NEVOLNOST PŘI CESTOVÁNÍ

750
27.7.05 09:12

NEVOLNOST PŘI CESTOVÁNÍ

Ahoj holky, potřebuji poradit co zakoupit na nevolnost při cestování např. autobusem. Jsem cca v 7 tt a v sobotu letíme na dovolenou.
Můj gyndr mi předepsal nějaké čípky, takže už něco mám, ale chtěla jsem se zeptat, jestli existuje i něco jiného. Letadlo mi neva, ale do autobusu bych měla ráda něco, kdyby náhodou …
Kinedryl mi sice super zabírá, ale v těhu se nesmí.
Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1403
27.7.05 09:53

Ahoj Ivule,
existuje docela dost pripravku, vsechny jsou na bazi Zazvoru, ja mela asi 2 ruzne, ale bohuzel me bylo teda fest blbe a nic mi nezabiralo. Taky se v tehu muzou Rennie a ty jedine mi aspon trosku zabraly. Ale na kazdeho asi plati neco jineho.
Uzij si dovolenou bez nevolnosti
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
27.7.05 11:18

Ahoj, můj gynekolog my v těhu Kinedryl povolil. Musela jsem ho vzít do letadla i autobusu abych cestu zvládla :roll: Pokud ho vezmeš jen jednorázově (mě stačila i poloviční dávka) tak to prý nevadí.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1668
27.7.05 12:02

Ivule: existuje homeopatikum od Boironu COCCULINE. Je přímo na cestovní nevolnost. V těhu se může. Ale jesti zabírají nevím, nemám to vyzkoušené. Ale zkusit to můžeš, nejsou drahé a hlavně tobě ani mimču neuškodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
27.7.05 14:00

Holky díky za odpověď.
Květule díky za tip, Cocculine jsem včera zakoupila, tak uvidím jaké bude mít účinky.
Kdyby mi mělo být nějak extra blbě, tak si 1/4 kinedrylu asi vezmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
3.9.15 10:12

nevolnosti

Obnovuju diskuzi! Holky tehotna jeste nejsem (nebo max dva dny a to nevim :D ) ale v rijnu se chystame na dva tydny na kypr. Zacala jsem mit obavy z pripadnych nevolnosti…byva to fakt tak strasne? BYva blbe cely den? A co pripadne pomaha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama