Nadváha a těhotenství

1296
28.7.05 18:43

Nadváha a těhotenství

Ahojky,

mám k Vám zase velký dotaz.
Dnes jsem po dlouhé době skočila na váhu a zjistila jsem, že jsem přibrala 4 kg. A to jsem teprve 9 týdnů těhotná. Já vím 4 kg to nic není. Ale váha mi ukázala neuvěřitelných 96 kg. Vždycky jsem s váhou měla problémy, ale měla jsem tak 80 - 85. To co mám teď se mi zdá docela dost. A bude to pokračovat. Od zítra jsem rozhodnutá trochu poupravit jídelníček, aby to ¨těhotenství nebylo takové zátěž pro mé tělo.

Máte s tím některá zkušenost ?? S takovou váhou?? A jak jste to snašely ?? Mám pocit, že když přiberu ještě kilo tak bouchnu a nedovedu si představit co budu dělat, až budu na konci těhotenství.

Můžete mi poradit, jak už tolik nepřibírat ?? Co jíst ?? Jak se hýbat ??

Díky moc všem za povzbuzující zprávy.

MIKINA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

120
29.7.05 16:24

Ahojky,
já konkrétně ti neporadím, ale moje švagrová, když čekala 4. dítě, tak šla do porodnice se 116kg. Během těhotenství přibrala jen 11 kilo, ale je fakt, že se hlídala. Co vím, tak jedla každý den zeleninový salát a hodně pila. Taky je dobré hlídat, aby si neměla zácpu - pokud vím, tak si koupila psyllium (doufám, že to dobře píšu). Bříško měla strašně malé, vůbec mi nepřipadala jako těhotná a koukala jsem, jak je i v 9. měsíci mrštná, jak si v pohodě zavazovala boty. To já jsem funěla jak lokomotiva. Určitě je každé těhotenství jiné, bříška i přibraná kila se různí. Ale myslím, pokud si stravu trošku ohlídáš, dáš přednost vitamínům před sladkým a pokud nebudeš muset v těhotenství ležet, tak bys neměla hodně přibrat. Ještě jsem si vzpomněla, že se jí zvýšil tlak a musela pak brát léky, ale nakonec vše dobře dopadlo, porodila krásnou holčičku, ikdyž císařem. Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2647
11.4.17 18:00

Jsem na tom stejne tak si pockam co nam kdo poradi, ja 11+6tt a 5 kg nahore, cely zivot bojuju s vahou a dietama, prvni mesic jsem musela jen lezet tak sem kynula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama