je mi moc těžko… Měla jsem dlouholetého kamaráda byl jako můj brácha věděli jsme o sobě vše prostě vážně krásný pouto a opravdu mezi nama nikdy nic nebylo můj přítel se kterým žijí a mám děti nezarlil věděl vždy vše má přístup k mému fb věděl co si piseme voláme atd. Teď k věci ten můj kamarád bydlel teď 300km daleko takže jsme si psali volali atd naposledy jsem s ním mluvila o vánocích to byl v nemocnici se zápalem plic pak ho propustili a už mi nezvedl telefon a nereagoval ani na fb dnes Jsem se dozvěděla úplně náhodou že na silvestra zemřel byl to pro mě šok mě by to nenapadlo nebylo to nikde napsany a jeho rodinu jsem neznala… Když jsem to říkala příteli tak na mě jen koukal a řekl no však já vím říkal mi to někdo v práci já byla úplně v šoku vynadala sem mu ze proč já nic nevím nebyla jsem na pohřbu prostě nic nedokáže mi odpovědět proč mi to zatajil a já mám vztek je mi smutno breckm celý den a nemůžu myslet na nic jinyho vím že můj text je dlouhý ale jsem hotová jak se stim mám vypořádat…

Takoví přátelé jste nebyli, když o něm víc jak 2 měsíce nevíš. To tě v rodině nikdo neznal, že ti nedali vědět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
12.3.21 00:32

Ahoj,
jakkoliv smrt kazdeho blizniho je Tezka, i smutna… tak Tvuj pritel neni strujcem. Ani neni Tvuj pritel typ informatorske drbny evidentne. A take samozrejme nechapal Tve city vuci nemu. My chlapi jsme obcas medvedi… Ale Tak proc se na nej prosimte zlobis? Mimochodem proc Ti to nedala vedet tedy jeho maminka nebo sestra, ci bracha kdyz jste byli v tak temer sourozeneckem vztahu jak pises???

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
12.3.21 00:52

Vidim, ze se uz tady na tebe sletli supi. Tak to jste si nebyli tak blizci, kdyz o nem 2 mesice nevis! Tady tito soudilci nechapou, ze existuji velmi dobri pratele, kteri se treba vidi jednou, dvakrat do roka, jinak si sem tam napisou. Ani nechapou, ze dnes se kamaradi nemusi vubec znat s rodinou kamarada. Tak se drz a uprimnou soustrast a z rypalku a hlupaku si nic nedelej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 01:20
@Russet píše:
Takoví přátelé jste nebyli, když o něm víc jak 2 měsíce nevíš. To tě v rodině nikdo neznal, že ti nedali vědět?

Byly jsme jako brácha že ségrou říkám že naposledy byl v nemocnici pak už se neozval telefon vypnutý na fb taky nic a jeho rodinu neznám já bydlím v jiném městě 300km dal znala jsem jen jeho a můj přítel pochází ze stejného města jako můj kamarád a jeho rodina proto se to dozvěděl ale taky je neznal… Prosím nechte toho…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 01:21
@evulinda79 píše:
Já bych se spíš zamyslela nad tím, že 2 a půl měsíce nevím nic o někom, kdo je pro mne jako brácha a mám s ním krásné dlouholeté pouto

No já to právě vůbec nechápala co se stalo naposledy jsem mu psala včera večer že co se děje jestli je v pořádku mě by nenapadlo že je dva měsíce po smrti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 01:25

@Usmevavy ja jeho rodinu neznám asi jsem v příspěvku měla napsat že on i jeho rodina bydlí daleko kamaráda jsem poznala úplnou náhodou je to už dlouho když jsem jela několikrát do roka do místa kde žije (pochází odtamtud i můj přítel) tak jsme se pokaždé sešli atd jinak v kontaktu jsme byly každý den po večerech jsme si volali klidně do rána proto to nechápu jakto že sem to nevěděla…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 01:29

@cernaselma moc vám děkuji já si z nich nic nedělám opravdový přítel není ten který je s vámi a ví vše ale tohle bylo jiný prostě zvláštní pouto mi se neviděli třeba půl roku ale po telefonu i přes písmenka pokaždy věděl jak mi je jestli je vše v pořádku a nebo naopak jestli mám starosti když mi bylo zle držel při me a já zase při něm…pomahali jsme si a já si teď připadám sama… Ano mám svoji rodinu děti milujiciho chlapa to je můj svět ale nějak mám pocit že to budu rozdychavat dlouho

• Citovat
  • Nahlásit
1472
12.3.21 01:39
@Anonymní píše:
@cernaselma moc vám děkuji já si z nich nic nedělám opravdový přítel není ten který je s vámi a ví vše ale tohle bylo jiný prostě zvláštní pouto mi se neviděli třeba půl roku ale po telefonu i přes písmenka pokaždy věděl jak mi je jestli je vše v pořádku a nebo naopak jestli mám starosti když mi bylo zle držel při me a já zase při něm…pomahali jsme si a já si teď připadám sama… Ano mám svoji rodinu děti milujiciho chlapa to je můj svět ale nějak mám pocit že to budu rozdychavat dlouho

Chudák tvůj chlap. Něco takového mít doma, nedej Bože s tím mít děti!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
12.3.21 01:42
@Anonymní píše:
@cernaselma moc vám děkuji já si z nich nic nedělám opravdový přítel není ten který je s vámi a ví vše ale tohle bylo jiný prostě zvláštní pouto mi se neviděli třeba půl roku ale po telefonu i přes písmenka pokaždy věděl jak mi je jestli je vše v pořádku a nebo naopak jestli mám starosti když mi bylo zle držel při me a já zase při něm…pomahali jsme si a já si teď připadám sama… Ano mám svoji rodinu děti milujiciho chlapa to je můj svět ale nějak mám pocit že to budu rozdychavat dlouho

Uprimnou soustrast!
a nevycitej to Svemu muzi! ( A nechtej po nem pochopeni pokud jsi se mu nesverovala, tot me me poselstvi- nikoliv ze byli ze stejneho mesta atd…).

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 02:05

@Proximus nějak nevím proč? Můj chlap i moje děti ode mě mají všechnu lásku a péči kterou umím dát jsou pro mě nejdůležitější a moc dobře to vědí a pokud vám přijde něco špatného na tom že i žena a muž mohou být přátelé pak mi je vás líto

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat