Nadstandart FN Motol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rencounek
Kecalka 131 příspěvků 15.11.14 00:43
Nadstandart FN Motol

Ahoj holky nemate nektera, co rodila nedavno nebo behem par poslednich mesicu v Motole zkusenosti nebo nevite jestli tam je vubec ted nadstandartni pokoj? Prip kolik? A jestli nevite i na rizikovem tehu? Ne ze bych si na to potrpela ale 19.11. Nastupuji na vyvolavani a pritele to dost zajima dekuji:) :mavam:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Motol

Reakce:
Vichrice
Ukecaná baba ;) 1580 příspěvků 15.11.14 07:16

Jsou tam, cena 2000 za den. Předem si ho rezervovat nemůžeš. Rodila jsem před pul rokem a byla jsem rada, ze jsem se vesla aspoň na normální pokoj :-)

Netrpělivá
Kecalka 358 příspěvků 15.11.14 08:38

@Rencounek Osobní zkušenost nemám, ale asi před týdnem jsem to hledala na stránkach Motola. Pokoj, kde by mohl partner i přespat v noci, stojí 2500 na den. Pak dvoulůžkový (dvě pacientky) za 550 na noc a jednolůžkový za 1100 Kč. Jsou tam i fotky, pohledej.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >